Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Cevap: Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Gitmek isteseydi satarım diyor. Neyi tartışıyorsunuz anlamadım. Arda bugün Fenerbahçe'ye gitmek istiyorum dese gider yani. Ya da Gökhan Gönül, Galatasaray'a gitmek istiyorum dese gelir yani. Böyle birşey de söz konusu olmadığına göre tartışma anlamsız.

Ama Bülent Tulun hakkındaki genel kanıya katılıyorum, kendisi şu şartlardaki Galatasaray'ı asla taşıyamaz.

(.) nokta

Futbol ile ilgili fikirlerini dinleyince, lan iyi ki bu adamdan kurtulmuşuz diyordum, şimdi yeniden geliyor.

:42::42::42:

"ledesma'ya çok gerek yok galatasaray'da,o bölgede zaten mustafa, barış, ayhan var. alternatifler çok, o yüzden pek gerekli değil"

şöyle bir sözü yazılıyor çiziliyor şu saatlerde. kendisinden duymadım o yüzden emin değilim ama geçmişteki işlerine bakınca da bu sözün çok da hayali olmadığını düşünüyorum.

eğer futboldan sorumlu kişi bülent tulun olacaksa başkan değil ünal aysal, florentino perez olsa bi işe yaramaz.

Eksi'den

Ne Diyelim Dikensiz Gül Olmaz

İşte bu yüzden en kötü Galatasaray'ın kaptanı için tribünde metrelerce pankart açılıyor, senin ardından da küfürler ediliyor.Okumuş olan herkes yönetimde yer alabilir, ama herkes Galatasaraylı olamaz.

Şunu da ekleyeyim, Gerets'in ikinci sezonunda transferleri yapan isim Adnan Sezgin'dir, Tulun değil. Tulun 2006 Haziran'ında görevden ayrıldı çünkü Polat, Canaydın'ın yönetimindeydi artık ve Adnan Sezgin'i göreve getirdi. Yani Inamoto'yu alan Tulun değil.

Hagi'nin ikinci sezonunda da Tulun pek aktif bir isim değildi. Ligin ikinci yarısında sanırım göreve geldi ve Kabze, Fevzi Elmas, Hakan Yakın gibi hamleleri oldu. Hatta Ribery. Ama Ribery'nin gelmesi kadar kaçmasında da payı vardır, bunu da es geçmemek lazım.

Gerets'in ilk sezonundaki şampiyonlukta da payı büyüktür. Düşünün o parasızlıkta, futbolcuların parasızlıktan idman boykotu etme durumuna geldiği zamanlarda takımı derlemesi, toparlaması falan iyi işler yaptı. Sasa İliç gibi bir değer kazandırdı falan ama daha iyisi olabilirdi elbette.

Şu sıralarda ise para var, Galatasaray istediğini alır yani. Ama mesele başka, yeniden, sıfırdan yapılanmak lazım diyoruz ve bunu yapacak kişi de Tulun olamaz. Enkazın üzerine kuracağı yeni bir enkaz doğabilir. Madem yüzü yeniden batıya dönüyoruz, daha profesyonel yöneticilere ihtiyacımız var. Yani, Tulun değildir doğru adres. Sarp, Ayhan ve Barış varken Ledesma'ya gerek yok demesi de zaten gözümüzü korkutuyor, bu mudur vizyon dedirtiyor.

Üst Alt