Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

710456-8476765-317-238.jpg

Ünal Aysal’ın yönetim kurulunda yer alması beklenen Bülent Tulun, "Ünal Bey ekip çalışmasını seven bir insandır. Genel kurul tarafından teveccüh gösterildiği taktirde en doğru işleri yapacağımıza eminim" dedi.

Galatasaray’da başkanlığa adaylığnı açıklayan Ünal Aysal’ın yönetim kurulunda yer alması beklenen Bülent Tulun, “İnşallah başka adaylar da çıkar. Galatasaray’ın buna ihtiyacı var. Ben Ünal Bey ile çok uzun senelerdir beraberim. Dolayısıyla Ünal Bey ekip çalışmasını seven bir insandır. Genel kurul tarafından teveccüh gösterildiği taktirde en doğru işleri yapacağımıza eminim” dedi.

Daha önce de yönetim kurulunda yer alan Tulun, “Bu bir görev alma yarışı. Daha da başka adayların çıkabilme olasılığı vardır. Kongrenin en güvendiği en ciddi ekibe bu görevi vereceğine eminim” şeklinde konuştu.

Gereken neyse yerine getireceklerini belirten Bülent Tulun, “Galatasaray kendi bünyesinden çıkan isimlerle bir yere gelmiştir. Biz önce evimizin çocuklarını değerlendireceğiz sonra da gerekli yerlere ne gerekiyorsa yapacağız. Ünal Aysal ekibinde herkes uzmanlık alanına göre görev alacaktır” diye konuştu.

En doğru işleri yapacağımıza eminim - Spor Toto Süper Lig 2010-2011 - Futbol - Eurosport

Cevap: Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Bu adam icin tek temennim transferlere karısmamaksızın, oyuncu dahil önermesin.

Laurent Robert, Robinson Zapata vs. aman diyorum.

Aman sen transfere karisma da daha kotuye gitmeyelim

Bu adam icin tek temennim transferlere karısmamaksızın, oyuncu dahil önermesin.

Laurent Robert, Robinson Zapata vs. aman diyorum.

Mustafa Sarp,Ayhan Akman,Barış Özbek yeterli Ledesma gereksiz olur diyen şahsın önerileri ne olur acaba ?Korkarım Sözleşme yenilemeler olabilir ...

eger taraftarin albayraktan bekledigi gorevi ustlenecekse iyi olur

daha fazlasini degil

tulun>>>>>albayrak

Üstede berirtmişler bu Bülent Tulun bizim yerlileri çok beyeniyordu yani yorumları o yöndeydi Ledesma gerksiz diyodu adam :O

Umarım transferlerle ilgilenmez Tulun...

Çok abartmaya gerek yok..Görende tüm yetki onda olacak sanır..Yeni gelen hoca birşeyler söyle oda hareket eder..Geretsle arası çok iyi..Gelen hoca ile illaki fikir alış verişinde bulunacaktır..Kadrodaki oyuncularada yararı dokunur..Sakın sezginle bir tutmayın..Adam bir kere kongre üyesi..Sezginin ne olduğu belli değildi.

Çok abartmaya gerek yok..Görende tüm yetki onda olacak sanır..Yeni gelen hoca birşeyler söyle oda hareket eder..Geretsle arası çok iyi..Gelen hoca ile illaki fikir alış verişinde bulunacaktır..Kadrodaki oyuncularada yararı dokunur..Sakın sezginle bir tutmayın..Adam bir kere kongre üyesi..Sezginin ne olduğu belli değildi.

Mehmet Helvacı'da Kongre üyesi ama onunda ne olduğu belli değil. Kongre üyesi olması hiç bişeyi değiştirmez. Görüne köy klavuz istemez...

Görevi başka yönetime devrettikten sonra her fırsatta o yönetimin açığını arayıp eleştiren tiplerden (haklıda olsa)hiç hazzetmem. Tulun'da o tiplerden biri. Kaldı ki Ribery olayının da faillerinden biri. Sn. Aysal'ın ekibinde olursa nasıl bir profil çizer onu bilemiyoruz.

Arda'yı Fener'e verirdim!

Cine 5'de yayınlanan ve Spor Müdürü Barbaros Çıdal'ın sunduğu 90+3 programında Arda'nın transferi masaya yatırıldı. Galatasaray'da yeni dönemde sportif direktör olarak göreve gelmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun bir soru üzerine " Eğer 20 milyon euro verseler Arda'yı 1 dakika düşünmeden Fenerbahçe'ye verirdim" dedi

Arda'yı Fener'e verirdim!

Cine 5'de yayınlanan ve Spor Müdürü Barbaros Çıdal'ın sunduğu 90+3 programında Arda'nın transferi masaya yatırıldı. Galatasaray'da yeni dönemde sportif direktör olarak göreve gelmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tulun bir soru üzerine " Eğer 20 milyon euro verseler Arda'yı 1 dakika düşünmeden Fenerbahçe'ye verirdim" dedi
Oğlum seni fenerbahçe istiyor gitmek istiyormusun.Diye sorarım dedi..Evet derse veririm..

gerets ve ilici de getirmedi mi bülent tulun iyi şeyleri de söyleyin:) iliç çok az para ile çok şey kattı takıma. song-tomas ikilisini de bülent tulun kurmadı mı tam emin değilim ama:)

bos bir adam. yeni yönetimde olacak olmasi beni tedirgin ediyor. tipik alaturka zihniyet ile kurum yönetmek isteyen birisi. futboldan zerre anladigi yok. arda fener'e gidebilirmis. sacma sapan laflar. adamin dini imani para olmus.

Ünal Aysal'ın bugünkü sözlerinden sonra, kalkıp tam yetkiyle futbolun başına getirmez Bülent Tulun'u. Transfer önerileri de isteyeceğini sanmıyorum. Bana kalsa bende istemem yönetimde olmasını ama bu konuda rahatım.

Üst Alt