# Bubacarr Trawally | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Bubacarr Trawally

Bubacarr Trawally kısa adıyla Steve. Çin liginin dünyaya sunmaya hazırlandığı genç yeteneklerden. Bu adam tam bir top class bitirici. Ayaklarına oldukça hakim ve içeriyi karıştırmayı çok iyi bir bilen bir oyuncu. 2015 senesinde ülkesi Gambiya'dan Çin'e geliyor. Burada özellikle bu sene adından sıkça söz ettiriyor ve büyük takımların radarına giriyor. Özellikle Ajax'ın ilgisinin olduğu söylendi. Bu arkadaş bir nevi bizim Belhanda gibi biraz free takılan ve oynadığı oyunda gösterişe özen gösteren bir futbolcu. Dezavantajı ise fiziği. Şu anda piyasa değeri 650.000 Euro olarak gözüküyor ancak bu sezon ki çıkışı ile bu rakam rahatça 2-3 mio'yu bulacaktır. Bence eğer ilgilenirsek 2 mio'ya bitirebiliriz.

YouTube

ilk defa gambiyalı bir oyuncu görüyorum. ilk gördüğüm yeşil burunlu oyuncu da gary rodrigesdi.

Ryan Mendes'i nasıl kaçırdın reis ilginç :D

Lille 3-4 milyona aldığı sene Fm de iyi bir potansiyeli var diye hatırlıyorum

ryan mendesi ben geçen gary ye izlicem diye cape varde maçına bakarken gördüm o rüzgar alan stadda adeta paraşütü varmış edasıyla uçuyordu dedim aa bu kayserideki heriw değilmi bayağı da iyi oynuyor bir baktım oymuş. bence gary den de belki bir tık iyi oyuncu. ama doğru geç keşfettim. :DD

Üst Alt