Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"


Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"O macta Kewell-Balta ikilisi yüzünden delik desik olduk, arti Kewell'dan önde faydalanamadik. kimse hikaye antlatmasin. Hamburg macindan 2 hafta sonra Semih Ibb macinda oynadi ve hic siritmadi. pek ala Hamburg macinda da oynardi. neymis pozisyon almayi bilmiyormus. bende sürati ve cevikligi yeterdi diyorum. Bu cocuk senin gibi, servet gibi tek hamlelik stoperlerden degil Bülent bey. bu cocuk kacirdigi adami tekrar yakalayacak tipte bir stoper. sen futboldan anliyorum diye gezin ortalikta.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Semih ilerde Ujfadan iyi olabilir ama şuan için asla. top kesiciliği ve sezgisi tecrübesizliğinden dolayı Ujfanın yanına bile yaklaşamaz 2-3 yıl sonra çok çok daha iyi olabilir ama şunu da unutmamak gerek:Tecrübeyi çoğu futbolcu son dönemlerinde kazanır.Semihi başkasıyla karşılaştırmak yerine kendi gölgesiyle savaştırmalıyız.insanın en büyük düşmanı yine kendisidir. yeterki egosuna yenilmesin,yada şımarıklığına.Not: Büyük kaptan neden Ujfa ile karşılaştırmış.onu da anlamış değilim(yabancı olmasından dolayı???).karşılaştırıyorsan kimlerin yerine oynamışsa onlarla karşılaştır(Gökhan,Servet,Ceyhun vs..)Ujfa rakibi değil,sağ koludur,tamamlayıcısıdır,ekürisidir.yada tam tersi
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Nedir bu yabancı düşmanlığı."Semih Servetten daha iyi" demek çok mu zor ?
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Yok artık Ujfalusi gibi tecrübe abidesi bir adamla Semih kıyaslanmaz. Ama Semih'in önü açık Ujfalusi gibi olabilir Ujfa ile beraber oynaması ona çok şey katacak..
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Servet ve Gökhan'dan daha iyi olucagına eminim. Zaten Servet ve Gökhan bu takımın futbolcuları hiç ama hiç degiller. İnsallah Semih sürekli formayı sırtına gecirir ve sene sonunda da servet gökhan zan'dan biran önce kurtuluruz.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"O macta Kewell-Balta ikilisi yüzünden delik desik olduk, arti Kewell'dan önde faydalanamadik. kimse hikaye antlatmasin. Hamburg macindan 2 hafta sonra Semih Ibb macinda oynadi ve hic siritmadi. pek ala Hamburg macinda da oynardi. neymis pozisyon almayi bilmiyormus. bende sürati ve cevikligi yeterdi diyorum. Bu cocuk senin gibi, servet gibi tek hamlelik stoperlerden degil Bülent bey. bu cocuk kacirdigi adami tekrar yakalayacak tipte bir stoper. sen futboldan anliyorum diye gezin ortalikta.servetle Kaptanı birbiriyle kıyaslama bence. Kaptan belki çok çok hızlı veya tekniği iyi stoper değildi ama yaptığı tek hamle rakibin ayaklarını yerden kesiyordu.Semihe gelecek olursak ujfalusi kadar olsun başka bişey istemem ondan iyi olanlar zaten milanda madrid de
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"kewelli o macda devamlı basıp gecdiler ,gecmesinlerde ne yapsınlar sen temposunu kayıp etmiş,fiziksel olarak berbat bir oyuncuyu stoper oynatırsan gecerler sonrada bu adam nasıl hoca derler, bülent korkmaz gecmişde iyi futbolcu idi ama teknik adam olarak sıfırın altında yorumcu olarakda bir hiç..
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Büyük kaptan bir sus ya,lütfen sus..Anlamıyorsun bu işten lincolü de yabancı düşmanlığı yüzünden yedin ,haldunu üstüne saldın adam kaçtın.İmparatorun elinde olsun lincoln şimdi puan kaybetmezdik açık söylüyorum.Saçmalama yeter artık..
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Tipik turk futbolu igreniyorum ya..2 macta adam urfalidan iyi oldu.. ben seviyorum Semihi ama boyle yaptikca.. futbolcular kendilerini bisey basarmadan yildiz olarak goruyorlar.. misal: Arda.. aynisini bu cocuga yapmayalim.. hayret bisey ya.. yarin 2 hata yapti.. buseferde yerle bir ederiz artik.. sinir oluyorum ya..
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Ligtv'de Semih, Ujfalusi'den daha iyi dedi.Madem bu kadar güveniyorsun, zamanında neden Kewell'i stoper oynattın.:confused:,Kewell'i oynatmaya sakatlıktan cezadan dolayı mecbur kalmıştı. Kaldıki Kewell futbol eğitimine stoper olarak başlamış bir oyuncu. Bülent'in asıl hatası bozuk ve egosunu tatmin eden bir orta saha yaratmasıydı. Orta saha bozuk olunca stoperde A olmuş B olmuş fazla farketmiyor.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi""Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"= Servet veya Gökhan'a yer açılmalı demek istiyor. Servet - Semih, Gökhan-Semih gibi... Ujfalusi'yi kıskanıyor olabilir. Ujfalusi'nin birçok konuda Bülent'e benzeyen bir stoper stili var, ama 'dan dun'cu değil daha yeteneklisi :D
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"arda, servet, zan vs. bunlarda ayni bülentin kafasinda. dilim varmiyor ama resmen irkcilik yapiyorlar. özellikle arda bizde oldugu sürece resmen yabancilari takimdan sogutmak icin elindne geleni yapti.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"arda, servet, zan vs. bunlarda ayni bülentin kafasinda. dilim varmiyor ama resmen irkcilik yapiyorlar. özellikle arda bizde oldugu sürece resmen yabancilari takimdan sogutmak icin elindne geleni yapti.Dos Santos'u Elano'yu gørduk biz, haklisin renkdas, bunun farkina bende vardim, resmen cekememezlik vardi.Edit: Adam gibi oynasalardi simdi Gio Dos Santos bizde olurdu.
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Zamaninda Kewell yerine Semih'i oynatsaydin belki simdiye daha iyi olabilirdi
 
Cevap: Bülent Korkmaz: "Semih, Ujfalusi'den Daha İyi"Semih "Bülent korkmaz gibi olmak istiyorum" dedi ya ondandır ...puyol deseydi böyle olmazdı kanımca
 
Üst Alt