Buffon Juventus'a Geri Döndü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buffon Juventus'a Geri Döndü

Gianluigi Buffon’un Juventus hasreti kısa sürdü… Deneyimli file bekçisi, bir yıllık Paris Saint-Germain macerasının ardından efsanesi olduğu Juventus’a geri döndü.

İtalyan ekibiyle yeniden anlaşma masasına oturan 41 yaşındaki İtalyan kaleci, bu sabah Juventus için sağlık kontrolünden geçti.

Juventus Gianluigi Buffon transferini sosyal medya hesaplarından resmi olarak bir video ile duyurdu.

Daha önce 2001-2018 yılları arasında aralıksız olarak Juventus forması giyen ve siyah-beyazlı kulübün efsaneleri arasına giren Buffon, geçen sezon başında PSG’ye imza atmıştı.

1-2_4_3_1562249887-700x525.jpeg

Bir yastan sonra geriledigini farkedip en yuksek seviyede birakmayi bilmelisin. Bakin Robben bugun en dogrusunu yapti.

Biraz daha kazanmak icin milyonlari son senende arkandan kufur ettirmeye ne gerek var? Birak taraftar seni iyi hatirlasin. Benim mesela suan Hakan Sukur ile son senelerdeki şabanligi aklima geliyor.

gelmesini değil de neden gittiğini çözemedim.. Bildiğim kadarıyla kulüple sorunu da yoktu.

Şezni 1.kaleci olacak deniyor ama ben nedense Buffon'un bir süre sonra 1.kaleci olacağını öngörüyorum.

Şampiyonlar ligi kazanmak için PSG'ye gitti. Kazanamadı geri geldi. Belki Juve'de kazanır diyeceğim de zor gözüküyor.

Üst Alt