Bülent Ataman: "Emenike Fener ile Anlaştı" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ataman: "Emenike Fener ile Anlaştı"

Cevap: Bülent Ataman "Emenike Fener ile Anlaştı"

Kapanan takimlara hicbirsey yapamaz Emenike. Belki derbilerde etkili olabilir. Fazla büyütmemek lazim. Daha klas bir adam alacaklarina Emenike´yi alsinlar. Iyidir

Şuan Kanaltürk'te konuşuyor Emenike. Çok açık bir şekilde Fenerbahçe ile anlaştığını ima etti. Hayırlı olsun diyebiliriz. İyi alış-veriş.

Emenike'nin karakter yapısı ile Fenerbahçe tam uyum sağlamış bence yerini bulmuş hayırlı olsun. :)

Hayırlısı, bu kadar niye büyütüldü anlamadım, en başından beri iyi topçu olmadığını savunuyordum halada savunuyorum, Fenerbahçeye hayırlı olsun ne diyelim :D

Profesyonel futbolcu ne olursa olsun çıkıp oynar. Bakıyoruz şimdi Emenike'nin yaptığına. Fenere gitmesi çok normal karakter uyumu %100 olmuş.

wolfsburga transfer olan Lakic (seneye wolfburgda oynayacak adam, simdiden belli, aciklandi) bugün cikti, gol atti, özür dilerim isareti yapti gecti, Wolfsburg 2-1 yenildi, haftaya kümeye düsebilir.

iste fark bu

Cevap: Bülent Ataman: "Emenike Fener ile Anlaştı"

emenikeyi bizim almamız gerektiğini düşünüyordum bu günden sonra vazgeçtim. ne ... yersen ye emenike

Off.Çok sıkıldım saçma sapan olaylardan.Transfer olacaksan da çık oyna adam gibi.Adilik.Başka birşey değil.

Spiker - Emenike İle Bi Kavganız oldu mu ?

Bülent Ataman - Hayır,Asla. Emenike Kim ki Benimle Bir Kavgası olacak.10 Kişi Sahaya çıkacağımıza 11 Kişi çıktık , İyi oldu .

Bülent Ataman - " Feneri Tebrik ederim.Bizim takımı iyi bi karıştırdılar , enteresan bir hafta geçirdik..Sahaya çıkanları tebrik ediyorum çıkmayanlardan bahsetmiyorum bile o kendini bilir.10 kişi sahaya çıkacağımıza 11 kişi çıktık.

karabükten defolup git emenike karabükün adını kirletme

seni seviyoruz eşikya bülent adam gibi adamsın

eşkıya demişsse doğru demiş..

ayrıca emenike kimdir arkadaş,makukula ne yapıyo acaba??

Üst Alt