Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"


Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"bu tecrübede bir kişinin böyle zararlı bir açıklama yapması çok talihsizce
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Kesinlikle daha iyi olacak kapasiteye sahip. İleride Avrupa'da büyük takımlar kesinlikle isteyecek Semih'i. Satılmasından çok korkuyorum. 20 yıl sonra bir fırsat geçmiş elimize satarsak Allah bizi kahretsin.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Kaptan ben bunu Semih i motive etmek için söyledi bence.Çünkü böylesine büyük ve efsane bir stoperin onun için böyle cümleler kurması Semih i iyice motive eder.Ama Semihi motive ederken Ujfalusi kötü etkilenir dersiniz belki.Hayır etkilenmez çünkü Kaptan ın lafını Galatasaray'dan yetişmiş biri daha çok umursar ama ujfalusi gibi tecrübeli bir stoperi etkilemez bu dedikleri.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Zamanında Kewellı niye oynattıgın diyen var kaptan bunu acıkladı benim zamanımda Semih pozisyon almayı bilmiyordu dedi
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"semih ujfalusiden daha iyi diyecegine onu daha baska türlü motive edebilirdi.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Kaptan Semih'i mi övmüş Ujfalusi'yi mi kötülemiş belli değil garip bir açıklama bu iki oyuncu kıyas götürür mü bence asla en azından şu anda Ujfalusi'nin pozisyon bilgisi tecrübesi yanında Semih'in esamesi okunmaz.
biz herseyi abartiriz böyle renkdas,normaldir ;)
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"taner gülleri diye bir oyuncu vardi.bir macta bize 3 tanemi gol atmisti.adam 33 yasinda falandi ve spiker hemen milli takima alinmali diyordu :)
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"bu mantıkla Semih senden de iyi kaptan,biraz mantıklı açıklamalar yapın.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"takimin su an icin tek eksikligi vardir oda Hucumda organize olamamk tek eksikligimiz budur bana gore

Oda zamanla duzelecek insallah

Buda kaliteli kanat oyuncularımızın eksik olmasından kaynaklanıyor.

Yaratıcı,hızlı, teknik,adam eksiltebilen kanat oyuncuları ile bence hücumda sorun kalmaz.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"taner gülleri diye bir oyuncu vardi.bir macta bize 3 tanemi gol atmisti.adam 33 yasinda falandi ve spiker hemen milli takima alinmali diyordu :)Ammmmaaaaa... Taner hep iyi bir oyuncuydu. Geretsle sampiyon oldugumuz sezon 2. ligi baya bi takip ediyordum. O zamanlar galiba Malatyaspordaydi. Babama keske bizde olsaydi bu adam dedigimi hatirliyorum. Birde adam Galatasarayli cikti.Cenk Isler, Taner Gulleri harcanan futbolcular bunlar.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Beyler tamam yanlış söylemiş olabilir,ama o bizim efsanemiz,kolay kolay harcamamalıyız.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"gerçekten ya

niye o zaman efsane sol açık dady cool kewellı stoper oynattın da semihi oynatmadın bülent başkan

sakın yaşı küçüktü deme

sana ilk formayı 16 yaşında verdiler
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Semih Ujfalusi2den çok şey öğreniyor. Servet'in oyununda misal yanındaki herşeyi yapıyordu. Ama Ujfalusi en kritik işi kendine aldı. Nedir ? Süpürücülük ve oyun kurma. Semih dikkat ediniz önde basıyor ve ilk toplara çıkıyor. Enerjisi ile katkı sağlıyor. Ujfalusi ise kritik işleri yapıyor, son adam. Doğrusu da bu.Bülent Hoca milliyetçi bir insan. Yerlileri otomatikman koruyor. Kötü değil bu. Ama bazen saçma oluyor işte. Semih iyi kumaşı olan, efendi ve özverili bir isim. Bunun üstüne gerek tecrübe, gerek kalite gerekse de skor katkısı koyarak ilerlerse Ujfalusi'yi geçer.Kısa vadede Semih'in hedefleri önce ilk 11, sonra minimum gol yeme sonrada Milli Forma olmalı. Ama asla ve asla abuk subuk "abiler" edinmemeli Arda gibi.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Daha zamanı var.Kumaşı daha iyi olabilir ama daha zaman var yani bu şekilde konuşmak için.Ayrıca bu tarz söylemler oyuncuyu gereksiz kasıntıya sokarak negatif yönde etki edebilir oyuncuya.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt