Bülent Korkmaz: Ersan ve Kallström çok faydalı olur - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz: Ersan ve Kallström çok faydalı olur

Cevap: Bülent Korkmaz: Ersan ve Kallström çok faydalı olur

İnsanda biraz utanma olur yahu... Açıp okuyun Mustafa Sarp konusunun ilk mesajlarını maçları oynadıktan sonra hem de. Millet neler neler demiş. Yok oyun görüşü iyi bilmem ne...

Rijkaard'ın bankosu olmadı mı adam?

Not:Ben her zaman yetersiz demişim.

Bu yorumlarına katıldım Kaptanın.

Yahu her fırsatta yok sarp'a iyi adam demiş, süper topçu demiş filan fistik...

geçin bunları...

bahsettiğiniz adam BÜLENT KORKMAZ...

futbolculuguna ,adamligina hayranim ama teknik adamligina guvenim 0.Fakat bu roportajinda yerinde aciklamalarda bulunmus ,tamamina katiliyorum.

Isakssonu gören varmi ki? :)

Ben bi kac kere gördum, fena degil yani :)

Yahu her fırsatta yok sarp'a iyi adam demiş, süper topçu demiş filan fistik...

geçin bunları...

bahsettiğiniz adam BÜLENT KORKMAZ...
Futbolculuguna kaptanligina herkes saygi duyuor ama teknik, taktik, oyuncu secme gibi seylerden pek anlamiyor maalesef.

GS futbol tarihinin

hmmmmmm

takim sporlari tarihinin

futboldan en az cakan uyesi

Futbolculuguna kaptanligina herkes saygi duyuor ama teknik, taktik, oyuncu secme gibi seylerden pek anlamiyor maalesef.

iyi oyuncu olduğunu söyleyen adam taktikten, teknikten anlamıyorsa oynatan da mı anlamıyor o zaman... rijkaard banko oynatıyordu bu adamı... demekki taknik, teknik, oyuncu seçme "0"...

iyi oyuncu olduğunu söyleyen adam taktikten, teknikten anlamıyorsa oynatan da mı anlamıyor o zaman... rijkaard banko oynatıyordu bu adamı... demekki taknik, teknik, oyuncu seçme "0"...

Duz mantikla benim yazdigim seyi genellemeye calismissin.

Mustafa Sarpi transfer etmek ayri sey, elinde oyuncu yokken oynatmak farkli seyler. Yekta Culio vardi da Sarp'i mi oynatiyordu Rijkaard.

Ayrica Rijkaard'a kim transfer teklifi yapti son 4-5 senede bizden baska? Bizim basinin yazdigi Milan falan haberlerine adamin menajeri bile guluyordu.

Yarısı Sarp yorumu ve dalga geçer nitelikte..

Birisi birşey söylüyor, herkes peşinden gidiyor...Eski futbolculara saygı falan kalmamış...

Ne Mustafa Sarp'mis arkadas.. Son 3-4 Sezonun bütün suçlusu Mustafa Sarp sanki..

Yeter yahu yeter..!! Bukadarda olmazki.. Mustafa Sarp, Mustafa Sarp diye diye asagidaki Beceriksizleri arka planda biraktiniz....

Ayhan..

Aykut...

Servet...

Balta.....

Aydin....

Baris.....

Gökhan Zan..

Serdar Özkan..

Adnan Polat...

Adnan Sezgin..

Ya sallayamazsın fln ne demek? Burda kaç sayfa mustafa sarp yazılmış.Geldiği zaman herkes bak işte bonservissiz aldık fena oyuncu değil demişti.Ayrıca milleti ölüp ölüp bittiği canından cok sevdiği rijkaardında en cok oynattığı adam değilmiydi sarp? Ama o rijkaard oynatır.Bulent oynatırsa bulent kim fln filan aşağılamalar bi ton.Fenerlisi bjklisi bile bizim kadar aşağılamıyordur değerlerini. Galatasaray taraftarı neydi noldu hakkaten.

Ayrıca Fatih terime niye sallasın gayet iyi isimler ersan kallstrom.Hepimiz oyle demiyomuyuz genel olarak,gayette doğru soylemiş bulent.Bu iş bu kadar basit.

saygı duyun konuşan kişi Bülent Korkmaz Galasarayımızın efsane kaptanı

Eski kaptanımız !

buyukkaptanmis.jpg

Üst Alt