Bugün Bizim İçin Tam Bir Win/Win - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bugün Bizim İçin Tam Bir Win/Win

Forum da kafası çalışan az olsa insan var. Hala bir yenilgi ile Galatasaray 'ın yönetim değiştireceğini düşünenlerin olması ve Galatasaray ı ve dinamiklerini hic bilmediklerini yüzümüze vurmaları acı .

Valla dursundan mayısa kadar kurtulma ihtimalimiz yok ne yazıkki. Ondan kurtulmadan da biliyorum ki bize kan,ter ve gözyaşı , hüzün, kahır, rezillik rekorları var.

Bu yıldan beklentim ligi en azından 2. tamamlamak ki ön eleme de olsa seneye CL ye dahil olmak.

Ve mutlaka dursundan kurtulmak.

Ancak ne olursa olsun bu tur geçilmeli. Bunun pardonu, hazır değildiki, kadromuz tam değildisi olmaz.

Biz eğri oturup doğru konuşalım. Sol bek carole, sağ bek linnes, selçuk-tolga orta sahası ile en az 1 gol yeriz.

Bu yüzden tüm plan en az 4 gol üzerine yapılmalıdır. Yoksa bizi tarihi bir hezimet bekliyor.

Dursun bir proje adamıdır, proje bitmeden ne olursa olsun gitmez bunu görmek için alim olmak gerekmemekte. En fazla Riekerink, Tudor vs bunların ömrünü yeriz.

Sneijder icin 2000 kisi floryaya giden millet Osterungus denen takima elenirsek 20000 kisi gider ve Dursun kaccak delik arar. Medyada cikan rezil basliklara ve kulup ici baskilara dayanamaz. Gider

Türkiye'ye yeni mi taşındınız? Böyle bir şeyin olacağına kimse inanmaz. Dursun'un işi bitmedi. Türkiye'de sporu biraz takip eden herkes Dursun'un gitmeyeceğini bilir.

Yav baskı gelse ne olacak Florya'ya ve otellerinin önune 2 yerine 12 tane TOMA diker olur biter.Şu adamı tanımıyormuş gibi konuşmanın manası yok.

Bes sifirda yenilsek dursuna birsey olmaz ilk isi tudoru kovar luceyi getirir taraftarin gazini alir. Azizden cok sey ögrenmistir dursun

Turu geçemeyiz , Dursun da Tudor da gitmez.

Transferler yaptırılır tam sezona başlarız , Tudor Dursun ile kavga edip kovulur.Sonrası gene kaos.

Bu sezondan beklentim (hayal) : lig siralamasinda BJK ve FB onunde bitirmek. Iyi oyunlar izlemek ve Avrupa liginde iyi isler yapmak.
Gercekci beklentim : En az zararla Tudor ve Dursun ikilisini gondermek.

Isini bilir arkasinda sucuk tayfasi var arti yeni td ve bir kac transfer sonra cekilir koltugina ulan hergele yene yirttin derdi

Üst Alt