Bulent Tulun Haberturk'e konustu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bulent Tulun Haberturk'e konustu

Cevap: Bulent Tulun Haberturk'e konustu

isaksson ne is kardesim ya, bu mu dünyaca ünlü kaleci adam zapatayi bile aratir :S

Källström'den daha iyi kim vardir ki? :)

Gökhan Inler cok daha iyi degil ama Türk oldugu icin muazzam olur.

Bence ''daha iyi'' derken, daha ofansif bir oyuncu ariyorlar.

Katılıyorum kesinlikle öyle. Bir çift yönlü oyun kuran, bir defansif özellikleri ve pas özelliği iyi olan, bir de ofansif özellikleri iyi ve hareketli oyunculardan orta saha kurmaya çalışıyoruz sanırım. Diego geliyor hemen aklıma ya ofansif adam için. Ah ne güzel olurdu :D

allahım gene haberlerde stancu ve culio nun menejerleri çağrılmış diyor.. yine söylüyorum lütfe culio yu satmayın ya bir adam tuttu yıllardan sonra onu yollamamız salaklık olur salaklık..+2+2 ye kalströmümü koycan okadar paraya bu adam çok para almıyor ve attığı gol sayısı yarım dönem için fena değil heleki düşük ken takım.......

bu arada haklılar kallströmden daha iyileri var.

örnek lass diarra , gago ....

ne olur satmayın şu culio yu ya selçukla iyi ikili olurlar gerekirse hem sol ayaklı lazım bize.......

Cevap: G.sarayda neler olacak? Alınması düşünülen oyuncular kimler? Bülent Ünderin rö

Bulent Under degil Bulent Tulun'un roportaji; zaten roportajin onemli bir kismi diger yoneticilerden Ali Gursoy'a ait.

Cevap: G.sarayda neler olacak? Alınması düşünülen oyuncular kimler? Bülent Ünderin rö

Isaksson demiş ya! "Isaksson Dünya çapında bir kaleci" diyebilmem için kafamın bir dünya olması lazım. Sezon boyunca taraftara her maç sinir krizi geçirttiler, transfer zamanı geldi sinir krizlerimiz devam etsin istiyorlar. En sonunda taraftarı küstürecekler o olacak.

Reina değil dediler. Issakson da değilse umarım diğeri hiç olmaz.

Bu arada başkan bizim için 228 bin tl ceza almış demek ki :D 2 isim açıklamıştı..

ilginc tesaduf, ucakta Necati Tulun'la gorustugunu soyledi, sonra da isi menajerine birakip tatile gitmek icin ucaga binmis. Sansima ucakta karsilasip konusma firsatim oldu.

Durust olmak gerekirse kendimi konusmus yoksa menajeri mi bilmiyorum. Ama bir gorusme oldugunu soyledigi kesin. Ayrica "galatasaray cagirirsa gorevimdir" gibi birsey de soylledi. Taze haber size :)

ilginc tesaduf, ucakta Necati Tulun'la gorustugunu soyledi, sonra da isi menajerine birakip tatile gitmek icin ucaga binmis. Sansima ucakta karsilasip konusma firsatim oldu.

Durust olmak gerekirse kendimi konusmus yoksa menajeri mi bilmiyorum. Ama bir gorusme oldugunu soyledigi kesin. Ayrica "galatasaray cagirirsa gorevimdir" gibi birsey de soylledi. Taze haber size :)

Hoşgeldin Emre Reis. :tiphat:

h.g. bre reis :ask:

Kalström'den iyisi kim Allah aşkına?Kaleciler iyi sayılır.Mevlüt'ün alternatif olması üzücü.

Gökhan İnler Galatasaray adına daha iyi bir isim olabilri.

Saidu Keita var mesela Barcelona'dan. Çok az forma şansı bulaibiliyor Mascherano ve Busquest'ten sonra. Muazzam gol yeteneği olan bir defansif orta saha.

Vidal de olur, Sissokko da. O bölgede iyi oyuncu çok.

Gökhan İnler Galatasaray adına daha iyi bir isim olabilri.

Saidu Keita var mesela Barcelona'dan. Çok az forma şansı bulaibiliyor Mascherano ve Busquest'ten sonra. Muazzam gol yeteneği olan bir defansif orta saha.

Vidal de olur, Sissokko da. O bölgede iyi oyuncu çok.

Orta saha çok katılıyorum ancak dediğin adamların transferi Kallstrom transferine göre çok daha zor olur. Keita en çok forma şansı bulan oyuncu yedekler arasında, diğerleri hem ücret olarak hem de almak yönünden daha zor.

Kallstrom'ü ben de istemiyorum ama Monaco'dan Haruna'yı alsak daha iy olur açıkçası. Başka adamlar da bulunabilir, orta saha bol var piyasada.

Adnan Polat'a deseler Kallströmle anlaştık ama daha iyisini arıyoruz, oturur ağlar adam. Yıllarca uğraştı alamadı Kallström'ü.

Emre Peker için verdiğim bir söz vardı, tutmam gerekecek sanırım.

Hoşgeldin Emre.

Yekta, Culio, Selcuk uclusu bile iyi, peki ya defans? Gokhan Servet Balta stoperler su anda.

Üst Alt