Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"


Cevap: Bülent Korkmaz: " Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Sonra futboldan anlamıyor deyince kaptana kızıyorsunuz.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Semih onbir oynasa, maçı yenilsek bile kimse birşey demezdi.. Neyse Yakında Semihide ben buldum der:)
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"En kritik maçta kewell ı oynattın semih yerine,bu konuda en son konuşacak adamsın.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Semihin Ujfalusi'den şu tecrübesi ile iyi olmasının imkanı yok.

Tamam kendi kaynaklarımıza güveniyoruzda. Öteki taraftada Yüzden fazla milli olmus. Hertürlü kupa tecrübesi yaşamış. Hersezon hermaç oynayan, istikrar ve tecrübe abidesinden bahsediyoruz uçmayalım. Semih ujfalusi'den iyi olacaktır ama zamanla oynayarak, tecrübeyle.Bülent'in oynatmamasına gelince. Yaklaşık 2.5, 3 sene oldu onun takımın basında oldugu zamandan. O zamanlar semih çok çok küçüktü. Ayrıca avrupa kupası son 16 elemesiydi sanırım. Biraz acımasızlık olur bu yüzden bülenti suçlarsak. Ama semih'de düşünülebilirdi.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Semih'in potansiyel yeteneği, Ujfalusi'den daha iyi olabilir.

Yani Semih 5 sene sonra Ujfalusi'den daha iyi bir stoper olur bence de.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Denizli seni bir avrupa macında oynatıp senin kariyerinde buyuk rol oynamıstı kaptan ama aynı cesareti sen gösteremedin ve bizim olası bir finalimizi yedin nese canın saolsun ama bu konuda konusucak en son adam sensin
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Çeşke bunu Hamburg maçında hatırlasaydın..zamanında Mustafa Denizli'nin kendisine verdiği şansı o maçta Semih'e vermedi..
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"turkiyede bir gunde vezir de yaparlar rezil'de ilk hatasinda bakin bakalim neler diyecekler semih hakkinda
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Bordeoux maçı için bende eleştiremem Çeyrek Finale kalıyorduk geçseydi. Ki uzun bir süre avantajlı olan bizdik maçta. 20 Mart 2009 tarihinde Semih 18 yaşındaydı. Ayrıca böyle bir maçta Semih'i oynatıp onu ortaya atmak istemedim ben de onun gibi altyapıdan geldim onu benden iyi kimse anlayamaz gibi bir açıklaması vardı.Konuya dönecek olursak. Semih'i motive etmek için söylediğini düşünüyorum..
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Nedir bizim bu eski oyunculardaki yabanci dusmanligi anlamis degilim. Semih birisinden iyiyse bu Servet veya Gokhandir.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"oha abartmış.şuanlık tabiki ujfa iyi ama semih daha genç bakalım nolcak zaman göstericek herşeyi
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Diyen adama bak.Kendisi neden Semih'e güvenmedi acaba.Aman Servet'e laf etmeyin ölürsünüz.Ujfa deyin tabi ki
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Atma be hocam din kardeşiyiz :D Tamam Musa Musa da okadar uzun boylu değil !!! Semih Gökhan+Servetin olduğu yerde gönüllerin kahramanıdır ama Ujfalusi olmak için sayısız milli tecrübe, La Liga deneyimi, yılların yaşanmışlığı ve Avrupa kupası dahil bir çok kupa gerekiyor ;) Umarım Semih için ileride çok güzel şeyler söyleriz ama henüz çok erken. Şimdilik sadece desteklemek ve bazı hatalarını hoş görmek gerekiyor.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt