Bülent Tulun: "Gomis ile daha önce anlaşmıştık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "Gomis ile daha önce anlaşmıştık"

Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Bülent Tulun, NTV Spor'da yaptığı açıklamalarda 3 yıl önce Bafetimbi Gomis ile anlaştıklarını, ancak transferin gerçekleşmediğini söyledi.

gomis-ile-daha-once-anlasmistik-9755946_o.jpg

Tulun, dönemin teknik direktörü Prandelli'nin tercihini Goran Pandev'den yana kullandığını belirtirken, "Gomis ile anlaştık, Prandelli Pandev'i istedi. Menajeriyle Lyon'da el sıkıştım, teknik komitenin onayını beklemelerini söyledim. Prandelli istemedi, onun stili değildi herhalde" ifadelerini kullandı.

Tulun zamanında istenilen Gomis,Nazif zamanında istenilen Belhanda'yı almak için uğraşıyoruz.Tudor'u takan yok kulüpte herhalde.

Tulun zamanında istenilen Gomis,Nazif zamanında istenilen Belhanda'yı almak için uğraşıyoruz.Tudor'u takan yok kulüpte herhalde.

Transferlerin nasil gerceklestigini özetledim zamaninda...

90% bu sekilde

1. Menejerler futbolcu önerir...
2. Yönetici bu futbolculari hocaya sunar...
3. Hoca bunlarin icinden secer...

Galatasaray´da bildim bileli, transferler böyle gelisiyor. Scout birimi de yeni kuruldu zaten.

Transferlerin nasil gerceklestigini özetledim zamaninda...

90% bu sekilde

1. Menejerler futbolcu önerir...
2. Yönetici bu futbolculari hocaya sunar...
3. Hoca bunlarin icinden secer...

Galatasaray´da bildim bileli, transferler böyle gelisiyor. Scout birimi de yeni kuruldu zaten.

Bazen böyle olabilir de her zaman böyle olmaması lazım.Riekerink'te de aynısı oldu.

Bazen böyle olabilir de her zaman böyle olmaması lazım.Riekerink'te de aynısı oldu.

Riekerink´de bence gfarkli bir durum vardi. Bana kalirsa son iki senede hocanin secme insiyatifi bile yoktu.

Olay hocaya da bagli. Tudor´un öyle ankladim ki, futbolcu konusunda cok özel bir istegi yok. Aggresif ve fizigi kuvvetli olmasi disinda... Oyun stili fark etmez, yönetime de söyledim, bana iyi futbolcu getirsinler, dedi. Hizli olsun, yavas olsun ama iyi futbolcu olsun yeterli. O hirvat-ingl sivesi ile "Good Player, I want a good one" dedi.

Özel istegi varsa Tudor´un bildirir. Ben transfer dikte ettirecegini zannetmiyorum.

Sizde de hic akil yok gittiniz pandevi aldiniz?
Aferim o zaman devam uzaktan izlemeye.

Samsung Galaxy S8+ kullanarak GSC Mobil uygulamasi ile gonderildi

kim inaniyor tudorun istedigi oyuncularla ilgileniyoruz diye bence gomisi veya belhandayi tudor istemiyo kimbilir hangi manager teklif eti bunlarda komisyon pesinden yani dursunun o sacma sapan kardesi

Bu yavsaklarin ortak ozelligi komisyonlar belli olmasin diye sucu eski teknik adamlara yukluyorlar!!

Emre denen sozde scout da umut gundogani, o salih denen okuzu Mancini nin istedigini iddia etmisti! :)

Ulan buna inanacak kadar salak gozukuyoruz demekki taraftar olarak! :(

Son düzenleme:
Üst Alt