Bülent Tulun elindeki belgeyi polis ile paylaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun elindeki belgeyi polis ile paylaştı

Cevap: Son Dakika | Tulun'un evinde belge bulundu

mehmetbaransu mehmetbaransu

GS ilgili bilgileri netleştirmeye çalışıyorum. Bir mektubun kopyası var A. Polat'a Bülent Tulunun yazdığı. Teşvik girişimi iddiası.

Ya Sedat Dogan in aciklamalari tekrar okuyun isterseniz.

Zaten o belgenin kopyasi Bülent Tulun'da oldugu biliniyor. Sedat Dogan acikladi. Bunu emniyet'le paylasacak dedi.

Beyler bulundu falan hikaye,zaten Sedat Doğan belgenin kopyasının Tulun'da olduğunu ve polisle paylaşacağını söylemişti.Bilinen bişey,saklanan birşey yok.Ntv'ye falan kızıyorsunuz siz de onlar gibi iş yapıyorsunuz.

Yetkili ağızdan Song, 1.5 milyon iddialarını doğrulattıktan sonra sizinle paylaşacağım. Bir kişiden doğrulattım ama 2. kişiyi bekliyorum

Şu ihtimali bile düşünmüyorum ama tut ki şike yaptık.Ama bu soruşturma 8 ay öncesine kadar değil mi? Yani yasa öncesinde yapılanlar suç olarak kabul edilecek mi?

biz zaten temiziz arkadaslar sedat dogan falan mektubu rahat rahat acikladi paylasacagiz dedi falan. bizde birsey yok , süphesi olan galatasaray'li degildir.

Bülent Tulunun elinde böyle bir belge varsa ve o bunu bugüne kadar sakladıysa ve şimdi tutupta bunu polise veriyorsa. Aklı sıra Polattan intikam almaya çalışıyor demektirki bu vahimdir. Koskoca Galatasarayı hiç alakası yokken şike söylentisine bulaştırmak ne demek. Tulun senin için hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Ayrıca birileri teşfikle Şikenin farklı olduğunu şu mal kafalı F7 lere anlatsın. Maç satmak satın almak değildir teşfik. Maç satmak karısını satmakla aynıdır diyordu Ali Şen.Birde utanmadan çıkıp GS bizi ziyaret etmedi diyorlar. Ahada görün söylentisinde bile salyarak kusarak kulübe saldırıyorlar. Başkanın yada herhangi birisinin kesinlikle bu herifleri ziyaret etmemesi gerekiyor.

Belge zaten polsi in elinde,kopyasi da tulun daymis dedi sedat dogan.

mehmetbaransu mehmetbaransu

Şike teşvik her zaman şuçtu. Sadece yapanlara hapis cezası verilmiyordu. Belgelenirse GS de küme düşer. Olay budur.

Cevap: Bülent Tulun elindeki belgeyi polis ile paylaştı.

Aynen bende çok rahatım! Zaten gerekli açıklamalar yapıldı hem kulübümüz hem de Sedat Doğan tarafından.Eğer ki biz şike yapsaydık 1. Dalga'da zaten tutuklamalar olurdu.O yüzden endişelenmeyin.

Üst Alt