Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...


Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...Gruptan çıkmaya değil ama 3.lüğe inanıyorum.Her şey Cluj deplasmanına bağlı.Olası bir galibiyet ve Braga'nın olası bir mağlubiyeti her şeyi yeniden başlatır.
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...Yani gruptan çıkmamız gerçekten kolay değil ama ben bu takıma inanıyorum bu sene olmasada seneye güzel şeyler yapcaz ...her zaman söyledim zaten bu sene fazla bişeyler beklememek lazım Avrupa'da diye yıllar sonra ilk defa gidiyoruz kolay değil ...Şuan ihtiyacımız olan tek şey biraz özgüven bu aralar fazlasıyla ihtiyacımız var buna ... Bu maçı ve Gençler maçını kazansaydık rüzgarı arkamıza alcaktık ama ahhh ah ...
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...Valla 3 maçtır tüm talihsizlikleri , şanssızlıkları yaşadık artık bitsin bu durum birazda bize gülsün kader neden olmasın kalan 3 maçta en kötü 7 puan?
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...maç maç düşünmek lazım zaten.manuyu ne pahasına olursa olsun yenmeliyiz. manu diğer iki sidikliyi yener nasıl olsa.
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...2 maçı alırsak (Braga ve Cluj)Manu maçı beraberlikAllah'ın izniyle çıkarız...
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...Manu Braga ve Cluj maçlarını kazansın , Braga - Cluj berabere kalsın biz 7 puan alalım çıkıyoruz Allah'ın izniyle.
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...Şampiyonlar Ligi'nde 4.hafta kilit haftası olacak.Eğer biz Cluj'u deplasmanda mağlup edersek ve Manchester United Braga'yı yenerse işte o zaman herşey tekrar başlar. Hele Manchester United maçından alınacak bir puan Braga maçı öncesi çok iyi moral olur ve Braga'yı son maçta mağlup ederiz diye düşünüyorum.
 
Cevap: Bugün Hala İnanabiliyorum Diyenler...İnanıyorum , Cluj evinde üstümüze gelmeye çalışacaktır , Amrabat ve Burak ile başlarsak araya atılan toplarda ve hızlı ataklarda duman ederiz , Man U. ise Braga'yı bir kez daha yenip liderliği garantilemek isteyecektir o maça asılır ve 12 puan ile garantiler , sonra İstanbul'a İnşallah yedek kadro ile gelirler puan alırsak harika olur , çünkü Cluj'da Braga ile oynayacak diğer tarafta , son maç Braga ile final oynayabiliriz.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt