Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Cevap: Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Bir porsiyonda ortalama 200-250 gram et olduğuna göre 9-10 porsiyon falan yemiş insani hesaplar ile. :)

Yanında ekmek yemediyse yenir her türlü sıkıntı yok. Erkek adam sonuçta..

ama o videoda osurmuyor yahu, yoksa osuruyor mu?

neyse, bize ne, orda oturanlar rdüsünsün dime

hayatımda toplasan o kadar kırmızı et yememişimdir. o kadar ağır ki millet neden bu kadar çok seviyor hep bende merak uyandırmıştır.

Mümkün değil ki, 250gr et çiğnenmiş olarak zaten bir miğdeyi tıka basa doldurur.

10 tane mide mi var bu insan evladında? O ebatta mideye (işkembe) sahip birinin göbek çevresi herhalde 2,5mt falan olur. Bülent Ersoy o kadar yok.

Oruçlu olan Diva, iftarını açmak için Etiler'deki çok ünlü bir restorana gitti.

Arkadaşlarıyla et siparişi veren Bülent Ersoy, önce her biri 500 gram olan 2 adet 'Dallas Steak' yedi. Tam 1 kiloluk eti midesine indiren Diva, doymayınca bu kez sofrayı donattı. Bülent Ersoy, bifteklerin ardından her biri 450 gram olan 2 adet pirzola , 300'er gramlık 2 adet kasap köfte ve 300 gram olan 1 adet kaşarlı köfteyi midesine indirdi.

Oruç ne için tutuluyor;

Sevap kazanmak için mi?

Fakirin, aç insanın halinden anlamak için mi?

O mideyle 30 günlük oruç için 60 gece sahura kalkar,metabolizma hızlı heralde maşallah ;)

Mümkün değil ki, 250gr et çiğnenmiş olarak zaten bir miğdeyi tıka basa doldurur.

10 tane mide mi var bu insan evladında? O ebatta mideye (işkembe) sahip birinin göbek çevresi herhalde 2,5mt falan olur. Bülent Ersoy o kadar yok.

Niye mümkün olmasın abi, mangalcıya gittiğimizde ben bile en kötü 500gr'lık birşey yiyorum. İstersen yersin yani. :)

Mangal köftelerde kiloyla et satılıyor

1 kilo etten yapıln köfteyi ekmeksiz çok rahat yiyorum

Midemde büyük değil :asd:

Üst Alt