Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Bir porsiyon kofte 200-250 gr. onun ustunden hesap edin :D biz bursa kofteci yusuf'da 2 kilo kofte yaptirip 5 kisi yiyoruz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Cevap: Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Sosyete tayfasının hayvan gibi yedigi kesin,sonra gidip yağ aldırıyorlar :asd:

2-3 hafta önce arkadaşlarla piknik yapmaya gitmiştik ve bizim sivri zekalı arkadaş 7 kişi olmamıza rağmen tam 4 kilo köfte almıştı. 4 kilo köfteyi tam 5 pakete ayırmış kasap ve hepsinde 24 adet köfte vardı. Yani 24 köfte 800 gram ediyordu ve ben köftelerin de bol olması nedeniyle hayvanlık yapıp tam 20 köfte yemiştim.

20 köfte yaklaşık 670 gram ediyor ki tıka basa doymuş hatta ötesine gitmiştim. 670 gram nere 2,5 kilo nere yani bu hesaba göre Bülent Ersoy'un tam 80 köfte yemesi gerekir.

Şu eti yediren eleman da Acunla iyice sükse yaptı yalnız...Muhtemelen Bülent Survivordan kafasına koymuştur bu işi...:D

İmkansız bir şey bir insanın 2,5 kilo et yemesi. Velev ki yedi milletin lokmasını mı sayıyorlar anlamadım. Boş haber.

Ynt: Bülent Ersoy İftarda 2,5 Kilo Et Yedi

Gecen senenin ramazan haberi, gecen sene kendine ait olan rekoru gelistirmistir. Belirteyim istedim :ka21:

GT-S5830i cihazımdan gönderildi

Üst Alt