Bugün Hangi Maç Hangi Kanalda?

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,264
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
30 Ağustos 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:30 Ajax - ADO Den Haag ( Tivibu Spor HD & Telekanal Futbol & ESPN 2 )
13:30 Lokomotiv Moskova - Krasnodar ( Tivibu Spor 2 HD & NTV Russia / HD & Sport Plus )
15:00 St. Etienne - Bastia ( Lig TV 2 / HD & Eleven Sports HD )
15:30 Club Brugge - St. Liege ( Oman Sport / HD & Sharjah Sports TV )
15:30 Southampton - Norwich City ( Lig TV 3 / HD & İdman TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD )
15:30 Vitesse - Cambuur ( Tivibu Spor HD & Telekanal Futbol )
16:30 B. Dortmund - Herta Berlin ( Eurosport 2 / HD & 3Sport TV & ESPN 2 )
17:30 Fenerbahçe U21 - Antalyaspor U21 ( FB TV )
17:45 PSV Eindhoven - Feyenoord ( Tivibu Spor HD & Telekanal Futbol )
18:00 Swensea City - Man. United ( Lig TV 4 / HD & İdman TV & İrib Varzesh HD & Stan Sport HD & Turkmen Sport HD )
18:00 Bordeaux - Nantes ( Sport Plus )
18:30 W. Bremen - B. M'Gladbach ( Eurosport 2 / HD )
19:00 AS Roma - Juventus ( Lig TV 3 / HD & Eleven Sports HD & ESPN 1 & İrib Tv3 & 3Sport TV & Rah-e Farda & Duhok TV )
19:00 Westerlo - Anderlecht ( NTV Spor )
19:00 Trabzonspor - Akhisar Bld. ( Lig TV / HD )
19:00 Eskişehirspor - Ç. Rizespor ( Lig TV 2 / HD )
19:00 K. Erciyesspor - Gaziantep BB ( TRT Spor / HD )
19:30 Dnipro - Karpaty Lviv ( 2+2 )
20:00 Denizlispor - Elazığspor ( TRTSpor Web )
21:00 Şanlıurfaspor - Göztepe ( TRT Spor / HD )
21:00 Y. Malatyaspor - Alanyaspor ( TRT Avaz )
21:00 Adana Demirspor - Boluspor ( TRT HD )
21:15 Academica - Sporting Lizbon ( Tivibu Spor HD & RTP İnt. & Telekanal Futbol )
21:15 Fenerbahçe - Antalyaspor ( Lig TV / HD )
21:15 M. Sivasspor - Osmanlıspor ( Lig TV 2 / HD )
21:30 Sevilla - Atletico Madrid ( Lig TV 4 / HD & Az TV & 3Sport & Duhok TV )
21:30 Valencia - Deportivo ( İdman TV & Sport Plus )
21:45 Napoli - Sampdoria ( DT. 399. Kanal / HD )
22:00 Monaco - Paris SG ( Lig TV 3 / HD & Eleven Sports HD & Turkmen Sport HD )
22:00 Fluminense - Atl. Mineiro ( NKTV Evrokom )
00:00 Seattle Sounders - Portland Timbers ( Eurosport / HD & ESPN 2 )
00:30 Cruzeiro - Santos FC ( NKTV Evrokom )
02:00 New York RB - DC United ( Eurosport / HD )

BASKETBOL‬ :
▶ Hazırlık (Trieste Kupası)

19:00 Gürcistan - Michigan State ( 1TV Georgia )

VOLEYBOL‬ :
▶ FIVB Kadınlar Dünya Kupası

09:00 Rusya - Güney Kore ( NTV Spor / HD )

▶ CEV Kadınlar Avrupa Ligi
19:00 TÜRKİYE - Macaristan ( A Spor / HD )
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,264
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
4 Eylül 2015 | CUMA
╚► TV'de Spor Ekranı

‎FUTBOL‬ :

▶ Euro 2016 Elemeler
19:00 Gürcistan - İskoçya ( Show Max & İdman TV & 1TV Georgia & 3Sport TV & ESPN 2 )
21:45 Almanya - Polonya ( Bloomberg HT & İçtimai TV & İrib Tv3 & RTL / HD & 3Sport TV )
21:45 Danimarka - Arnavutluk ( 7/24 Spor & İdman TV )
21:45 Macaristan - Romanya ( Show Max )
21:45 Sırbistan - Ermenistan ( RTRS TV )
21:45 Cebelitarık - İrlanda ( AD Sports 1 / HD & ESPN 2 )
21:45 Faroe Adaları - K. İrlanda ( AD Sports 2 / HD & ESPN 2 )

▶ Hazırlık Maçı
20:30 TÜRKİYE U21 - Avustralya U23 ( TRT Spor / HD )
21:45 Portekiz - Fransa ( Show TV / HD & İrib Varzesh HD & TF1 HD )

‎BASKETBOL‬ :
▶ TÜBAD BANVİT Basketbol Turnuvası

19:15 Bursaspor - Acıbadem Uni. ( Sports TV )

‎TENİS‬ :
▶ Amerika Açık - Kadınlar 3. Tur

20:00 B. Bencic - V. Williams ( Eurosport )
20:00 E. Bouchard - D. Cibulkova ( Eurosport 2 )
00:00 M. Keys - A. Radwanska ( Eurosport 2 )
02:00 S. Williams - B. Mattek-Sands ( Eurosport )

▶ Amerika Açık - Erkekler 3. Tur
22:00 J. Chardy - D. Ferrer ( Eurosport 2 )
22:00 N. Djokovic - A. Seppi ( Eurosport )
00:00 M. Raonic - F. Lopez ( Eurosport )
04:00 F. Fognini - R. Nadal ( Eurosport )
 

Vasfi Vural

We believe in Galatasaray!
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
27 Ocak 2010
Mesajlar
55,904
Tepkime Puanı
9,427
Puanları
523
Konum
İstanbul
Euro 2016 Elemeleri
19:00 Rusya - İsveç (Haber Türk)
19:00 San Marino - İngiltere (Bloomberg HT)
19:00 Ukrayna - Belarus (HT 7/24)
21:45 Avusturya Moldova (HT 7/24)
21:45 İspanya - Slovakya (Bloomberg HT)
21:45 İsviçre - Slovenya (Show Max) Canlı Yayın

 

Ahmet KOLKOPARAN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
25 Nis 2011
Mesajlar
21,933
Tepkime Puanı
2
Puanları
278
Web sitesi
ahmetgs17.wordpress.com
Euro 2016 Elemeleri
19:00 Rusya - İsveç (Haber Türk)
19:00 San Marino - İngiltere (Bloomberg HT)
19:00 Ukrayna - Belarus (HT 7/24)
21:45 Avusturya Moldova (HT 7/24)
21:45 İspanya - Slovakya (Bloomberg HT)
21:45 İsviçre - Slovenya (Show Max) Canlı Yayın


Şanlı San Marino'muzun bir efsane maçını daha izlemeye akarız Bloomberg HT ye

:dans:
 

Ahmet KOLKOPARAN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
25 Nis 2011
Mesajlar
21,933
Tepkime Puanı
2
Puanları
278
Web sitesi
ahmetgs17.wordpress.com
Türkiye-İtalya maçı hangi kanalda, saat kaçta?


[FONT=titillium_websemibold]ntv.com.tr[/FONT]
5 Eylül 2015 CumartesiSpor





12 Dev Adam, Avrupa Basketbol Şampiyonası'da İtalya ile karşılaşacak. Türkiye-İtalya maçı, bu akşam 10'da bu sayfadan ve NTV Spor'dan canlı yayınlanacak.

[FONT=titillium_webregular]2015 Avrupa Basketbol Şampiyonası'nda ilk maçına çıkacak olan A Milli Takım, Almanya, İspanya, İtalya, İzlanda ve Sırbistan ile birlikte B Grubu'nda mücadele edecek.
Basketbolseverler, bu akşam 22'de başlayacak İtalya-Türkiye maçını ntv.com.tr ve NTV Spor'dan canlı izleyebilecek.


12 DEV ADAM'IN FİKSTÜRÜ

1. Maç: İtalya-Türkiye, 5 Eylül 2015, 22.00 (Ntv.com.tr, NTV Spor)

2. Maç: Türkiye-İspanya, 6 Eylül 2015, 22.00 (Ntv.com.tr, NTV Spor)

3. Maç: Almanya- Türkiye, 8 Eylül 2015, 18.45 (Ntv.com.tr, NTV Spor)

4. Maç: Türkiye -Sırbistan, 9 Eylül 2015, 15.30 (Ntv.com.tr, NTV Spor)

5. Maç: Türkiye-İzlanda, 10 Eylül 2015, 22.00 (Ntv.com.tr, NTV Spor)

[/FONT]
 

Ahmet KOLKOPARAN

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
25 Nis 2011
Mesajlar
21,933
Tepkime Puanı
2
Puanları
278
Web sitesi
ahmetgs17.wordpress.com
Günün Spor Ekranı - 06 Eylül 2015 Pazar


11.00 Sinpaş Denizli – Bursaspor (Canlı)Sports TV

13.10 Japonya – Çin / Voleybol Kadınlar Dünya Kupası / (Canlı)NTV Spor

13.15 Acıbadem Üni – Bandırma Kırmızı (Canlı)Sports TV

15.00 Formula 1 / İtalya GP (Canlı)LİG TV 3

16.00 Sırbistan – Almanya (Canlı)NTV Spor

19.00 İzlanda – İtalya (Canlı)NTV Spor

19.00 Türkiye – İsrail /Cev Kadınlar (Canlı)A Spor

19.00 Letonya – Çek Cumhuriyeti (Canlı)Bloomberg HT

19.00 Galler – İsrail (Canlı)7/24 TV

19.00 Norveç – Hırvatistan (Canlı)Show Max

19.00 Türkiye – Hollanda (Canlı)Show TV

21.45 İtalya – Bulgaristan (Canlı)Bloomberg HT

21.45 İzlanda – Kazakistan (Canlı)Habertürk TV

22.00 Türkiye – İspanya (Canlı)NTV Spor

Spor Ekranı | TV'de Spor Ekranı
 

murat ince

Kırmızı Üye
Katılım
10 Tem 2011
Mesajlar
673
Tepkime Puanı
0
Puanları
166
Yaş
31
Showmax kanalının Türksata gelmesi lazım şifresiz olarak Ciner grubuna ait kanallardan biri,bu arada bu kanal şu anda Youtube üzerinden izlenebiliyor.
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,264
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
12 Eylül 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

‎FUTBOL‬ :

14:00 CSKA Moskova - Zenit ( Tivibu Spor HD )
14:00 Kepez - AZAL ( CBC / HD* )
14:45 Everton – Chelsea ( LigTV 3 / HD & İdman TV & 3Sport TV & Rah-e Farda & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & ESPN 1 & Duhok TV )
16.30 B. Münih – Augsburg ( Eurosport 2 / HD & Lemar TV )
16:30 Galatasaray U21 - Mersin İY. U21 ( GS TV )
16:30 Bursaspor U21 - Gençlerbirliği U21 ( Bursaspor TV )
17:00 Cr. Palace - Man. City ( LigTV 3 / HD & Stan Sport HD )
17.00 Arsenal - Stoke City ( TV Zimbo )
17.00 Akhisar Belediye - Gaziantepspor ( LigTV 2 / HD )
17.00 Bursaspor – Gençlerbirliği ( LigTV / HD )
17:00 Boluspor - Karşıyaka ( TRT Spor / HD )
17.00 Espanyol - Real Madrid ( LigTV 4 / HD & İdman TV & 3Sport TV & Duhok TV )
17.00 Dinamo Kiev - Oleksandria ( 2+2 Ukraine )
18.00 O. Lyon - Lille ( TV5 Monde / HD )
19.00 Frosinone – AS Roma ( LigTV 4 / HD )
19.00 Fiorentina - Genoa ( ESPN 1 )
19.00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskova ( Sport Plus )
19.15 S. Gijon – Valencia ( İdman TV )
19.30 E. Frankfurt – Köln ( Eurosport 2 / HD & ESPN 2 )
19.30 Man. United - Liverpool ( LigTV 3 / HD & Az TV & 3Sport TV & Rah-e Farda & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & Duhok TV )
19.30 Metalurg - Dnipro ( 2+2 Ukraine )
20:00 Adanaspor - Denizlispor ( TRT Spor / HD )
20:00 Gaziantep BB - Altınordu ( TRT HD )
20.15 Antalyaspor – Eskişehirspor ( LigTV 2 / HD )
20.15 Galatasaray - Mersin İY. ( LigTV / HD )
20.45 Twente - Ajax ( Tivibu Spor HD & Telekanal Futbol HD )
21.30 Atletico Madrid – Barcelona ( LigTV 3 / HD & İdman TV & İrib Tv3 & Negaah TV & 3Sport TV & Rah-e Farda & Maiwand TV & Duhok TV )
21.45 Juventus – Chievo ( LigTV 4 / HD & Sport Plus )
21:45 Cambuur - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor 2 HD )
22:45 Arouca - Porto ( Tivibu Spor HD & RTP İnt. & Telekanal Futbol HD )
00:30 Coritiba - İnternacional ( Lig TV3 & NKTV Evrokom )

BASKETBOL‬ :
▶ EuroBasket 2015 - 2. Tur

15:30 Yunanistan - Belçika ( NTV Spor / HD & RTRS TV )
19:30 İspanya - Polonya ( NTV Spor / HD & 1TV Georgia & RTRS Plus )
22:00 Fransa - TÜRKİYE‬ ( NTV Spor / HD & 1TV Georgia & RTRS TV )

TENİS‬ :
▶ Amerika Açık - Çift Erkekler FİNAL

19:00 Murray / Peers - Herbert / Mahut ( Eurosport )

▶ Amerika Açık - Kadınlar FİNAL
22:00 R. Vinci - F. Pennetta ( Eurosport )
 

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Katılım
1 Nis 2009
Mesajlar
28,625
Tepkime Puanı
2,376
Puanları
483
Yaş
27
Konum
Girne
Web sitesi
www.gscimbom.com
bu digiturk göya rusya ligini veriyor

zenit-cska maçı var 80. kanal boş ama yayınlamıyorlar

yapacakları işe edeyim

edit: artık vermiyorlarmış sanırım
 
Son düzenleme:

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,264
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
19 Eylül 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

14:45 Chelsea - Arsenal ( Lig TV 3 & İdman TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & İrib Tv3 & 3Sport TV & Rah-e Farda & Duhok HD )
15:00 Orduspor - K. Anadolu Selçukspor ( Altaş TV )
15:00 Utaş Uşakspor - Uşak Bld. ( Pamukkale TV )
16:00 Bayrampaşaspor - Sarıyer ( BJK TV )
16:00 Kocaeli Birlikspor - Kartalspor ( Kocaeli TV )
16:00 Altınordu - Alanyaspor ( TRT Spor / HD )
16:30 Darmstadt 98 - B. Münih ( Eurosport 2 & Lemar TV )
16:30 Hamburg - E. Frankfurt ( ESPN 2 )
17:00 Swensea City - Everton ( TV Zimbo & TVT İnt. & ORTB HD )
17:00 Newcastle United - Watford ( Turkmen Sport HD & Stan Sport HD )
17:00 Stoke City - Leicester City ( ESPN 1 )
17:00 Real Madrid - Granada ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
17:00 Ç. Rizespor - Antalyaspor ( Lig TV 2 )
17:00 Sivasspor - T. Konyaspor ( Lig TV )
18:30 Reims - Paris SG ( Lig TV 4 & TV5 Monde / HD )
19:00 BB Erzurumspor - Z. Kömürspor ( Kardelen TV )
19:00 AZAL - İnter Bakü ( CBC / HD* )
19:30 Adana Demirspor - Gaziantep BB ( TRT Spor / HD )
19:30 Şanlıurfaspor - Giresunspor ( TRT HD )
19:30 Man. City - West Ham ( Lig TV 3 & İdman TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & 3Sport TV & Rah-e Farda & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
19:30 Metalurg - Metalist Kharkiv ( 2+2 Ukraine )
20:00 Trabzonspor - Galatasaray ( Lig TV )
20:00 Eskişehirspor - Kasımpaşa ( Lig TV 2 )
20:45 Heracles - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
21:00 Toronto FC - Colorado Rapids ( Eurosport 2 )
21:30 Eibar - Atl. Madrid ( Lig TV 4 & İdman TV & 3Sport TV & Sport Plus & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
21:45 AC Milan - Palermo ( Lig TV 3 & Rah-e Farda & İrib Tv3 )
23:00 R. Sociedad - Espanyol ( Lig TV 2 & AZ TV )
00:30 Palmeiras - Gremio ( Lig TV 3 & NKTV Evrokom & ESPN 1 )

RUGBY‬ - Dünya Kupası :
16:30 İrlanda - Kanada ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia )
18:45 Güney Afrika - Japonya ( Tivibu Spor 2 & 2TV Georgia )
22:00 Fransa - İtalya ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia )

TENİS‬ :
▶ WTA Quebec - Yarı Final

20:00 N. Broady - J. Ostapenko ( Tivibu Spor 3 )
22:00 A. Beck - M. Lucic-Baroni ( Tivibu Spor 3 )

F1‬ :
16:00 Singapur GP. - Sıralama Turları ( Lig TV 4 )
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,264
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
26 Eylül 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

‎FUTBOL‬ :

14:00 CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova ( Tivibu Spor )
14:45 Tottenham - Man. City ( Lig TV 3 & İdman TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & 3Sport TV & ESPN 1 & İrib Tv3 & Eri. TV2 )
15:00 1461 Trabzon - Samsunspor ( TRT Spor / HD )
16:00 Osmanlıspor - Trabzonspor ( Lig TV )
16:00 Galatasaray U21 - Gaziantepspor U21 ( GS TV )
16:30 Mainz 05 - Bayern Münih ( Eurosport 2 )
16:30 Wolfsburg - Hannover 96 ( ESPN 2 )
17:00 Barcelona - Las Palmas ( DT. 80. Kanal & 3Sport TV )
17:00 Man. United - Sunderland ( Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & TV Zimbo & TVT İnt. )
17:00 Leicester City - Arsenal ( Lig TV 3 & İdman TV )
18:00 Göztepe - Balıkesirspor ( TRT Spor / HD )
18:30 Nantes - Paris SG ( DT. 397. Kanal & TV5 Monde / HD )
19:00 Galatasaray - Gaziantepspor ( Lig TV )
19:00 Akhisar Bld. - Gençlerbirliği ( Lig TV 2 )
19:00 Spartak Moskova - Zenit ( Tivibu Spor )
19:15 Real Madrid - Malaga ( DT. 80. Kanal & İdman TV & İrib Varzesh HD & 3Sport TV & Duhok HD )
19:30 Newcastle - Chelsea ( Lig TV 3 & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD )
19:30 Hamburg - Schalke 04 ( Eurosport 2 )
20:45 Ajax - Groningen ( Tivibu Spor 3 )
21:00 Bordeaux - O. Lyon ( DT. 80. Kanal )
21:00 Toronto FC - Chicago Fire ( Eurosport 2 )
21:30 Villareal - Atl. Madrid ( Lig TV 2 & İdman TV & 3Sport TV )
21:45 Napoli - Juventus ( Lig TV 3 )
21:45 PSV Eindhoven - NAC Breda ( Tivibu Spor )
22:45 Boavista - Sporting Lizbon ( Tivibu Spor 3 )
00:00 Montreal İmpact - DC United ( Eurosport 2 )
00:30 Fluminense - Goias ( Lig TV 3 & NKTV Evrokom )

BASKETBOL‬ :
▶ Zadar Basketbol Turnuvası

19:30 Fenerbahçe – Kızılyıldız ( NTV Spor )
22:00 Bayern Münih – KK Zadar ( NTV Spor )

▶ Cevat Soydaş Turnuvası
14:00 5.'lik | Tofaş - RH Gaziantep ( Tofaşspor Web TV )
16:00 3.'lük | TED Kolejliler - Yeşilgiresun Bld. ( Tofaşspor Web TV )
18:00 FİNAL | Büyükçekmece - Trabzonspor MP ( Tofaşspor Web TV )

TENİS‬ :
▶ Folkart İzmir Cup - Yarı Final

13:00 L. Lacko - M. Jaziri ( NTV Spor )
16:00 M. Basic - M. Copil ( NTV Spor )
▶ ATP St. Petersburg - Yarı Final
14:00 J. Sousa - D. Thiem ( Eurosport 2 )
16:00 R. B. Agut - M. Raonic ( Eurosport )

RUGBY‬ - Dünya Kupası :
16:30 İtalya - Kanada ( Tivibu Spor 2 & 2TV Georgia )
18:45 Güney Afrika - Samoa ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia )
22:00 İngiltere - Galler ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia )
 
Üst Alt