Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"


Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"kafası mı güzel lan bunun.her şey para mı bülent efendi:mad:
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Bu adam Adnan Sezgin'i cok aratir. Simdiden özledim lan hatta Adnan reiz.
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Bu sene verdiğimiz bonservisleri toplayın, elimizdeki kadroya bakın sonra 20 milyon Euro'ya Arda'yı satmayı düşünün.. Para mı lan 20 milyon Euro? Stancu'ya bu parayı verdiysek Arda 20 değil 50 eder.
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Tipe bak ya bilmiş bilmiş konuşuyo arkadaş Adnan Sezgin tiplilerden kurtalamıycazmı nedir lan bu taraftarın çektiği.
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!". Galatasaray'da yeni dönemde sportif direktör olarak göreve gelmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun bir soru üzerine[video=youtube;7Sju6qs1VB8]https://www.youtube.com/watch?v=7Sju6qs1VB8[/video]
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Cine 5'de yayınlanan ve Spor Müdürü Barbaros Çıdal'ın sunduğu 90+3 programında Arda'nın transferi masaya yatırıldı. Galatasaray'da yeni dönemde sportif direktör olarak göreve gelmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun bir soru üzerine " Eğer 20 milyon euro verseler Arda'yı 1 dakika düşünmeden Fenerbahçe'ye verirdim" dedi.Adam diyor ki Arda gitmek isterse Fener 20 milyon verirse satarım.
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Tulun'u sevmiyorum ama Adnan Sezgin'den iyidir. Bana kalsa hiç böyle adamlara gerek yok. Sportif direktörü de yabancı yapsınlar, yanına Tugay'ı versinler yerlileri de Tugay şeeder.
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"yahu adam arada gitmek istese yollarım diyor ne demiş anlamadan etmeden çullanmayın adama hemen ya alla alla
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Talihsiz ama bekledigim bir olayAysal baskan olmak ve tulun'u ekibinde tutmak istiyor ise, tulun'un cenesi i kapatmaliSeneyede rahat yok anlasilan, Hasta ediyorlar insani ya
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Adam daha şimdiden her kanalda konuşuyor çenesi filan kapanmaz :)
 
Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"Forumun modası; video izlemeden yorum yapmak! Diğer biri için; metni tam olarak okumadan yorum yapmak!
 
Üst Alt