Buffon'dan Hakeme Tepki: "Kalbinin yerinde bir çöp var!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buffon'dan Hakeme Tepki: "Kalbinin yerinde bir çöp var!"

buffoncum daha ne kadar rezil olacaksın ilk maçta cr7 dünyada unutulmayacak bir gol attı sana bu maçta da madem haksız olduğunu düşünüyorsun penaltının sahada kalıp kurtarsaydın ;)

Bende hic sevmem bu herifi. Net penaltiydi yani ne zirliyor anlamadim gitti. Birde kirmizi karta itiraz edenler var, kirmizi vermese nolcakti sanki mac zaten bitmisti. Ronaldo öyle caktiki kalede 5 tane Buffon olsa o penalti yine gol olurdu.

vazquez denen karaktersiz tam bi emek hırsızı. bu kendini kolayca yere bırakmalarını sürekli yapıyor, o pozisyonda da adamı arkasında hissetttiği an yine bırakıyor kendini.

vasqez denen adamin surat ifadesi , dusus seklinden filan bunu bir meziyet haline getirdigi , her an yapabilecegi ap acik belli .. fakat burada hakeme, buffona , vasqez e degil benatia denen adama esas kizmak lazim

bunca olayin sorumlusu bu adam .. eger oyuncuya mudahale etmese bunlarin hic biri olmayacak , birak adami ,atar atamaz , amacin ne yani

Daha da beteri admirim. 12 numaradaki fanatik azizcilere döndü artık.
Antuyu yakından takip ettiğim nereden çıktı yav

Katılırım, gücü olan ezer falan diyordu, Fenerli olsa Aziz'i desteklerdi kesin.
antuya rahmet okutur

Forumda kah şakalaşıyor, kah muhabbet ediyoruz. Bundan rahatsız olmadığımı bilakis hoşlandığımı öncelikle belirtmek isterim.

Ancak bana Azizci demenizi kabul etmem! Size bu hakkı vermiyorum! Fenerbahçeli olduğumu bile iddia ettiğinizde şakaya vurdum. Ancak Azizci diyeceğinize ağız dolusu küfür etseniz bu kadar zoruma gitmez!

Kendinize gelin ve aynaya bakın ve de foruma atılan tüm postları analiz edin. Sonuç mu?

İddia ediyorum forumun %95'i Azizcidir!!!

Türk hakem olsa o dakikada hayatta vermezdi penaltıyı bir ihtimal eyyamcı cüno

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Daha da beteri admirim. 12 numaradaki fanatik azizcilere döndü artık.
Antuyu yakından takip ettiğim nereden çıktı yav

Katılırım, gücü olan ezer falan diyordu, Fenerli olsa Aziz'i desteklerdi kesin.
antuya rahmet okutur

Forumda kah şakalaşıyor, kah muhabbet ediyoruz. Bundan rahatsız olmadığımı bilakis hoşlandığımı öncelikle belirtmek isterim.

Ancak bana Azizci demenizi kabul etmem! Size bu hakkı vermiyorum! Fenerbahçeli olduğumu bile iddia ettiğinizde şakaya vurdum. Ancak Azizci diyeceğinize ağız dolusu küfür etseniz bu kadar zoruma gitmez!

Kendinize gelin ve aynaya bakın ve de foruma atılan tüm postları analiz edin. Sonuç mu?

İddia ediyorum forumun %95'i Azizcidir!!!
Aziz Bey'e olan kızgınlığınızın sebebi nedir? Gergin ve sinirli olma yönünden benzer olmanız mı?

Üst Alt