Bülent Korkmaz'a Nasıl Ulaşabilirim? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz'a Nasıl Ulaşabilirim?

Cevap: Bülent Korkmaz'a Nasıl Ulaşabilirim?

yorumsuz1yrlb1.jpg

İstediği kadar kazma olsun bu yürekteki yeri değişmeyecek..

Not: Kimseye cevap niteliğinde yazmadım. Sadece yazmam gerektiğini düşündüm..

Bizde bundan bahsediyoruz. Adamlar anlamadan direk namus davasina ceviriyor.

Yahu hala iddialasiyorsun bilmedigin halde. Bak, Bulent'in her pasi, her vurdugu daglara taslara giderdi. O 5-1'lik Diyarbakirspor macinda attigi jeneriklik golu koyma gibi bir hata yapmazsiniz umuyorum. O golun 3 dakika sonrasinda bir sut daha denemisti ve top abartmiyorum stadin disina kadar gitmisti galiba :)

Ben sana on numara topçuydu demiyorum. Kazmalığı biraz vardı hatta uefa finali maçında yada leeds maçında kendi kalesine atıyordu yanlış hatırlamıyorsam,ama defanstan ne bekliyorsun onu anlamadım.

Futbol tarihimizin en iyi Türk defans oyuncusudur bence Bülent KORKMAZ. O nedenle isminin geçtiği cümlelerde kullandığımız kelimelere dikkat etmemiz hepimiz için hayırlı olur. Kendisi normal bir defans oyuncusundan 2 kat daha hızlı ve çabuktur ayrıca servet'ten de duruma göre 12 ile 20 kat arası daha hızlıdır :)

( BÜYÜK KAPTAN BÜLENT KORKMAZ )

Bülent kaptanın görevi oydu zaten rakip forveti yıldırır topu kapar ve ileriye doğru pas atabilecek en iyi oyuncuya verir; defansın göbeğinde 2 adet pas yeteneği üstün oyuncu nasıl lüks ise ve risk ise iki tane kesici de aynı şekilde risktir. Bülent görevini en iyi şekilde yapardı,sıkıştığı durumlarda da sallardı topu ileriye,zaten ileride Hakan Şükür var,top dışarı çıkmazsa bir şekilde alırdı.

Ayrıca kaptanın ceza sahası dışından attığı kafa golü efsanevi gollerimiz arasındadır.

Kendisini 2 kez aynı yıl içinde Florya'daki alışveriş merkezidne görmüştüm(Flyinn).

Florya'da oturuyor. Belki bir şekilde Tesislere gidip fikir-bilgi alabilirsin.

bülent korkmaz uefa şampiyonu kadroda ki en büyük galatasaraylıydı. ne hagi ne de hakan şükür nede diğerleriyle kıyaslanmamalı. gerçek bir aslandı.

bülentkorkmaz@bülentkorkmaz.com

:asd:

Bu espriyi yapmasam çatlardım. Anlayan anladı...

Üst Alt