Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "Arda, Fener'e gitmek isteseydi verirdim!"

Cevap: Bülent Tulun: "Arda'yı Fener'e verirdim!"

kafası mı güzel lan bunun.her şey para mı bülent efendi:mad:

Bu adam Adnan Sezgin'i cok aratir. Simdiden özledim lan hatta Adnan reiz.

Bu sene verdiğimiz bonservisleri toplayın, elimizdeki kadroya bakın sonra 20 milyon Euro'ya Arda'yı satmayı düşünün.. Para mı lan 20 milyon Euro? Stancu'ya bu parayı verdiysek Arda 20 değil 50 eder.

Tipe bak ya bilmiş bilmiş konuşuyo arkadaş Adnan Sezgin tiplilerden kurtalamıycazmı nedir lan bu taraftarın çektiği.

. Galatasaray'da yeni dönemde sportif direktör olarak göreve gelmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun bir soru üzerine

[video=youtube;7Sju6qs1VB8]https://www.youtube.com/watch?v=7Sju6qs1VB8[/video]

Cine 5'de yayınlanan ve Spor Müdürü Barbaros Çıdal'ın sunduğu 90+3 programında Arda'nın transferi masaya yatırıldı. Galatasaray'da yeni dönemde sportif direktör olarak göreve gelmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun bir soru üzerine " Eğer 20 milyon euro verseler Arda'yı 1 dakika düşünmeden Fenerbahçe'ye verirdim" dedi.

Adam diyor ki Arda gitmek isterse Fener 20 milyon verirse satarım.

Tulun'u sevmiyorum ama Adnan Sezgin'den iyidir. Bana kalsa hiç böyle adamlara gerek yok. Sportif direktörü de yabancı yapsınlar, yanına Tugay'ı versinler yerlileri de Tugay şeeder.

yahu adam arada gitmek istese yollarım diyor ne demiş anlamadan etmeden çullanmayın adama hemen ya alla alla

Talihsiz ama bekledigim bir olay

Aysal baskan olmak ve tulun'u ekibinde tutmak istiyor ise, tulun'un cenesi i kapatmali

Seneyede rahat yok anlasilan, Hasta ediyorlar insani ya

Adam daha şimdiden her kanalda konuşuyor çenesi filan kapanmaz :)

Forumun modası; video izlemeden yorum yapmak! Diğer biri için; metni tam olarak okumadan yorum yapmak!

Üst Alt