Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Bugün Hangi Maç Hangi Kanalda?


4 Ekim 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:30 Empoli - Sassuolo ( Lig TV 2 ) 13:30 Dinamo Moskova - CSKA Moskova ( Tivibu Spor & NTV Russia )
13:30 De Graafschap - Feyenoord ( Tivibu Spor 2 & Telekanal Futbol HD )
14:00 Ç. Rizespor - Bursaspor ( Lig TV )
14:00 Beşiktaş U19 - Eskişehirspor U19 ( BJK TV )
14:00 Orduspor - Bandırmaspor ( Altaş TV )
14:00 Şanlıurfaspor - Denizlispor ( TRT Spor / HD )
15:00 Monaco - Rennes ( DT. 80. Kanal )
17:00 Dnipro - Oleksandria ( 2+2 Ukraine )
15:30 Everton - Liverpool ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & Eri. TV2 & Duhok HD )
15:30 Ajax - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor & ESPN 2 & Telekanal Futbol HD )
15:30 Vitesse - Groningen ( Tivibu Spor 3 )
15:30 Fenerbahçe U21 - Akhisar Bld. U21 ( FB TV )
15:30 Kocaeli Birlikspor - Eyüpspor ( Kocaeli TV )
16:00 Juventus - Bologna ( DT. 397. Kanal )
16:00 Sampdoria - İnter ( Lig TV 2 )
16:00 Udinese - Genoa ( ESPN 1 )
16:00 Balıkesirspor - Giresunspor ( TRT Spor / HD )
16:30 Schalke 04 - FC Köln ( Eurosport 2 )
17:00 Eskişehirspor - Beşiktaş ( Lig TV )
17:00 Ath. Bilbao - Valencia ( DT. 80, Kanal )
17:00 Gent - Club Brugge ( NTV Spor & Sharjah Sports )
17:30 Altınordu - Elazığspor ( TRT HD )
18:00 Arsenal - Man. United ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & Rah-e Farda & Stan Sport HD & İrib TV3 & Eri. TV2 & Duhok HD )
18:00 Uniao Madeira - Benfica ( Tivibu Spor & RTP İnt. & SIC İnt. )
18:30 Bayern Münih - B. Dortmund ( Eurosport 2 & Lemar TV & ESPN 2 )
18:30 Adana Demirspor - K. Karabükspor ( TRT Avaz )
19:00 Antalyaspor - Kasımpaşa ( Lig TV 2 )
19:15 Levante - Villareal ( DT. 80. Kanal )
19:00 Genk - St. Liege ( NTV Spor & Sharjah Sports )
19:30 Volyn Lutsk - Zorya ( 2+2 Ukraine )
20:00 Fenerbahçe - Akhisar Bld. ( Lig TV )
20:15 Porto - Belenenses ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
21:30 Atl. Madrid - Real Madrid ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & Rah-e Farda & İrib Tv3 & Eri. TV2 & Duhok HD )
21:45 AC Milan - Napoli ( DT. 80. Kanal & ESPN 2 & EBC 3 )
22:00 Paris SG. - O. Marseille ( Lig TV 2 & ESPN 1 & İrib Varzesh HD )
22:00 Cruzeiro - Gremio ( NKTV Evrokom )
22:30 Sporting Lizbon - V. Guimaraes ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
00:00 FC Dallas - Houston Dynamo ( Eurosport 2 )
00:30 Chapecoense - Palmeiras ( NKTV Evrokom )
02:00 Colorado Rapids - Real Salt Lake ( Eurosport 2 )

‎VOLEYBOL‬ :
▶ CEV Kadınlar Avrupa Şampiyonası

15:00 TÜRKİYE - Sırbistan ( TRT Spor / HD )
18:00 Rusya - Hollanda ( TRT Spor / HD )

TENİS‬ :
▶ ATP Nijerya - FİNAL :

11:30 D. Ferrer - F. Lopez ( Tivibu Spor )

RUGBY‬ - Dünya Kupası :
16:30 Arjantin - Tonga ( Tivibu Spor 2 & 2TV Georgia )
18:45 İrlanda - İtalya ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia )

HENTBOL‬ - Erkekler Şampiyonlar Ligi :
18:00 Szeged - Barcelona ( Smart Spor )
 
10 Ekim 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

19.00 ‪‎AZERBAYCAN‬- İtalya (HT /24 Spor & İçtimai TV)
19.00 ‪‎KAZAKİSTAN‬ - Hollanda (Show Tv / HD & 3Sport TV)
19.00 İzlanda - Letonya ( Bloomberg HT)
19.00 Noveç - Malta ( Show Max)
21.45 Çek Cumhuriyeti - ‪‎TÜRKİYE‬ (Show Tv / HD & İdman TV& 3Sport TV)
21.45 Andorra - Belçika(HT /24 Spor)
2145 Bosna Hersek - Galler ( Show Max)
21.45 Hırvatistan - Bulgarstan ( Bloomberg HT)
01.00 Colarado - Montreal ( Eurosport )

BASKETBOL‬ :
▶ Türkiye Basketbol Ligi :

14.00 RH Gaziantep - Darüşşafaka Doğuş( NTV Spor )
16.00 Türk Telekom - Büyükçekmeçe ( TBF TV.org)
16.30 Trabzonspor MP - Galatasaray ( LigTV 3)
19.00 Beşiktaş SJ - Pınar Karşıyaka ( Lig TV 3)

▶ TBF Cumhurbaşkanlığı Finali :

18.00 Galatasaray - Fenerbahçe ( TRT Spor / HD )

▶ NBA :

03.00 M.Timberwolves - Chıcago Bulls ( NBA TV )

HENTBOL‬ :
20:00 Barcelona -Montpellier ( Smart Spor / HD )
21:45 Wısla plock - Kiel ( Smart Spor / HD )

‎FORMULA‬ 1:
14.00 Rusya GP Sıralama : ( Lig TV 2 )

TENİS‬:
▶ ATP Pekin

14.30 N. Djokovic - J. Ferrer ( Sports TV )

‎RUGBY‬ Dünya Kupası :
16.30 Samo - İskoçya ( Tivibu Spor & 2TV Georgia )
18.45 Avustralya - Galler ( Tivibu Spor & 1TV Georgia )
22.00 İngiltere - Uruguay ( Tivibu Spor & 2TV Georgia )
 
24 Ekim 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

15:30 ‪#‎Altınordu‬ - ‪#‎Göztepe‬ ( TRT Spor / HD )
15:30 Y. Malatyaspor - Denizlispor ( TRT Avaz )
16:00 Kasımpaşa - Bursaspor ( Lig TV )
16:00 Gençlerbirliği - Osmanlıspor ( Lig TV 2 )
16:30 Bayern Münih - FC Köln ( Eurosport 2 & Lemar TV )
17:00 West Ham - Chelsea ( DT 80. Kanal & Stan Sport HD & Turkmen Sport HD & TV Zimbo & ESPN 1 & TVT İnt. & Eriteria TV2 )
17:00 Celta Vigo - Real Madrid ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Duhok TV )
18:00 Lorient - Rennes ( TV5 Monde / HD )
18:00 BB Erzurumspor - Bursa Nilüfer ( Kardelen TV )
18:30 ‪#‎AdanaDemirspor‬ - ‪#‎Adanaspor‬ ( TRT Spor / HD )
19:00 M. Sivasspor - Trabzonspor ( Lig TV )
19:00 Gaziantepspor - Mersin İY ( Lig TV 2 )
19:00 Carpi - Bologna ( ESPN 1 )
19:30 Ingolstadt - Herta Berlin ( Eurosport 2 )
19:30 Arsenal - Everton ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & Eriteria TV2 & Duhok TV )
20:45 Twente - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
21:30 Gent - Oostende ( NTV Spor )
21:30 Sevilla - Getafe ( Lig TV 2 & İdman TV & 3Sport TV )
21:45 Palermo - İnter ( Lig TV 3 & Rah-e Farda & Eriteria TV2 & Turkmen Sport HD & Duhok TV )
22:00 Mali U17 - Honduras U17 ( Eurosport 2 )
23:05 Malaga - Deportivo ( DT 80. Kanal )
23:30 Figueirense - Santos FC ( Lig TV 2 & NKTV Evrokom )
01:00 Almanya U17 - Meksika U17 ( TRT Spor / HD )
01:00 Arjantin U17 - Avustralya U17 ( Eurosport 2 )

BASKETBOL‬ :
15:00 Galatasaray - Yakındoğu Üni. ( TBF TV .web)
17:00 Denizli Basket - Acıbadem ( Denizli DRT)
17:00 Türk Telekom - Beşiktaş SJ ( NTV Spor )
17:00 Denizli Basket - Acıbadem Uni. ( DRT TV )

VOLEYBOL‬ :
17:00 Fenerbahçe Grundig - İlbank ( FB TV )
17:30 Eczacıbaşı - İdman Ocağı ( Smart Spor )
21:30 Trentino - Modena ( Sports TV )

TENİS‬ :
▶ ATP Viyana - Yarı Final
15:00 E. Gulbis - S. Johnson ( Sports TV )
17:00 D. Ferrer - G. Monfils ( Sports TV )
▶ WTA Lüksemburg - Yarı Final
16:00 A. Van Uytvanck - M. Doi ( Eurosport )

RUGBY‬ | Dünya Kupası - Yarı Final :
18:00 Güney Afrika - Yeni Zelanda ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia & Pepper HD & TF1 HD )

HENTBOL‬ | Erkekler Şampiyonlar Ligi :
18:00 Beşiktaş Mogaz - Dinamo Zagreb ( Smart Spor 2 )
21:00 Barcelona - Kopenhag ( Smart Spor )

F1‬ :
21:00 ABD GP. - Sıralama Turu ( DT 80. Kanal & RTL / HD & 23.30 İdman TV *Bant )
 
25 Ekim 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

‎FUTBOL‬ :

13:30 Fenerbahçe U21 - Galatasaray U21 ( FB TV )
13:30 Dinamo Moskova - Spartak Moskova ( Tivibu Spor & NTV Rusya )
14:00 M. Başakşehir - T. Konyaspor ( Lig TV )
14:30 Sampdoria - H. Verona ( Lig TV 4 )
15:00 Sunderland - Newcastle ( Lig TV 3 & Eriteria TV2 & Stan Sport HD & Turkmen Sport HD )
15:30 Karşıyaka - Elazığspor ( TRT Spor / HD )
16:30 Vitesse - Ajax ( Tivibu Spor & ESPN 2 & Telekanal Futbol HD )
16:30 Anderlecht - Club Brugge ( Sharjah Sports )
17:00 Juventus - Atalanta ( Lig TV 4 & İrib Tv3 )
17:05 Man. United - Man. City ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Eriteria TV2 & Stan Sport HD & Turkmen Sport HD & Duhok TV )
17:30 B. Dortmund - Augsburg ( Eurosport 2 )
18:30 Samsunspor - Karabükspor ( TRT Spor / HD )
18:45 Feyenoord - AZ Alkmaar ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol HD )
19:00 ‪#‎Fenerbahçe‬ - ‪#‎Galatasaray‬ ( Lig TV )
19:15 Liverpool - Southampton ( Lig TV 3 & Stan Sport HD & İrib Varzesh HD & Eriteria TV2 )
19:30 B. M'Gladbach - Schalke 04 ( Eurosport 2 )
20:00 Fiorentina - AS Roma ( Lig TV 4 & ESPN 1 & Turkmen Sport HD )
20:15 Barcelona - Eibar ( Lig TV 2 & İdman TV & 3Sport TV & Eriteria TV2 & Duhok TV )
22:00 Fransa U17 - Suriye U17 ( Eurosport 2 )
22:15 Porto - Braga ( Tivibu Spor & RTP İnt & Telekanal Futbol HD )
22:30 Atl. Madrid - Valencia ( Lig TV 2 & AZ TV & 3Sport TV & Eriteria TV 2 & Duhok TV )
23:00 Paris SG - St. Etienne ( Lig TV 4 & Turkmen Sport HD & ESPN 2 & İrib Varzesh HD )
00:00 Montreal İmpact - Toronto FC ( Eurosport )
01:00 Rusya U17 - Güney Afrika U17 ( Eurosport 2 )
02:00 Kansas City - LA Galaxy ( Eurosport )

BASKETBOL‬ :
▶ Basketbol Süper Ligi

14:00 Galatasaray OB - RH Gaziantep ( NTV Spor )
15:00 İstanbul BB - P. Karşıyaka ( Lig TV 2 )
18:00 Anadolu Efes - Banvit ( Lig TV 2 )
▶ İspanya Basketbol Ligi
20:00 Unicaja Malaga - Laboral Kutxa ( Sports TV )

VOLEYBOL‬ :
▶ TVF Kadınlar 1. Lig

13:00 Galatasaray - Salihli Bld. ( Smart Spor )
15:00 Beşiktaş - Orduspor ( BJK TV )
16:00 Halkbank - Vakıfbank ( NTV Spor )

TENİS‬ :
▶ WTA Lüksemburg - FİNAL

17:00 M. Barthel - M. Doi ( Eurosport )
▶ ATP Viyana - FİNAL
19:00 D. Ferrer - S. Johnson ( Sports TV )

RUGBY‬ | Dünya Kupası - Yarı Final :
19:00 Arjantin - Avustralya ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia & Stan Sport HD & Pepper HD & TF1 HD )

‎HENTBOL‬ | Erkekler Şampiyonlar Ligi :
19:00 Paris SG - Veszprem ( Smart Spor )

‎F1‬ :
22:45 ABD GP. - Yarış ( Lig TV 3 & İdman TV & RTL / HD )
 
31 Ekim 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

15:30 Celtic - Aberdeen ( Turkmen Sport HD ) 15:45 Chelsea - Liverpool ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & ESPN 1 & İrib Tv3 & Eri. TV2 & Stan Sport HD & Duhok HD )
17:30 W. Bremen - B. Dortmund ( Eurosport 2 & ESPN 2 )
18:00 Real Madrid - Las Palmas ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
18:00 Man. City - Norwich City ( Lig TV & TV Zimbo & TVT İnt. )
18:00 Dinamo Kiev - Metalist Kharkiv ( 2+2 Ukraine )
19:00 St. Etienne - Reims ( Lig TV 4 )
20:00 Juventus - Torino ( Lig TV 3 & Turkmen Sport HD & Rah-e Farda & CBC Sport Web )
20:00 Karpaty Lviv - Metalurg ( 2+2 Ukraine )
20:15 Villareal - Sevilla ( Lig TV )
20:30 Wolfsburg - B. Leverkusen ( Eurosport 2 & İdman TV & ESPN 2 & 3Sport TV )
22:00 Sao Paulo - Sport Recife ( NKTV Evrokom )
22:30 Getafe - Barcelona ( Lig TV 2 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & İrib Tv3 & Duhok HD )
22:45 İnter - AS Roma ( Lig TV 3 & Turkmen Sport HD & Rah-e Farda & ESPN 1 & İrib Varzesh HD & CBC Sport Web )
22:45 De Graafschap - PSV Eindhoven ( ESPN 2 )
00:05 R. Sociedad - Celta Vigo ( Lig TV & AZ TV )

BASKETBOL‬ :
▶ Türkiye Süper Ligi :

16:00 T. Konyaspor - Uşak Sportif ( TBF TV Web )
17:00 Beşiktaş SJ - İstanbul BB ( NTV Spor )
17:00 Büyükçekmece - Anadolu Efes ( Lig TV 2 )
18:00 Banvit - RH Gaziantep ( TBF TV Web )
19:00 P. Karşıyaka - Trabzonspor MP ( Lig TV 2 )
▶ Türkiye 1. Ligi :
17:00 Denizli Basket - Ankara DSİ ( DRT TV Denizli )
▶ NBA :
02:00 İndiana Pacers - Utah Jazz ( NBA TV )
02:30 New Orleans - Golden State ( CBC Sport Web & Stan Sport HD )

‎VOLEYBOL‬ :

▶ TVF Kadınlar 1. Lig :
14:00 Vakıfbank - Fenerbahçe Grundig ( NTV Spor & Stan Sport HD )
▶ TVF Erkekler 1. Lig :
17:00 Fenerbahçe - Maliye Milli Piyango ( FB TV )
18:30 Galatasaray - İstanbul BB ( Smart Spor )

‎TENİS‬ :
▶ WTA Singapur Finalleri / Yarı Final :

13:30 M. Sharapova - P. Kvitova ( Sports TV )
▶ ATP Basel / Yarı Final :
16:30 R. Nadal - R. Gasquet ( Sports TV )
18:30 R. Federer - J. Sock ( Sports TV )

RUGBY‬ :
▶ Dünya Kupası / FİNAL :

19:00 Yeni Zelanda - Avustralya ( Tivibu Spor 2 & 1TV Georgia & Stan Sport HD & ESPN 1 )

F1‬ :
21:30 Meksika GP. - Sıralama Turu ( Lig TV 4 & RTL / HD )
 
14 Kasım 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

11:30 Beşiktaş U14 - Fenerbahçe U14 ( BJK TV )
11:30 Galatasaray U14 - Eyüpspor U14 ( GS TV )
12:00 Görme Engelliler | İzmir Çağdaş - Çankaya Bld. ( TRT Spor / HD )
13:00 Bursaspor U16 - M. Başakşehir U16 ( Bursaspor TV )
13:00 Fenerbahçe U16 - Beşiktaş U16 ( FB TV )
13:00 BB Erzurumspor - Arsinspor ( Kardelen TV )
13:30 Dardanelspor - Tavşanlı Linyitspor ( Ton TV )
13:30 Beşiktaş U15 - Fenerbahçe U15 ( BJK TV )
13:30 Galatasaray U15 - Eyüpspor U15 ( GS TV )
15:00 Beşiktaş - M. Başakşehir ( Smart Spor )
16:00 Rusya - Portekiz ( Meltem TV & CBC Sport HD & Kanal 1 Rusya & RTP İnt. )
19:00 Ukrayna - Slovenya ( HT 7/24 Spor & İçtimai TV & Match TV & Kanal Ukraine & 3Sport TV )
19:30 Sarajevo - Galatasaray ( Smart Spor )
21:45 İsveç - Danimarka ( Bloomberg HT & İdman TV & Match TV & RTL Nitro / HD )

‎BASKETBOL‬ :
► Kadınlar Süper Ligi

14:00 Mersin BB - Botaş ( TRT Spor / HD )
► Türkiye 1. Lig
15:00 Akhisar Bld. - Acıbadem Üni. ( TBF Web TV )
► Türkiye Süper Ligi
16:00 Türk Telekom - Trabzonspor MP ( TBF Web TV )
17:00 Galatasaray OB - TED Kolejliler ( NTV Spor )
17:00 Denizli Basket - Sakarya BB ( DRT Denizli TV )
17:00 Yeşilgiresun Bld. - İstanbul BB ( TBF Web TV )
19:00 Beşiktaş SJ - Anadolu Efes ( Lig TV 3 )
► Türkiye 2. Lig
18:00 Bursaspor - İzmir BB ( Bursaspor TV )
► NBA
02:00 Orlando Magic - Washington Wizards ( NBA TV )
03:30 Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks ( CBC Sport HD & Stan Sport HD )
05:30 Brooklyn Nets - Golden State Warriors ( NBA TV )

‎VOLEYBOL‬ :
► TVF Erkekler 1. Lig

14:00 Galatasaray - Ziraat Bankası ( NTV Spor )
► TVF Kadınlar 2. Lig
14:00 Ordu Telekom - Kazan Bld. ( TV 52 )

‎HENTBOL‬ :
► Erkekler 1. Lig

13:00 Selçuklu Bld. - Beykoz Bld. ( Çay TV )

► Erkekler Şampiyonlar Ligi
17:00 Wisla Plock - Beşiktaş Mogaz ( Smart Spor )
20:30 Barcelona - Vardar ( Smart Spor 2 )

TENİS‬ | Fed Cup :
► Kadınlar Finali - 1. Maç

15:00 Çek Cum. - Rusya ( Tivibu Spor )

F1‬ :
18:00 Brezilya GP. - Sıralama Turu ( Lig TV 2 & İdman TV & RTL / HD )
 
21 Kasım 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:00 CSKA Moskova - Krylya Sovetov ( Tivibu Spor & CBC Sport HD & Match TV )
13:30 Giresunspor - Karşıyaka ( TRT Spor / HD )
13:30 Elazığspor - 1461 Trabzon ( TRT Avaz )
13:30 Akhisar Bld. - Bursaspor ( Lig TV )
13:30 Galatasaray U21 - Antalyaspor U21 ( GS TV )
14:00 C. Odessa - Dnipro ( 2+2 Ukraine )
14:45 Watford - Man. United ( Lig TV 3 & İdman TV & Turkmen Sport HD & 3Sport TV & UzReport TV & ESPN 1 & Stan Sport HD & Duhok TV )
15:30 Zenit SP. - Ural ( Tivibu Spor & Match TV )
16:00 Adanaspor - Boluspor ( TRT Spor / HD )
16:30 Wolfsburg - W. Bremen ( Eurosport 2 )
17:00 Mersin İY. - Fenerbahçe ( Lig TV )
17:00 WBA - Arsenal ( Lig TV 3 & Duhok TV )
17:00 Chelsea - Norwich City ( İdman TV & Stan Sport HD & TV Zimbo & TVT İnt. )
18:00 Lorient - Paris SG ( Lig TV 4 & İrib Varzesh HD & TV5 Monde / HD )
18:00 Lokomotiv Moskova - Anzhi ( Tivibu Spor )
18:30 Karabükspor - Gaziantep BB ( TRT Spor)
19:00 Kayserispor - Kasımpaşa ( Lig TV 2)
19:00 Club Brugge - Zulte Waregem ( Oman Sport / HD & Sharjah Sports TV )
19:00 Bologna - AS Roma ( ESPN 1 )
19:15 ‪#‎REALMADRID‬ vs ‪#‎BARCELONA‬ ( Lig TV 3 & İdman TV & Match TV & KTRK TV & İrib TV3 & TV Safina & 3Sport TV & Rah-e Farda & Maiwand TV & Tolo TV / HD & Duhok TV)
19:30 Manchester City - Liverpool ( Lig TV 4b& Turkmen Sport HD & Stan Sport HD & UzReport TV )
19:30 Schalke 04 - Bayern Münih ( Eurosport 2 & İrib Varzesh HD)
19:30 Olympiakos - Panathinaikos ( ANT 1 Pacific )
20:15 GALATASARAY - Antalyaspor ( Lig TV )
20:45 Ajax - Cambuur ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )
21:30 Espanyol - Malaga ( İdman TV)
21:30 Lokeren - Anderlecht ( Sharjah Sports TV )
21:45 Willem II - PSV ( Tivibu Spor 2)
21:45 JUVENTUS‬ vs MILAN‬ ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Turkmen Sport HD & İrib TV3 & Match TV & EBC 3 Etiyopya & ESPN 2 & 3Sport TV & Rah-e Farda & Duhok TV )
23:05 Deportivo - Celta Vigo ( Lig TV 2 & İdman TV )
23:30 Palmeiras - Cruzeiro ( NKTV Evrokom )

BASKETBOL‬ :
14:00 RH Gaziantep - Beşiktaş SJ ( NTV Spor )
15:00 TED Kolejliler - Banvit ( TBF Web TV )
16:00 Trabzonspor MP. - İstanbul BB ( Lig TV 2 )
16:00 Best Balıkesir - Sinpaş Denizli ( TBF Web TV )
17:00 Eskişehir Basket - Akhisar Bld. ( ES TV)
17:00 Muğla Orman - Düzce Bld ( Kanal F )
19:00 Sakarya BB - İstanbul DSİ. ( Sakarya BB Youtube )
20:00 TÜRKİYE - İsrail (Bayan) ( NTV Spor)
02:00 Indiana Pacers - Milwaukee Bucks ( NBA TV )
02:00 Sacramento Kings - Orlando Magic ( CBC Sport HD & Stan Sport HD )

VOLEYBOL‬ :
13:00 TK2L | Beşiktaş - Arkasspor ( BJK TV )
14:00 T1L | Ziraat Bankası - Fenerbahçe ( Smart Spor )
14:00 TK2L | İstanbul BB - Karşıyaka ( İstanbul 1 Web TV )
16:00 T1L | Halkbank - İstanbul BB ( Smart Spor )

TENİS‬ :
16:00 N. Djokovic - R. Nadal ( Lig TV 4 )
22:00 R. Federer - S. Wawrinka ( Lig TV 4 )

HENTBOL‬ :
17:00 Beşiktaş Mogaz - Wisla Plock ( Smart Spor 2 )
21:45 Paris SG - Kiel ( Smart Spor )
 
22 Kasım 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

14:00 T. Konyaspor - Eskişehirspor ( Lig TV )
14:00 Osmanlıspor - Ç. Rizespor ( Lig TV 2 )
14:00 Fenerbahçe U17 - Galatasaray U17 ( FB TV )
14:00 Metalurg Z - Oleksandria ( 2+2 Ukraine )
14:00 Binatlı YSK - Cihangir GSK ( BRT TV )
15:00 Caen - Angers ( Lig TV 4 )
15:30 St. Liege - Kortrijk ( NTV Spor )
15:30 Feyenoord - Twente ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & ESPN 2 )
16:00 Alanyaspor - Şanlıurfaspor ( TRT Spor / HD )
16:00 Y. Malatyaspor - K. Erciyesspor ( TRT Avaz )
16:00 Fiorentina - Empoli ( ESPN 1 )
16:00 Udinese - Sampdoria ( Turkmen Sport HD )
16:30 Trabzonspor - Gençlerbirliği ( Lig TV )
16:30 Herta Berlin - Hoffenheim ( Eurosport 2 & İdman TV )
17:00 Villareal - Eibar ( Lig TV 4 )
18:00 Tottenham - West Ham ( Lig TV 3 & 3Sport TV & Stan Sport HD & Eri. TV2 & UzReport TV & Duhok TV )
18:00 Rennes - Bordeaux ( ESPN 1 )
18:30 Göztepe - Samsunspor ( TRT Spor / HD )
18:30 Ingolstadt - Darmstadt ( Eurosport 2 & İdman TV & ESPN 2 )
18:30 Spartak Moskova - FK Krasnodar ( Match TV )
19:00 Beşiktaş - M. Sivasspor ( Lig TV )
19:15 Granada - Ath. Bilbao ( Lig TV 4 )
21:00 Corinthians - Sao Paulo ( DT 397. Kanal & NKTV Evrokom & ESPN 2 )
21:30 Real Betis - Atl. Madrid ( İdman TV & 3Sport TV & İrib Varzesh HD & Eri. TV2 & Duhok TV )
21:45 İnter - Frosinone ( Lig TV 2 & Turkmen Sport HD )
22:00 St. Etienne - Marseille ( Lig TV 4 )
00:00 Columbus Crew - New York RB ( Eurosport 2 & ESPN 1 )
02:30 Portland Timbers - FC Dallas ( Eurosport 2 )

BASKETBOL‬ :
14:00 Gran Canaria - CAI Zaragoza ( Sports TV )
16:00 Uşak Sportif - Büyükçekmece ( TBF Web TV )
16:00 Yalova Bld. - İstanbulspor ( TBF Web TV )
16:30 Fenerbahçe - P. Karşıyaka ( Lig TV 2 )
16:30 T. Konyaspor - Yeşilgiresun Bld. ( TBF Web TV )
19:00 Anadolu Efes - Türk Telekom ( Lig TV 2 )
19:00 Laboral Kutxa - Barcelona Lassa ( Sports TV )
22:30 Toronto Raptors - LA Clippers ( CBC Sport HD & Stan Sport HD )
01:00 New Orleans - Phoenix Suns ( NBA TV )

VOLEYBOL‬ :
14:00 Hatay BB - Solhanspor ( HRT Akdeniz TV )
14:00 Vakıfbank - Sarıyer Bld. ( NTV Spor & Stan Sport HD )
17:30 Eczacıbaşı - Bursa BB ( Smart Spor )

TENİS‬ :
▶ ATP Londra - FİNAL

20:00 R. Federer - N. Djokovic ( Lig TV 3 & CBC Sport HD )

HENTBOL‬ :
18:00 Vardar - Barcelona ( Smart Spor 2 )
 
28 Kasım 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:30 1461 Trabzon - Adanaspor ( TRT Avaz )
13:30 Kocaeli Birlik - Keçiörengücü ( Kocaeli TV )
14:00 Fenerbahçe U15 - Ç. Dardanelspor U15 ( FB TV )
14:00 Karpaty Lviv - Olimpik Donetsk ( 2+2 Ukraine )
14:30 Zira - Hazar Lenkeran ( CBC Sport HD )
15:00 Galatasaray U15 - Bursaspor U15 ( GS TV )
16:00 Şanlıurfaspor - K. Erciyesspor ( TRT HD )
16:00 Adana Demirspor - Balıkesirspor ( TRT Avaz )
16:30 Bayern Münih - Herta Berlin ( Eurosport 2 & ESPN 2 )
16:30 Terek Grozny - Zenit SP. ( Tivibu Spor & CBC Sport HD & Match TV )
17:00 Man. City - Southampton ( Lig TV 4 & Turkmen Sport HD & Alma Sport HD & TV Zimbo & ESPN 1 & TVT İnt. HD )
17:00 Barcelona - Real Sociedad ( Lig TV 3 & İdman TV / HD & İrib Varzesh HD & 3Sport TV & Maiwand TV & Duhok TV )
17:00 Sturn Graz - Mattersburg ( Meltem TV )
18:00 Paris SG - Troyes ( Lig TV 2 & TV5 Monde / HD )
18:30 Alanyaspor - Karabükspor ( TRT Spor / HD )
19:00 Eskişehirspor - Mersin İY. ( Lig TV )
19:00 Torino - Bologna ( ESPN 1 )
19:15 Atl. Madrid - Espanyol ( Lig TV 4 & İrib Varzesh HD )
19:30 Leicester City - Man. United ( Lig TV 3 & İdman TV / HD & Turkmen Sport HD & 3Sport TV & Rah-e Farda & Maiwand TV & Alma Sport HD & Duhok TV)
19:30 SV Grodig - RB Salzburg ( Meltem TV )
20:45 Excelsior - Feyenoord ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )
21:00 Nantes - Bastia ( Lig TV 2 )
21:30 Malaga - Granada ( İdman TV / HD )
21:45 AC Milan - Sampdoria ( Lig TV 3 & Turkmen Sport HD & ESPN 1 & İrib TV3 & 3Sport TV & Rah-e Farda & Duhok TV )
22:45 Tondela - FC Porto ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )
23:00 Las Palmas - Deportivo ( Lig TV 2 )
23:05 Celta Vigo - Sport. Gijon ( Lig TV & AZ TV )
23:30 Fluminense - İnternacional ( NKTV Evrokom )

BASKETBOL‬ :
14:00 (K) Yakındoğu Üni. - Adana ASKİ ( TBF Web TV )
16:00 (K) Galatasaray - Fenerbahçe ( TRT Spor / HD )
16:00 Adanaspor - Denizli Basket ( TV A Adana )
16:00 Beşiktaş SJ - Fenerbahçe ( Lig TV 2 )
16:00 Türk Telekom - RH Gaziantep ( TBF Web TV )
17:00 Büyükçekmece - TED Kolejliler ( TBF Web TV )
17:00 Eskişehir Basket - Tofaş ( ES TV )
19:00 Galatasaray OB - T. Konyaspor ( NTV Spor / HD )
18:00 Yeşilgiresun Bld. - Trabzonspor MP ( TBF Web TV )
02:00 Washington Wizards - Toronto Raptors ( NBA TV )
03:30 Atlanta Hawks - San Antonio Spurs ( CBC Sport HD & Alma Sport HD )
05:30 G. State Warriors - Sacramento Kings ( NBA TV )

VOLEYBOL‬ :
14:00 (K) Rota Koleji - Beşiktaş ( BJK TV )
14:30 Arkas - Şahinbey Bld. ( Smart Spor )
16:30 Bornova AL - Fenerbahçe ( Smart Spor )

F1‬ - Abu Dhabi GP. :
14:45 Sıralama Turu ( Lig TV 3 & Turkmen Sport HD & RTL / HD )
23:30 Bant | İdman TV / HD

BOKS‬ | WBA Ağır Siklet :
22:00 W. Klitschko - T. Fury ( NTV Spor / HD & CBC Sport HD )
 
29 Kasım 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

14:00 Galatasaray U17 - Eskişehirspor U17 ( GS TV )
14:00 Hoverla - Shakhtar Donetsk ( Kadırga TV )
14:00 Volyn Lutsk - Metalurg Z ( 2+2 Ukraine )
14:00 Gençlerbirliği - Gaziantepspor ( Lig TV )
14:00 Tottenham - Chelsea ( Lig TV 3 & İdman TV / HD & Turkmen Sport HD & 3Sport TV & Alma Sport HD & Duhok TV )
14:15 Inverness - Celtic ( Meltem TV )
15:00 Neftçi Bakü - Qarabag ( CBC Sport HD )
15:00 St. Etienne - Guingamp ( Lig TV 4 )
15:30 Zwolle - Ajax ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )
16:00 Altınordu - Y. Malatyaspor ( TRT Spor / HD )
16:00 AS Roma - Atalanta ( Lig TV 4 )
16:05 West Ham - WBA ( İdman TV / HD & Alma Sport HD )
16:30 B. Dortmund - Stutgart ( Eurosport 2 )
17:00 Eibar - Real Madrid ( Lig TV 4 & 3Sport TV & Maiwand TV & Duhok TV )
17:00 Beşiktaş - Akhisar Bld. ( Lig TV )
17:00 Dinamo Kiev - C. Odessa ( 2+2 Ukraine )
17:45 PSV Eindhoven - AZ Alkmaar ( Tivibu Spor & CBC Sport HD & Telekanal Futbol )
18:15 Norwich City - Arsenal ( Lig TV 3 & 3Sport TV & Turkmen Sport HD & Alma Sport HD )
18:15 Liverpool - Swensea City ( İdman TV / HD )
18:30 Samsunspor - Giresunspor ( TRT Spor / HD )
18:30 B. Leverkusen - Schalke 04 ( Eurosport 2 )
19:00 Empoli - Lazio ( Lig TV 4 )
20:00 Rapid Wien - Altach ( Meltem TV )
20:15 Kasımpaşa - Galatasaray ( Lig TV )
21:30 Sevilla - Valencia ( Lig TV 4 & İdman TV / HD & 3Sport TV )
21:30 Vasco da Gama - Santos FC ( NKTV Evrokom )
21:45 Palermo - Juventus ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Turkmen Sport HD )
22:00 Marseille - Monaco ( Lig TV 2 )
00:00 New York RB - Columbus Crew ( Eurosport 2 )
02:30 FC Dallas - Portland Timbers ( Eurosport 2 )

BASKETBOL‬ :
14:00 Orduspor - Hatay BB ( Altaş TV )
14:00 Zaragoza - Laboral Kutxa ( Sports TV )
17:30 Banvit - Darüşşafaka Doğuş ( Lig TV 2 )
19:15 P. Karşıyaka - Uşak Sportif ( NTV Spor / HD )
20:00 Bilbao Basket - Real Madrid ( Sports TV )
20:00 İstanbul BB - Anadolu Efes ( Lig TV 2 )
22:30 Minnesota - LA Clippers ( Alma Sport HD )
01:00 Memphis Grizzlies - Philadelphia 76ers ( NBA TV )

VOLEYBOL‬ :
14:00 Galatasaray - Eczacıbaşı ( NTV Spor / HD )
14:00 İstanbul BB - Konya BB ( İstanbul 1 Web TV )
14:30 Bursaspor - Bolu İnkılap ( Bursaspor TV )
17:00 İlbank - Vakıfbank ( NTV Spor / HD )
17:00 Çanakkale Bld. - Fenerbahçe ( Smart Spor )

TENİS‬ :
14:00 Belçika - B. Britanya ( TRTSpor Web TV )

F1‬ :
14:45 Abu Dhabi GP. - Yarış ( Lig TV 2 & RTL / HD & Match TV )
20:00 Bant | İdman TV / HD

HENTBOL‬ :
17:50 Kopenhag - Barcelona ( Smart Spor 2 )
 
5 Aralık 2015 | CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

16:00 T. Konyaspor - Antalyaspor ( Lig TV )
16:00 Torino - AS Roma ( CBC Sport HD & Turkmen Sport HD )
16:30 B. M'Gladbach - Bayern Münih ( Eurosport 2 )
17:00 Real Madrid - Getafe ( Lig TV 4 & 3Sport TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
17:00 Man. United - West Ham ( Lig TV 3 & İdman TV / HD & Turkmen Sport HD & Alma Sport HD & UzReport TV )
17:00 Arsenal - Sunderland ( TV Zimbo & TVT İnt. )
17:00 Wolfsberger - Austria Wien ( Meltem TV )
17:00 O. Lyon - Angers ( Lig TV 2 & TV5 Monde / HD )
17:00 Dnipro - Volyn Lutsk ( 2+2 Ukraine )
18:30 Elazığspor - Alanyaspor ( TRT Spor / HD )
19:00 Kayserispor - Beşiktaş ( Lig TV )
19:15 Granada - Atl. Madrid ( Lig TV 4 )
19:30 Chelsea - Bournemouth ( Lig TV 3 & 3Sport TV & Turkmen Sport HD & Alma Sport HD UzReport TV & Duhok HD )
19:30 Wolfsburg - B. Dortmund ( Eurosport 2 & İdman TV / HD & İrib Varzesh HD & Maiwand TV & Match TV )
19:30 Rapid Wien - SV Ried ( Mesaj TV )
20:30 Porto - P. Ferreira ( Tivibu Spor )
20:45 Vitesse - PSV Eindhoven ( Tivibu Spor 2 & CBC Sport HD )
21:00 Bastia - Monaco ( Lig TV 4 )
21:30 Valencia - Barcelona ( Lig TV 2 & İdman TV / HD & 3Sport TV & Maiwand TV & Duhok HD )
21:45 İnter - Genoa ( Lig TV 3 & İrib Varzesh HD )
21:45 Ajax - Heerenveen ( Tivibu Spor 3 & Telekanal Futbol )
22:45 Maritimo - Sporting Lizbon ( Tivibu Spor & RTP İnt. & SIC İnt. )
23:00 Deportivo LC - Sevilla ( Lig TV 4 & AZ TV )

BASKETBOL‬ :
16:00 (B) Hatay BB - Yakındoğu Üni. ( TRT Spor / HD )
16:00 Galatasaray OB - Yeşilgiresun Bld. ( Lig TV 2 )
16:00 Tofaş - Ankara DSİ ( AS TV )
17:00 RH. Gaziantep - İstanbul BB ( TBF Web TV )
00:00 Golden State Warriors - Toronto Raptors ( CBC Sport HD & Alma Sport HD )
03:00 Chicago Bulls - Charlotte Hornets ( NBA TV )

VOLEYBOL‬ :
16:00 Balıkesir BB - Yeşilyurt ( TV 100 )
17:00 İstanbul BB - İnegöl Bld. ( NTV Spor / HD )

HENTBOL‬ :
19:30 Barcelona - Kielce Vive ( Smart Spor )
 
6 Aralık 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

‎FUTBOL‬ :

13.30 Fethiyespor - Kırklarelispor ( Kanal F ) 13:30 Bayrampaşa - Anadolu Üsküdar ( BJK TV )
13:30 Balıkesirspor - Karşıyaka ( TRT Avaz )
13.30 Karabükspor - Şanlıurfaspor ( TRT HD )
13.30 Bologna - Napoli ( Lig TV 3 )
14.00 Stal - Olimpic Donetsk ( Mesaj TV )
14.00 Neftçi Bakü - Zira ( CBC Sport HD )
15.00 Marseille - Montpellier ( Lig TV 4 & Turkmen Sport HD & Nova Sport )
15.30 Club Brugge - S. Charleroi ( NTV Spor / HD & Sharjah Sport TV )
15.30 Feyenoord - Heracles ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & ESPN 2 )
16.00 Göztepe - 1461 Trabzon ( TRT HD )
16.00 Y.Malatyaspor - A.Demirspor ( TRT Spor / HD )
16.00 M.Başakşehir - Gençlerbirliği ( Lig TV )
16.00 Fiorentina - Udinese ( Lig TV 3 )
16.30 Qarabağ - İnter Bakü ( CBC Sport HD )
16.30 Stuttgart - Werder Bremen ( Eurosport 2 )
17.00 Villarreal - Rayo Vallecano ( Lig TV 4 )
17.00 K.Erciyesspor - Altınordu ( TRT Avaz )
17.00 Dinamo Tiflis - Bolnisi ( 1TV Georgia )
17.30 Mattersburg - Salzburg ( Meltem TV )
18.00 Newcastle Utd. - Liverpool ( Lig TV3 & İdman TV /HD & Turkmen Sport HD & Match TV & UzReport TV & İrib Varzesh HD & Alma Sport HD & 3Sport TV & Duhok HD )
18:00 Bordeaux - Guingamp ( Nova Sport )
18.30 Adanaspor - Gaziantep BB ( TRT Spor / HD )
18.30 E.Frankfurt - Darmstadt( Eurosport 2 )
19.00 Sampdoria - Sassuolo ( Lig TV 4 )
19.00 Mersin İY - Ç.Rizespor ( Lig TV 2 )
19.00 Gaziantepspor - Fenerbahçe ( Lig TV )
19:00 R. Genk - Anderlecht ( Sharjah Sport TV )
19:00 Moreirense - S. Braga ( Telekanal Futbol )
21:00 Goias - Sao Paulo ( NKTV Evrokom )
21.30 Athletic Bilbao - Malaga ( Lig TV 2 & İdman TV /HD)
21.45 Carpi - AC Milan ( Lig TV 3 & Turkmen Sport HD & CBC Sport HD & İrib Varzesh HD & 3Sport TV & Duhok HD )
22.00 St.Etienne - Rennes ( LigTV 4 )
22.45 Columbus Crew - Portland Timbers ( Eurospor & Eurosport Germany & ESPN 2 )

BASKETBOL‬ :
13:30 (B) Fenerbahçe - Beşiktaş ( TRT Spor / HD )
14.00 TED Kolejliler - Pınar Karşıyaka ( LigTV 2 )
14.00 Real Madrid - Murica ( Sports TV )
15.00 Socar Spor - Acıbadem Üni. ( Kanal 35 )
16.00 (B )Edirne Bld. - Galatasaray ( TBF Web TV )
16.00 T.Konyaspor - Banvit ( TBF Web TV )
16.00 Anadolu Efes - Trabzonspor MP ( LigTV 2 )
17.00 Fenerbahçe - Türk Telekom ( NTVSpor / HD )
18.00 Bursaspor - Trakya Üni ( Bursaspor TV )
20.00 Manresa - Barcelona Lassa ( Sports TV )
22.30 Phoenix Suns - Memphis Grizzlies ( Alma Sport HD )
01.00 Brooklyn Nets - G. State Warriors ( NBA TV)

VOLEYBOL‬ :
13:00 Hatay BB - Niksar Bld. ( HRT Akdeniz TV )
14.00 Vakıfbank - Çankaya Bld. ( NTV Spor / HD )
14.30 Bursaspor - Bentspor ( Bursaspor TV )
15.00 Halkbank - Galatasaray ( Smart Spor )

TENİS‬ :
10.00 Japan Warriors - S.Slammers (Tivibu Spor )
13.00 UAE Royals - P.Mavericks (Tivibu Spor )
 
20 Aralık 2015 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:00 M. Sivasspor - Kayserispor ( Lig TV )
13:30 Denizlispor - 1461 Trabzon ( TRT Avaz )
13:30 K. Erciyesspor - Karşıyaka ( TRT HD )
13:30 Fethiyespor - İstanbulspor ( Kanal F )
13:30 Bayrampaşa - Orduspor ( BJK TV )
13:30 Carpi - Juventus ( Lig TV 2 & Türkmen Sport HD )
14:30 İnter Bakü - Hazar Lenkeran ( CBC Sport HD )
15:00 St. Etienne - Angers ( Lig TV 3 )
15:30 Watford - Liverpool ( Lig TV 4 & İdman TV & UzReport TV & Alma Sport HD )
15:30 Club Brugge - Anderlecht ( NTV Spor / HD )
15:30 NEC Nijmegen - Feyenoord ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & ESPN 2 )
16:00 Galatasaray - Akhisar Bld. ( Lig TV )
16:00 Y. Malatyaspor - Samsunspor ( TRT HD )
16:00 Atalanta - Napoli ( DT. 397. Kanal & Türkmen Sport HD )
16:15 Herta Berlin - Mainz 05 ( Eurosport 2 )
17:30 Real Madrid - R. Vallecano ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Lemar TV & Tolo TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
17:45 Ajax - De Graafschap ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )
18:00 Adanaspor - Karabükspor ( TRT Avaz )
18:00 Swensea City - West Ham ( Lig TV 4 & Alma Sport HD )
18:00 Benfica - Rio Ave ( Tivibu Spor 2 )
18:30 Şanlıurfaspor - Elazığspor ( TRT Spor / HD )
18:30 B. M'gladbach - Darmstadt ( Eurosport 2 )
19:00 Gençlerbirliği - Fenerbahçe ( Lig TV )
19:00 M. Başakşehir - Eskişehirspor ( Lig TV 2 )
19:00 Frosinone - AC Milan ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Türkmen Sport HD & İrib Varzesh HD )
19:15 Real Sociedad - Villareal ( İdman TV )
20:15 Uniao Madeira - Sporting Lizbon ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol )
21:30 Malaga - Atletico Madrid ( Lig TV 2 & İdman TV & İrib Varzesh HD & Duhok HD )
21:45 İnter - Lazio ( Lig TV 3 & CBC Sport HD & Türkmen Sport HD & Rah-e Farda & Match TV )
22:00 Bordeaux - Marseille ( Lig TV 4 )
22:30 Porto - Academica ( Tivibu Spor & Telekanal Futbol & RTP İnt. & SIC İnt. )

‎BASKETBOL‬ :
13:00 Bandırma Kırmızı - Best Balıkesir ( TBF Web TV )
14:00 River Andorra - Real Madrid ( Sports TV )
15:00 Socar Spor - Ankara DSİ ( Kanal 35 )
16:00 Fenerbahçe - Trabzonspor MP ( Lig TV 2 )
16:00 Banvit - Yeşilgiresun Bld. ( TBF Web TV )
16:00 Uşak Sportif - İstanbul BB ( TBF Web TV )
16:00 İstanbul Üni. - Hatay BB ( TRT Spor / HD )
17:45 Fenerbahçe - Yakındoğu Üni ( TBF Web TV )
18:00 Darüşşafaka Doğuş - Beşiktaş SJ ( NTV Spor / HD )
18:00 Bursaspor - Gemlik Gücümspor ( Bursaspor TV )
21:00 Barcelona Lassa - Joventut ( Sports TV )
22:30 Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers ( Alma Sport HD )
00:00 Phoenix Suns - Milwaukee Bucks ( NBA TV )

VOLEYBOL‬ :
14:00 Hatay BB - Gümüşhane Torul ( HRT Akdeniz )
15:00 Bursaspor - Anadolu Üni. ( Bursaspor TV )
18:00 Latina - Padova ( Sports TV )
 
7 Şubat 2016 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬ :

13:00 Orduspor - Menemen Bld. ( Altaş TV ) 13:00 Levante - Barcelona ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & Lemar TV & İrib Varzesh & Duhok TV )
13:30 Boluspor - Adana Demirspor ( TRT Spor / HD )
13:30 Gaziantep BB - K. Erciyesspor ( TRT Avaz )
13:30 Bayrampaşa - Bugsaşspor ( BJK TV )
13:30 Ç. Rizespor - Eskişehirspor ( Lig TV )
13:30 Ajax - Feyenoord ( Tivibu Spor & CBC Sport HD & ESPN 2 )
13:30 H. Verona - İnter ( Lig TV 4 )
15:00 Akhisar Bld. - Trabzonspor ( Lig TV )
15:30 Bournemouth - Arsenal ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & UzReport TV )
15:30 İnter Bakü - Qabala ( CBC Sport HD )
16:00 Elazığspor - Denizlispor ( TRT Spor / HD )
16:00 Napoli - Carpi ( Lig TV 4 )
16:00 Frosinone - Juventus ( Lig TV 2 )
16:30 Hamburg - FC Köln ( Eurosport 2 )
17:30 Admira Wacker - Salzburg ( Meltem TV )
17:45 Utrecht - PSV Eindhoven ( CBC Sport HD )
18:00 Chelsea - Man. United ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & İrib Varzesh & UzReport TV & Duhok TV )
18:30 Samsunspor - Karşıyaka ( TRT Spor / HD )
19:00 Beşiktaş - Gaziantepspor ( Lig TV )
19:15 Celta Vigo - Sevilla ( Lig TV 4 )
19:45 Bant | H. Verona - İnter ( CBC Sport HD )
19:30 Hoffenheim - Darmstadt 98 ( Eurosport 2 )
21:15 Porto - Arouca ( Tivibu Spor & RTP İnt. )
21:30 Granada - Real Madrid ( Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Maiwand TV & Lemar TV & İrib Varzesh & Duhok TV )
21:45 AS Roma - Sampdoria ( Lig TV 4 & CBC Sport HD )
22:00 Marseille - Paris SG ( Lig TV 2 )

‪BASKETBOL‬ :
13:30 Barcelona Lassa - BC Andorra ( Sports TV )
16:00 Uşak Sportif - TED Kolejliler ( TBF Web TV )
20:00 Anadolu Efes - Galatasaray OB ( Lig TV 2 )
20:00 Orlando Magic - Atlanta Hawks ( NBA TV )
20:00 Laboral Kutxa - Valencia Basket ( Sports TV )

‪‎VOLEYBOL‬ :
14:00 Halkbank - Beşiktaş ( NTV Spor / HD )
16:00 Ziraat Bankası - Galatasaray HDIS ( NTV Spor / HD )
18:00 İstanbul BB - M. Milli Piyango ( Smart Spor )

‪TENİS‬ :
ATP Sofya - FİNAL :
18:00 R. B. Agut - V. Troicki ( NTV Spor / HD )
 
21 Şubat 2016 | PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

FUTBOL‬:

11.00 Fenerbahçe U19 - Bursaspor U-19 / FB TV
12.00 Xəzər Lənkəran - Zirə (CBC Sport HD)
13.00 Amedspor - Eyüpspor / Özgürgün TV
13.00 Orduspor - Sarıyer / Altaş TV
13.00 Kayserispor - Gaziantepspor ( LİG TV )
13.00 Osmanlıspor - Mersin İY ( LİG TV 2 )
13.00 Rayo Vallecano - Sevilla ( LİG TV 3)
13.30 Elazığspor - Y.Malatyaspor ( TRT Spor / HD)
13.30 Giresunspor - Şanlıurfaspor (TRT Avaz)
13.30 Kocaeli Birlik - Tarsus İY ( Kocaeli TV)
14.00 Galatasaray u19 - Fenerbahçe u19 / GS TV
14.30 Rəvan - Qəbələ (CBC Sport HD)
15.00 Marsilya - St.Etienne ( LİG TV 2)
15.30 Akhisar Bld. - M.Başakşehir ( LİG TV )
15.30 Ostende - Gent (Sharjah Sports)
15.30 Ajax - Excelsior ( Tivibu Spor 1)
16.00 1461 Trabzon - Karşıyaka ( TRT Spor / HD)
16.00 Blackburn Rovers - West Ham Uni. ( NTVSpor / HD)
16.00 Atalanta - Fiorentina ( LİG TV 2)
16.00 Genoa - Udinese ( LİG TV 4)
16.30 Bayer Leverkusen - B.Dortmund ( Eurosport 2 & İdman TV)
17.00 Malaga - Real Madrid ( LİG TV 3 & 3Sport TV)
17.30 Strum Graz - Rapid Wien ( Meltem TV)
17.45 Feyenoord - Roda ( Tivibu Spor 1)
18.00 Chelsea - Manchester City ( NTV Spor / HD)
18.00 Caen - Rennes ( LİG TV 4)
18.30 Alanyaspor - Altınordu (TRT Avaz)
18.30 Schalke 04 - Stuttgart ( Eurosport 2 & İdman TV)
19.00 Galatasaray - Trabzonspor ( LİG TV )
19.00 Frosinone - Lazio ( LİG TV 2)
19.15 Athletic Bilbao - Real Sociedad ( LİG TV 3)
20.15 Porto - Moreirense ( Tivibu Spor 1)
21.30 Atletico Madrid - Villarreal ( LİG TV 3 & İdman TV& 3Sport TV)
21.45 Roma - Palermo ( LİG TV 2)
22.00 Lille - Lyon ( LİG TV 4)
22.00 Sporting Lizbon - Boavista ( Tivibu Spor 1)
23.00 Fluminense - Flamengo ( LİG TV 2)

BASKETBOL‬ :
18.30 Fenerbahçe - Darüşşafaka Doğuş ( TRT Spor / HD)
20.00 İspanya Kral Kupası - Final ( Sports TV )
22.30 Oklahoma City - Cleveland ( CBC Sport HD)
01.00 Orlando Magic - Indiana Pacers ( NBA TV)
04.00 Portland T.Blazers - Utah Jazz ( NBA TV)

VOLEYBOL‬:
14.00 İnegöl Bld. - Fenerbahçe ( NTV Spor / HD)
14.00 Ordu Telekom - Numune ( TV 52)
14.30 Ziraat Bankası - Maliye M.Piyango ( Smart Spor HD)
16.00 Bursaspor - Düzce Bld ( BursasporTV)
18.00 Modena - Volley Lube ( Sports TV )

TENİS‬:
19.55 Tennis WTA: Rio De Janeiro Final ( Tivibu Spor 2 &CBC Sport HD)
 
15 MAYIS 2016 PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

⚽ ‎FUTBOL‬:

15:30 NTV Spor / HD - Club Brugge - Anderlecht
17:00 Digiturk Kanal 93 - Swansea - Manchester City
17:00 Digiturk Kanal 92 & 3Sport TV & İdman TV - Chelsea - Leicester Cıty
17:00 Digiturk Kanal 91 - Manchester United - Bournemouth
19:00 Tivibu Spor 3 & Match! TV - Zenit - Lokomotiv Moskova
19:00 Tivibu Spor - Benfica - Nacıoanal
19.00 Tivibu Spor 2 - Braga - Sporting Lizbon
19:00 Lig TV 2 - Fenerbahçe - Gençlerbirliği
19:00 Lig TV - Beşiktaş - Osmanlıspor
19:00 Digiturk Kanal 92 - Kasımpaşa - Mersin İdmanyurdu
19:00 Lig TV 4 - Akhisar Belediyespor - Galatasaray
21:45 Lig TV2 - Udinese - Carpi ( Dönüşümlü)
21:45 Lig TV4 & CBC Sport HD & 3Sport TV - Lazio - Fiorentina
21:45 Lig TV2 - Palermo - Verona ( Dönüşümlü)
22:30 Eurosport - Kansas - Orlando City
00.30 LigTV2 -Internacional - Chapecoense

? BASKETBOL‬:
18.00 Lig TV3 - Lokomotiv Kuban - Laboral Kutxa
21.00 Lig TV3 -CSKA Moskova - ‪#‎FENERBAHÇE‬
02.15 TV-8 - Toronto Raptors - Miami Heat **BANT**

? ‎TENİS‬:
18.00 ATP Roma - Final
N.Djokovic - A.Murray | Digiturk Kanal 91 & CBC Sport HD

? ‎FORMULA1‬ :
15.00 Smart Spor HD & İdman TV - İspanya GP
 
05 HAZİRAN 2016 PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı

⚽ ‎FUTBOL‬:

16.10 Çek Cumhuriyeti - Güney Kore / Lig TV
19.00 Belçika - Norveç / Meltem TV
21.15 Slovenya - Türkiye / ATV-HD
00.00 Jamaıka - Venezuela / A Spor-HD & CBC Sport HD
03.00 Meksika - Uruguay / A Haber-HD & CBC Sport HD

? BASKETBOL‬:
13.30 Barcelona Lassa - Laboral Kutxa / Sports TV
18.00 Anadolu Efes - Fenerbahçe / NTVSpor-HD
 
Üst Alt