Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştu


Uploaded with ImageShack.usBaşkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun, Expressen gazetesine transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı.Galatasaray tabiri yerindeyse İsveç Milli Takımı'nın yarısını kadrosuna katmaya kararlı. başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun, Expressen gazetesine transferlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Mili maç izlenecek

Tulun, gazeteye yaptığı açıklamada kulüp yöneticilerinin salı günü Stockholm'e gidip, görüşmelere başlayacaklarını ve Kim Kaallström ile 50 milyon krona (6 milyon Euro) anlaşmaya varılacağını söyledi.

Tulun şunları söyledi: "Ben ve kulüp başkanımız salı günü Stockholm'e gelerek İsveç-Finlandiya maçını izleyeceğiz. Maçtan sonra da Kim Kaallström ve menajeri Roger Ljung ile görüşüp anlaşmayı sonuçlandıracağız. Kulüp başkanımıza milli takımın tamamını tanıtıp talip olabiliriz" dedi.Bülent Tulun ayrıca diğer bir milli oyuncu Olof Mellberg'i de transfer etmek istediklerini açıkladı.Milli takım kalecisi Andreas Isaksson da G.Saray'a gitmek istediğini belirtirken, Birmingham'dan ayrılacak Sebastian Larsson'un da G.Saray'a gitmesi durumunda iyi bir takım oluşturacaklarını söyledi.HürriyetSpor: Kallström tamam Mellberg sırada! haberi, Bülent Tulun, Expressen , Ünal Aysal, Kallström, Süper ligGalatasaray vill köpa halva landslaget - Landslaget - Expressen.se
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine KonuştuKallström - Mellberg - Muslera şeklinde yapılacak 3 transfer biraz rahatlatır bizi.
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine KonuştuBaşkanım .

ibrahimovic_milan_25.09.10.10.29.03.jpg


Saygılar .
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştuİsveç 'in gruplarda durumu nedir? Bütün yabancıları ordan olalım hızlı takım kurmuş oluruz. Tulun yine mantıklı davranıyor. :005::005::005:
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine KonuştuGranqvist ve kallström...bunları alalım,gerisine gerek yok ( :
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine KonuştuLarsson şuanda boşta gayet de yetenekli topçu, Mellberg'in yaşı kemale ermek üzere ucuza kapatırız fakat defansa kademe atlatır, İsaksson ise leş.
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine Konuştubülent tulunda böyle bir açıklama beklerim çünkü vizyon sahibi değil.ünal aysalın en büyük hatası bülent tulunla çalışmak.
 
Cevap: Bülent Tulun Expresson Gazetesine KonuştuMellberg Eylül ayinda 34 olucak. Ozaman Neill kalsin daha iyi..
 
Üst Alt