Bugün Hangi Maç Hangi Kanalda?

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
30 Temmuz 2016 Cumartesi
╚► TV'de Spor Ekranı

⚽ ‎FUTBOL‬:

International Champions Cup

20:00 Celtic-Barcelona | SmartSpor 2 & Varesh Sport
22:00 Real Madrid-Chelsea | SmartSpor 2 & Varesh Sport
00:00 Inter-Bayern Münih | Kanal D
05:00 Liverpool-Milan | SmartSpor & Varesh Sport
07:05 Atletico Madrid-Melbourne Victory | SmartSpor & Varesh Sport

⚽ Hazırlık Maçları
17:00 Konyaspor-Twente | KonyasporTV
17:00 Eibar-Beşiktaş | SmartSpor
19:00 Darmstadt-Bursaspor | BursasporTV
20:30 Manchester United-Galatasaray | SmartSpor

⚽ Rusya Premier Lig
17:30 Zenit-Lokomotiv Moskova | TivibuSpor
20:00 Anji-CSKA Moskova | TivibuSpor

⚽ Belçika Pro Lig
19:00 Mouscron-Anderlecht | NTVSpor

⚽ Brezilya Campeonato Paulista
22:00 Figueirense-Vitoria | LigTV 3
00:30 Sport Recife-Atletico Paranaense | LigTV 3
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
20 Ağustos 2016 CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı


⚽ ‎FUTBOL‬:
14.30 Stoke Cıty - Manchester City ( SmartSpor 2 & İdman TV & 3SportTV)
16:30 Dinamo Dresden – Rb Leipzig (NTV Spor)
17.00 Zenit - CSKA ( Tivibuspor 1 HD & CBC Sport HD & Match TV)
17.00 Watford - Chelsea ( SmartSpor & İdman TV & 3SportTV)
17.00 Burnley - Lıverpool ( SmartSpor 2 )
18:00 Nantes – Monaco (Lig TV 4 & TV 5 Monde)
19.00 Kortrik - C.Brıgge (NTV Spor)
19.00 Manisaspor - Elazığspor ( TRT Spor Web)
19.00 Roma - Udınese ( **CBC Sport HD)
19:15 Barcelona – R. Betis (Lig TV 3 & İdman TV & 3SportTV )
19:30 Trabzonspor – Kasımpaşa (Lig TV)
19.30 Leıcester Cıty - Arsenal ( SmartSpor 2 & AZ TV & Varzish Sport-HD & Match TV)
19:30 Ç. Rizespor – A. Konyaspor (Lig TV 2)
19.30 Dınamo Kıev - V.Lutsk ( 2+2 Ukraıne)
20:15 P. Ferreira – Sporting Lizbon (Tivibu Spor 2)
20:45 Ajax – Willem II (Tivibu Spor)
20:45 Zwolle – PSV (Tivibu Spor 3)
21:00 Angers – Nice (Lig TV 4)
21:15 Granada – Villarreal (Lig TV 3 & İdman TV )
21:45 Beşiktaş – Alanyspor (Lig TV)
21.45 Gaziantep BBSK - Göztepe ( TRT Spor Web)
21.45 Marsin İY - Y.Malatya ( TRT Spor Web)
21.45 Juventus - Fıorentına ( **CBC Sport HD)
22:30 Porto – Estoril (Tivibu Spor 2 & RTP İnt.)
23:15 Sevilla – Espanyol (Lig TV 3 & İdman TV )
23.30 RIO | Brezilya - Almanya / ARD Das Erstre
02.00 Philadelphia Union - Toronto ( Eurosport 2)

? BASKETBOL
21:45 | FIBA U16 Avrupa Şampiyonası-Final // FIBA Web TV

? TENİS
20.00 ATP Cincinnati Yarı Final // Lig TV3

? RIO Olimpiyat Oyunları (TRT Spor-HD)
12:15 Rio 2016 Atletizm
16:00 Rio 2016 Güreş
19:00 Rio 2016 Dağ Bisikleti
22:00 Rio 2016 Güreş
01:00 Rio 2016 10 m. Atlama (Erkekler)
02:10 Rio 2016 Atletizm
05:00 Rio 2016 Voleybol Final Karş. "Çin - Sırbistan" (Kadınlar)
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
21 Ağustos 2016 PAZAR
╚► TV'de Spor Ekranı


⚽ ‎FUTBOL‬:
15.30 Sunderland - Middlesbrough ( Smart Spor 2 & İdmanTV)
15.30 Kas Eupen - Anderlecht (NTV Spor-HD)
16:00 Guingamp – Marsilya (Lig TV 3)
18.00 Vaduz - St.Gallen ( SRF İnfo HD)
17:45 Heracles – Feyenoord (Tivibu Spor 2 )
18:00 St.Etienne – Montpellier (Lig TV 4)
18.00 West Ham United -Bournemouth ( SmartSpor 2 & İdmanTV)
18:00 Spartak Moskova – Krasnodar (Tivibu Spor 3 & Match TV)
19.00 Karabağ - Neftçi ( CBC Sport HD)
19:15 Sporting Gijon – A.Bilbao (Lig TV 3)
19:30 Gençlerbirliği – Gaziantepspor (Lig TV)
19:30 Kayserispor – Akhisar Bld.Spor (Lig TV 2)
19.30 Zorya - Karpaty Lviv ( 2+2 Ukraıne)
20:30 L. Moskova – K. Sovetov (Tivibu Spor 2)
21:15 R.Sociedad – R.Madrid (Lig TV 3 & İdman TV & 3Sport TV & Farda TV )
21:45 Medipol Başakşehir – Fenerbahçe (Lig TV)
21:45 Antalyaspor – Osmanlıspor FK (Lig TV 2)
21:45 PSG – Metz (Lig TV 4)
21:30 J. Regensburg- Hertha Berlin (NTV Spor)
21.45 Cheıvo - Inter ( CBC Sport HD)
22.00 DC United - NY Red Bulls (Eurosport 2)
22:15 Benfica – V. Guimaraes (Tivibu Spor )
23:15 A.Madrid – Alaves (Lig TV 3 & İdman TV & 3 SportTV)

? BASKETBOL
17.30 Rıo 2016 '.Lük ( Erkekler) İspanya - Avustralya // Varzish TV-HD
21:45 Rio 2016 Final (Erkekler) ABD - Sırbistan // TRT Spor-HD

? TENİS
20.00 ATP Cincinnati Final // Lig TV3

? RIO Olimpiyat Oyunları (TRT Spor-HD)
11:00 Rio 2016 Atletizm
14:30 Rio 2016 Güreş
15:30 Rio 2016 Atletizm - Maraton
19:15 Rio 2016 Voleybol Final Karş. (Erkekler) İtalya - Brezilya
02:00 Rio 2016 Kapanış Töreni
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
27 Ağustos 2016 CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

⚽ ‎FUTBOL‬:
14:30 Tottenham – Liverpool (Smart Spor 2 & İdman TV &3SportTV & Varzish Sport-HD)
15.30 Tom Tomsk - CSKA Moskova (Tivibu Spor 2 & CBC Sport HD)
16.30 B.Dortmund - Maınz ( Eurosport 2 &İdman TV)
17:00 Watford – Arsenal (Smart Spor)
17:00 Chelsea – Burnley (Smart Spor 2 &Varzish Sport-HD & Rah-e Farda TV)
17.00 Leıcester -Swensea Cıty ( 3 SportTV)
17.00 V.Lutsk - C.Odessa ( 2+2 Ukraıne)
18.00 Zenit - Amkar ( Tivibuspor 1 HD)
18:00 Dijon - O.Lyon ( LigTV 2 & TV5 Monde Magrep)
19.00 Lazıo - Juventus (CBC Sport HD )
19:15 Osasuna - R.Sociedad ( LigTV 4)
19:15 Eibar - Valencia (LigTV3 )
19.30 Kasımpaşa - Adanaspor ( LigTV)
19:30 Hull City – Manchester United (Smart Spor 2 & İdman TV & Varzish Sport-HD & Arezu TV & 3 SportTV )
19.30 Dınamo Kıev - Vorskla ( 2+2 Ukraıne)
19.30 M'Gladbach-B. Leverkusen ( Eurosport 2)
20:45 Feyenoord – Excelsior (Tivibu Spor 3)
21.15 Real Madrıd - Celta Vıgo ( LigTV3 & İdman TV & 3Sport TV & Arezu TV & Lemar TV-HD & *Rah-e Farda TV)
21.45 Napoli - Mılan ( CBC Sport HD & Match TV & Varzish Sport-HD)
21.45 Akhisar Belediye - Galatasaray ( LigTV)
21.45 Gaziantepspor - Trabzonspor ( LigTV 2)
22.30 N.Madeira - Benfıca ( Tivibuspor 2 & RTP İnt.)
23.15 Leganes - Atl.Madrıd (LigTV 3 & İdman TV)
02.00 San Lorenzo - San Martín SJ (İdman TV)

? ATP Winston Salem Final Maçı
21:00 P.C.Busta - R.B.Agut // Tivibu Spor

?
15.00 Belçika Qrand Prix Sıralama // Smartspor & RTL
18.30 Belçika Qrand Prix Sıralama // İdmanTV [BANT]

?
23.30 90+ | canlı // NTV Spor-HD
23.30 Boks | A.Yıldırım - A.Pryor Jr. canlı// A Spor-HD
23.45 Maraton | Canlı // Lig TV
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
17 Eylül 2016 CUMARTESİ
╚► TV'de Spor Ekranı

⚽ ‎FUTBOL‬:

14.00 Leganes - Barcelona // LigTV3 & İdman TV & Rah-e Farda TV & Tolo TV-HD & Arezo TV
14.00 Galatasaray - Ç.Rizespor U21 // GS TV
15:00 1461 Trabzon - Niğde BLD // Kadırga Tv
15:00 Elaziz BLD - Sultanbeyli BLD // Kanal 23
15:00 Orduspor - Muğlaspor // Altaş TV
16:00 Manisa B.BLD - Derincespor // Ege Türk TV
16.30 Bayern Münih - Ingolstadt // Eurosport 2-HD
17.00 Hull City - Arsenal // LigTV4 & SmartSpor HD & İdman TV
17.00 Manchester City - Bournemouth // LigTV3 & SmartSpor 2 HD & Match TV
17.00 Karpaty - Odessa // 2+2 Ukraıne
17.15 Atletico Madrid - Sporting Gijon // LigTV2
18.00 Monaco - Rennes // Dıgı 91.Kanal & TV 5 Monde Magreb
18.00 Alanyaspor - Trabzonspor // LigTV
19.00 L.Moskova - Ufa // Match TV
19:00 B.B.Erzurum - Konya Anadolu // Kardelen TV
19.00 Club Brugge - KAS Eupen // NTV Spor-HD
19.00 Lazio - Pescara // LigTV4
19.30 B.M'gladbach - Werder Bremen // Eurosport 2-HD & İdman TV
19.30 Everton - Middlesbrough // LigTV3 & SmartSpor 2 HD & Varzish Sport-HD
19.30 Eibar - Sevilla // LigTV2
19.30 Dnipro - Zirka // 2+2 Ukraıne
20.30 Galatasaray - Ç.Rizespor // LigTV
21.00 Bordeaux - Angers // LigTV4
21.45 Las Palmas - Malaga // LigTV2 & İdman TV
21.45 Napoli - Bologna // LigTV3 & CBC Sport HD
22.00 Corinthians - Palmeiras // Dıgı 91.Kanal

? BASKETBOL
GSA-Smart Basketbol Turnuvası
16.00 Unics Kazan - Tofaş // GSA Youtube Kanalı
18.15 Anadolu Efes - Beşiktaş SJ // GSA Youtube Kanalı
22.00 Karadağ - Gürcistan // 1TV Georgıa
03.00 WNBA | Minnesota Lynx - Atlanta Dream // NBA TV

? TENİS

20.00 WTA Quebec Yarı Final // Tivibuspor 3 HD
22.00 WTA Quebec Yarı Final // Tivibuspor 3 HD

?

17.00 Singapur GP Sıralama // İdman TV

? TV Ekranında Spor Programları

14.00 Italya Açık Golf Turnuvası // Tivibuspor 4 HD
16.00 Hentbol | Beşiktaş Mogaz - BB Ankaraspor // BJK TV
16:00 Rio 2016 Paralimpik Oyunları Atletizm // TRT Spor-HD
17.00 CEV Erkekler Avrupa Şampiyonası Elemeler
Türkiye - Belarus // NTV Spor-HD
17:40 Rio 2016 Paralimpik Oyunları Basketbol 3.'lük Karş. // TRT Spor-HD
19:30 Şampiyonlar Ligi Magazin // TRT Spor-HD
20:30 Skorbord // A Spor-HD
22:15 Takım Oyunu // A Spor-HD
22.30 90+ // NTV Spor-HD
00:00 Rio 2016 Paralimpik Oyunları Atletizm // TRT Spor-HD
 

Emre Arslan

Cezalı
Katılım
27 Tem 2011
Mesajlar
24,673
Tepkime Puanı
9
Puanları
278
FUTBOL

Spor Toto Süper Lig

M. Başakşehir-Antalyaspor……………….. Lig TV……. 14.00
Fenerbahçe-Beşiktaş……………………….. Lig TV……. 19.00

TFF 1. Lig

Bandırmaspor-Adana DS……………….TRT Spor……. 14.00
Manisaspor-Gaziantep BŞB………….. TRT Avaz……. 16.30

Rusya Ligi

CSKA Moskova-Ural……………………Tivibuspor……. 14.00
Rostov-Zenit……………………………Tivibuspor 2……. 19.00

İspanya Ligi

Granada-Sevilla……………………………. Lig TV 2……. 15.00
Barcelona-Real Madrid………………….. Lig TV 3……. 18.15
Leganes-Villarreal…………………………. Lig TV 4……. 20.30
At.Madrid-Espanyol……………………… Lig TV 4……. 22.45

İngiltere Ligi


Man.City-Chelsea…….Smart Spor 2 / Lig TV 3……. 15.30
C.Palace-Southampton…………….. Smart Spor……. 18.00
Sunderland-Leicester………..Digiturk Kanal 91……. 18.00
Tottenham-Swansea……………… Smart Spor 2……. 18.00
West Ham-Arsenal……Smart Spor 2/ Lig TV 3……. 20.30

Almanya Ligi

B.Dortmund-M'Gladbach…………..Eurosport 2……. 17.30
Leipzig-Schalke………………………..Eurosport 2……. 20.30
Fransa Ligi
Montpellier-PSG…………………………… Lig TV 2……. 19.00
Monaco-Bastia…………………………….. Lig TV 2……. 22.00

Portekiz Ligi

Sp. Lizbon-V. Setubal……………….Tivibuspor 3……. 21.15
Porto-Braga………………………………Tivibuspor……. 23.30
Hollanda Ligi
Roda-PSV Eindhoven………………..Tivibuspor 2……. 21.45

İtalya Ligi


Juventus-Atalanta………………………… Lig TV 3……. 22.45

BASKETBOL

Spor Toto
Basketbol Süper Ligi


Best Balıkesir-Beşiktaş SJ………………NTV Spor……. 15.00
P.Karşıyaka-Yeşilgiresun Bld…………… Lig TV 2……. 17.00

VTB Ligi

Khimki-Avtodor………………………Tivibuspor 3……. 17.00

NBA

Milwaukee-Brooklyn………………………..TV 8.5……. 01.00
Charlotte-Minnesota………………………NBA TV……. 03.00
Portland-Miami……………………………..NBA TV……. 06.00

HENTBOL

Erkekler Şampiyonlar Ligi


Barcelona-PSG………………………… Smart Spor……. 22.30
 

Emre Arslan

Cezalı
Katılım
27 Tem 2011
Mesajlar
24,673
Tepkime Puanı
9
Puanları
278
⚽ FUTBOL:

15:30 | İngiltere Premier Lig | Watford - Crystal Palace | Smart Spor 2 / Lig TV 3 / Varzish Sport HD / İdman TV
18:00 | İngiltere Premier Lig | Arsenal - WBA | Smart Spor / Lig TV Digiturk Kanal 91
18:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Bournemouth | Smart Spor 2 / Lig TV 4 / Turkcell TV+ / Varzish Sport HD / IRIB Varzesh
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Gençlerbirliği - Bursaspor | Lig TV 2
20:00 | Belçika Pro League | Charleroi - Anderlecht | NTV Spor
20:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Fenerbahçe | Lig TV
20:15 | İngiltere Premier Lig | Hull City - Manchester City | Smart Spor 2 / Lig TV 4 / Turkcell TV+ / Varzish Sport HD / idman TV

BASKETBOL:

19:00 | Spor Toto Basketbol Ligi | Anadolu Efes - Darüşşafaka Doğuş | Lig TV 3
03:30 | NBA | Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers | Smart Spor 2 / Lig TV 3 / Turkcell TV+
04:00 | NBA | Chicago Bulls - Indiana Pacers | NBA TV
04:00 | NBA | LA Clippers - Denver Nuggets | NBA TV
 

Emre Arslan

Cezalı
Katılım
27 Tem 2011
Mesajlar
24,673
Tepkime Puanı
9
Puanları
278
FUTBOL

Paris Saint Germain - FC Barcelona
(UEFA Şampiyonlar Ligi - 2. Tur 1. Maç)
Saat: 22:45
Yayın: TRT 1 / HD & Tivibu Spor 2 HD & AZ TV & 1TV Georgia & Varzish Sport HD & IRIB TV3 & RTRS TV & Maiwand TV & Lemar TV HD & Rahe Farda TV & Arena Sport 3 & Match TV & SRF Zwei HD & RSI La 2 HD

Benfica - BV Borussia Dortmund
(UEFA Şampiyonlar Ligi - 2. Tur 1. Maç)
Saat:22:45
Yayın: Tivibu Spor 3 HD & İdman TV & 2TV Georgia & IRIB Varzesh HD & Arena Sport 1 & Arena Sport BİH & RTS Deux HD

BASKETBOL

Minnesota Timberwolwes - Cleveland Cavaliers
(NBA)
Saat: 04:00
Yayın: beIN Sports 3 & Smart Spor 2 HD & Türkcell TV Plus Kanal 1 & CBC Sport HD

Los Angeles Lakers - Sacremento Kings
(NBA)
Saat: 06:30
Yayın: NBA TV HD

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
01 NİSAN 2017 CUMARTESİ
╚►TV'De Spor Ekranı


FUTBOL

13:00 | U14 Gelişim Ligi | Galatasaray - Ümraniyespor | GS TV
13:00 | U19 Elit Akademi Ligi | Beşiktaş - Fatih Karagümrük | BJK TV
13:00 | TFF 1. Lig | Gaziantep BB - Boluspor | TRT Spor
13:30 | Spor Toto Süper Lig | Akhisar Bld. - M.Başakşehir | Bein Sports
14:00 | İspanya La Liga | Villarreal - Eibar | Bein Sports 2
14:30 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Everton | S Sport / Varzish Sport / İdman TV
14:45 | U15 Gelişim Ligi | Galatasaray - Ümraniyespor | GS TV
16:00 | TFF 1. Lig | Mersin İY - Şanlıurfaspor | TRT Avaz
16:00 | TFF 1. Lig | Bandırmaspor - Eskişehirspor | TRT Türk
16:00 | Spor Toto Süper Lig | A.Alanyaspor - Kasımpaşa | Bein Sports
16:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - B.Dortmund | Eurosport 2 / İdman TV
17:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Crystal Palace | S Sport
17:00 | Ukrayna Premier Ligi | Odessa - Olimpik Donetsk | 2+2 Ukraina
17:00 | İngiltere Premier Lig | Manchester United - WBA | IRIB Varzesh
17:15 | İspanya La Liga | Osasuna - Athletic Bilbao | Bein Sports 3
18:00 | Fransa Ligue 1 | Marsilya - JDA Dijon | Bein Sports 4
18:30 | TFF 1. Lig | Y.Malatyaspor - Elazığspor | TRT Kürdi / TRT Spor
19:00 | İtalya Serie A | Sassuolo - Lazio | Bein Sports Kanal 91 / CBC Sports
19:00 | Spor Toto Süper Lig | K.Karabükspor - Fenerbahçe | Bein Sports
19:00 | Belçika Pro League | Charleroi - Oostende | NTV Spor
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Kayserispor | Bein Sports 2
19:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - B.M.Gladbach | Eurosport 2 / İdman TV
19:30 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Bournemouth | S Sport / Varzish Sport
19:30 | İspanya La Liga | Real Sociedad - Leganes | Bein Sports 3
20:45 | Hollanda Eredivisie | Sparta Rotterdam - PSV | Tivibu Spor 2
21:00 | MLS | NY City - SJ Earthquakes | Eurosport 2
21:45 | İtalya Serie A | Roma - Empoli | Bein Sports Kanal 91 / CBC Sports
21:45 | İspanya La Liga | Malaga - Atletico Madrid | Bein Sports 2 / İdman TV
22:00 | Fransa Lig Kupası | Monaco - PSG | Bein Sports 3 / Match TV Russia
22:00 | MLS | Chicago Fire - Montreal Impact | Eurosport
22:30 | Portekiz Primeira Liga | Benfica - Porto | Tivibu Spor
23:00 | MLS | Columbus Crew - Orlando City | Eurosport 2

BASKETBOL

14:00 | Spor Toto Basketbol Ligi | Beşiktaş SJ - Best Balıkesir | Bein Sports 3
14:00 | Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi | Orduspor - Kırçiçeği Bodrum | Altaş TV Ordu
15:30 | Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - Fenerbahçe | TRT Spor
16:00 | Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Yakındoğu Üni. - Beşiktaş | TBF TV
17:30 | Spor Toto Basketbol Ligi | Yeşilgiresun Bld. - Pınar Karşıyaka | TBF TV
18:00 | Türkiye Basketbol 1. Ligi | Afyon Bld. - Petkimspor | Kanal 3 Afyon
18:00 | Spor Toto Basketbol Ligi | Trabzonspor MP - Banvit | TBF TV
21:30 | Almanya Basketbol Bundesliga | W.Tigers Tübingen - E.Bremerhaven | Tivibu Spor 3
22:30 | NBA | LA Clippers - LA Lakers | NBA TV
00:00 | NBA | Chicago Bulls - Atlanta Hawks | TV 8 Buçuk
01:05 | NCAA | South Carolina - Gonzaga | Tivibu Spor 3
03:45 | NCAA | Oregon - North Carolina | Tivibu Spor 3

TENİS

20:00 | WTA Miami – Final | J.Konta - C.Wozniacki | Bein Sports Kanal 92

VOLEYBOL

18:00 | CEV Cup Kadınlar | Dinamo Kazan - Galatasaray | TRT Avaz
19:00 | CEV Cup Erkekler | Fenerbahçe - Trentino Diatec | FB TV

HENTBOL

22:00 | WBC-IBO Yarı Ağır Sıklet | M.Hukic - M.Briedis | TV 8 Buçuk
22:00 | WBC-WBO Kadınlar Orta Sıklet | C.Hammer - M.Lindberg | TV 8 Buçuk

BUZ HOKEYİ

21:00 | NHL | Nashville Predators - Minnesota Wild | FOX Sports HD
02:00 | NHL | T.Bay Lightning - Montreal Canadiens | FOX Sports HD

RUGBY

09:00 | NRL | Wests Tigers - Illawarra Dragons | FOX Sports HD
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
23 NİSAN 2017 PAZAR
╚►TV'De Spor Ekranı


FUTBOL

14:30 | U17 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Kasımpaşa | FB TV
15:30 | Spor Toto 2. Lig | İnegölspor - Etimesgut Bld. | Kanal 16 Bursa
15:30 | Spor Toto 3. Lig | Manisa BB - Erbaaspor | Ege Türk TV
15:30 | Spor Toto 3. Lig | Yeşil Bursa - Dersimspor | Bursaspor TV
15:30 | Hollanda Eredivisie | Vitesse - Feyenoord | Tivibu Spor 3 / CBC Sport
15:30 | Spor Toto 2. Lig | Sivas Bld. - Nazilli Bld. | Kanal 58 Sivas
15:30 | Spor Toto 2. Lig | K.Erciyesspor - Ankaragücü | Bursa TV
16:00 | İtalya Serie A | Chievo - Torino | Bein Sports Digiturk Play
16:00 | İtalya Serie A | Lazio - Palermo | Bein Sports Kanal 91
16:00 | İtalya Serie A | Sampdoria - Crotone | Bein Sports Digiturk Play
16:00 | Fransa Ligue 1 | Toulouse - Nice | Bein Sports Kanal 92
16:00 | İtalya Serie A | Udinese - Cagliari | Bein Sports Digiturk Play
16:00 | İtalya Serie A | Milan - Empoli | Bein Sports 3
16:00 | TFF 1. Lig | Eskişehirspor - Sivasspor | TRT Spor
16:00 | TFF 1. Lig | Elazığspor - Samsunspor | TRT Türk
16:15 | İngiltere Premier Lig | Burnley - Manchester United | S Sport / IRIB Varzesh / İdman TV
16:30 | Almanya Bundesliga | Freiburg - Bayer Leverkusen | Eurosport 2
17:00 | İngiltere FA Cup | Arsenal - Manchester City | Tivibu Spor / Varzish Sport
17:00 | Rusya Premier Lig | Krasnodar - Arsenal Tula | Match TV Russia
17:15 | İspanya La Liga | Celta Vigo - Real Betis | Bein Sports Digiturk Play
17:45 | Hollanda Eredivisie | PSV - Ajax | Tivibu Spor 4
18:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Rennes | Bein Sports 3
18:30 | Almanya Bundesliga | Schalke 04 - Leipzig | Eurosport 2
18:30 | İngiltere Premier Lig | Liverpool - Crystal Palace | S Sport
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Galatasaray - Fenerbahçe | Bein Sports
19:00 | Belçika Pro League | Anderlecht - Club Brugge | NTV Spor
19:30 | İspanya La Liga | Las Palmas - Alaves | Bein Sports 2
20:30 | MLS | NY City - Orlando City | Eurosport 2
21:45 | İtalya Serie A | Juventus - Genoa | Bein Sports 4 / CBC Sport
21:45 | İspanya La Liga | Real Madrid - Barcelona | Bein Sports 3 / Varzish Sport / İdman TV
22:00 | Brezilya Campeonato Paulista | Corinthians - Sao Paulo | Bein Sports Kanal 91
22:15 | Fransa Ligue 1 | Lyon - Monaco | Bein Sports 2
22:15 | Portekiz Primeira Liga | Porto - Feirense | Tivibu Spor
23:00 | MLS | LA Galaxy - Seattle Sounders | Eurosport 2


BASKETBOL
16:00 | Spor Toto Basketbol Ligi | Gaziantep Basket - Beşiktaş SJ | Bein Sports 2
18:00 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona Lassa - Unicaja Malaga | Tivibu Spor 3
22:30 | Houston Rockets - Oklahoma City Thunder | tv8,5
04:00 | NBA | Utah Jazz - LA Clippers | NBA TV

TENİS
14:00 | Fed Cup | Belarus - İsviçre | Tivibu Spor 2
15:30 | ATP Monte Carlo | A.Ramos - R.Nadal | Bein Sports Kanal 91
16:00 | Fed Cup | Belarus - İsviçre | Tivibu Spor 2
18:00 | Fed Cup | ABD - Çek Cumhuriyeti | Tivibu Spor 2
20:00 | Fed Cup | ABD - Çek Cumhuriyeti | Tivibu Spor 2
22:00 | Fed Cup | ABD - Çek Cumhuriyeti | Tivibu Spor 2


VOLEYBOL
16:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi-3.lük Maçı | Dinamo Moskova - Eczacıbaşı | Smart Spor
19:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi-Final | Conegliano - Vakıfbank | Smart Spor / İdman TV


HENTBOL
15:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Maliye Piyango - Aziziye Bld. | Hentbol Web TV
17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Ankara BB - Nilüfer Bld. | Hentbol Web TV
17:00 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beykoz Bld. - Göztepe | Hentbol Web TV


BEYZBOL
20:35 | MLB | Philadelphia Phillies - Atlanta Braves | FOX Sports HD
 

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Katılım
26 Kas 2008
Mesajlar
61,189
Tepkime Puanı
6,692
Puanları
573
EsEs
GS
Classicooo


3 maç var bugün...
Hayda üniversite işi de var, yapmam gerektiği :/
 

Gökhan Sancak

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Katılım
12 Haz 2011
Mesajlar
58,266
Tepkime Puanı
3,693
Puanları
478
Yaş
26
Konum
Marseille
20 MAYIS 2017 CUMARTESİ
╚►TV'De Spor Ekranı


FUTBOL

13:30 | Spor Toto Süper Lig | Ç.Rizespor - Gaziantepspor | Bein Sports
16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Adanaspor | Bein Sports
17:00 | İngiltere Premier Lig | Chelsea - Sunderland | S Sport
18:00 | İspanya La Liga | Leganes - Alaves | Bein Sports Digiturk Play
18:00 | İspanya La Liga | Deportivo - Las Palmas | Bein Sports Kanal 91
18:00 | İspanya La Liga | Sporting Gijon - Real Betis | Bein Sports Kanal 91
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Balıkesirspor - Ümraniyespor | TRT Spor
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Gaziantep BB - Giresunspor | TRT Spor
18:30 | TFF 1. Lig | Sivasspor - Y.Malatyaspor | TRT Avaz
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Altınordu - Eskişehirspor | TRT Spor
18:30 | TFF 1. Lig | Şanlıurfaspor - Elazığspor | TRT Kürdi
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Denizlispor - Göztepe | TRT Spor
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Mersin İY - Adana Demirspor | TRT Spor
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Boluspor - Manisaspor | TRT Spor
18:30 | TFF 1. Lig-Dönüşümlü | Samsunspor - Bandırmaspor | TRT Spor
19:00 | İtalya Serie A | Chievo - Roma | Bein Sports 4 / Varzish Sport / CBC Sport
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Bursaspor | Bein Sports 2
19:00 | Spor Toto Süper Lig | Beşiktaş - Kasımpaşa | Bein Sports
21:45 | İtalya Serie A | Napoli - Fiorentina | Bein Sports 4 / Varzish Sport / CBC Sport
22:00 | Fransa Ligue 1 | Rennes - Monaco | Bein Sports 2
22:00 | Fransa Ligue 1 | PSG - Caen | Bein Sports 3
23:00 | MLS | DC United - Chicago Fire | Eurosport 2
01:00 | Brezilya Serie A | Chapecoense - Palmeiras | Bein Sports 3
08:00 | FIFA U20 Dünya Kupası | Zambia - Portekiz | Eurosport


BASKETBOL
15:00 | Adidas U18 Next Generation Turnuvası | Fenerbahçe - Mega Bemax | FB TV
15:00 | Türkiye Basketbol 1. Ligi Play-Off | Sakarya BB - Eskişehir Basket | TRT Spor
18:30 | Antrenman | Fenerbahçe | FB TV
19:00 | İspanya Basketbol Ligi Play-Off | Valencia Basket - Barcelona Lassa | Tivibu Spor 3
21:00 | THY Euroleague | Ödül Töreni | FB TV
04:00 | NBA Play-Off | SA Spurs - GS Warriors | TV 8 Buçuk / S Sport / CBC Sport

TENİS
14:30 | ATP Roma | J.M.Del Potro - N.Djokovic | Bein Sports 2
15:30 | ATP Roma | A.Zverev - J.Isner | Bein Sports 2
18:00 | WTA Roma | G.Muguruza - E.Svitolina | Bein Sports Kanal 91
21:00 | ATP Roma | Yarı Final | Bein Sports 2


VOLEYBOL
16:00 | İslami Dayanışma Turnuvası | Türkiye - İran | Idman TV
18:30 | İslami Dayanışma Turnuvası | Yarı Final | Idman TV


BOKS
22:00 | IBF Super Tüy Sıklet | G.Davis - L.Walsh | TV 8 Buçuk
22:30 | Britanya Tüy Sıklet | R.Walsh - M.McCullough | TV 8 Buçuk
23:00 | Britanya Tüy Sıklet | A.Yarde - C.Hobbs | TV 8 Buçuk


BUZ HOKEYİ
16:15 | IIHF Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | Kanada - Rusya | Sportstv
20:15 | IIHF Dünya Buz Hokeyi Şampiyonası | İsveç - Finlandiya | Sportstv
02:15 | NHL Play-Off | Anaheim Ducks - Nashville Predators | FOX Sports
 

Arif Çelik

10 Numara!
Katılım
18 Tem 2014
Mesajlar
16,711
Tepkime Puanı
2,152
Puanları
318
Yaş
41
fransa-paraguay maçı S sportta


fransa'nın asları yedekleri öyle böyle kadro değil.2018 in en net favorisi bence.adamlar neredeyse 3 tane world class 11 çıkaracak yıldıza sahipler.
 

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Katılım
26 Kas 2008
Mesajlar
61,189
Tepkime Puanı
6,692
Puanları
573
fransa-paraguay maçı S sportta


fransa'nın asları yedekleri öyle böyle kadro değil.2018 in en net favorisi bence.adamlar neredeyse 3 tane world class 11 çıkaracak yıldıza sahipler.


GSC App Premium Edition 1.2
 

Güray Çavuşoğlu

★★★★
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
30 Tem 2009
Mesajlar
23,171
Tepkime Puanı
702
Puanları
353
Yaş
30
maç cetvelini çıkardım kendime

Newcastle-Tottenham
ManU-West Ham
Trabzonspor-Konyaspor
Beşiktaş-Antalyaspor (İlk Yarı)
Barcelona-Real Madrid
 
Üst Alt