Bulent Tulun Haberturk'e konustu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bulent Tulun Haberturk'e konustu

Galatasaray'da transferde neler olacak. Sarı-Kırmızılılar'ın önde gelen iki ismine sorduk!

Ünal Aysal'ın başkan olmasının ardından transfer sezonuna hızlı bir giriş yapan Galatasaray'da transferler konusundakik gelişmeleri, Yönetim Kurulu üyesi Ali Gürsoy ve başkan Ünal Aysal'ın transfer için görevlendirdiği Bülent Tulun, HTSPOR.COM'a konuştu.

Transfer listesinde bulunan isimler hakkında bilgi vermeyen Tulun, "Transfer gerçekleşmeden önce söyleyeceğim her isim bana 114 bin TL para cezası olarak dönüyor. SPK isim vermemizi yasaklıyor. Ancak kesinleşen isimler hakkında yorum yapabilirim" dedi.

"LİSTEMİZDE ÇOK İSİM VAR"

Transfer konusunda en iyisini yapmaya çalıştıklarını söyleyen Tulun, "Listemizde çok sayıda isim var. Her mevkiye alternatifler arıyoruz. Yönetimin bütçe konusunda bize ayırdığı belli bir bütçe var ve o bütçeyi aşmadan en iyi transferleri yapmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

"CHELSEA'NİN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜNÜ BEKLİYORUZ"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gürsoy transfer konusunda açık ifadeler kullandı. Drogba hakkında medyaya çıkan haberleri doğrulayan Gürsoy, "Chelsea'nin yeni hocasının belli olmasını bekliyoruz. Ancak ondan sonra resmi görüşmelerimizi yapacağız" dedi.

ÖNCELİĞİMİZ DEĞİLLER"

Mevlüt konusunda da açıklama yapan Gürsoy, "Mevlüt PSG'nin sözleşmeli futbolcusu. O konuda bir talebimiz olmadı. Necati için de bir görüşme yapmadık. Şu anda bu iki isim de önceliğimiz değil" şeklinde konuştu.

ÖNCELİĞİMİZ

Tavşanlı Linyitspor'da oynayan Mehmet Akyüz konusunda da açıklama yapan Ali Gürsoy, "Ünal Aysal'ın başkan olduğu yerde hedefler büyüktür. Arena Stadı'nı dolduracak taraftarı heyecanlandıracak isimleri almak istiyoruz. Bu doğrultuda hocamızın istediği isimleri takıma kazandıracağız. Listemizde olduğu söylenen Tavşanlı Linyitspor'lu Mehmet Akyüz ise şu anda listemizde yok" ifadelerini kullandı.

Kallström'le ilgili de açıklama yapan Gürsoy, "Hocamızın ilk alternatifi değil. Hocamız Kallström'ün oynadığı bölgeye daha iyi isimler alınmasından yana. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

Kaleci transferi konusunda ise yorum yapmaktan çekinen Gürsoy, "Rufier, Isaksson veya Reina üçlüsünden birisi konusunda beklemedeyiz. Kesin bir şey söyleyemem" açıklamasını yaptı.

https://www.htspor.com/galatasaray/haber/635332-gsarayda-neler-olacak

Not:Roportaj ne kadar gercek orasindan emin degilim

Cevap: Bulent Tulun Haberturk'e konustu

Kalström'den iyisi kim Allah aşkına?Kaleciler iyi sayılır.Mevlüt'ün alternatif olması üzücü.

Kaleci transferi konusunda ise yorum yapmaktan çekinen Gürsoy, "Rufier, Isaksson veya Reina üçlüsünden birisi konusunda beklemedeyiz. Kesin bir şey söyleyemem" açıklamasını yaptı.

bu ucunden biri olur ozaman.

Kalström'den iyisi kim Allah aşkına?Kaleciler iyi sayılır.Mevlüt'ün alternatif olması üzücü.

Kallstrom eskisi gibi değil, düşüşte. Monacao'dan Haruna alınabilir o bölge için hazır Monaco küme düşmüşken. Cabaye'nin yalnızca 5 milyon euroya transfer olduğu bir piyasa var, o yüzden Kallstrom'e o parayı vermek doğru olmaz.

Kallstrom eskisi gibi değil, düşüşte. Monacao'dan Haruna alınabilir o bölge için hazır Monaco küme düşmüşken. Cabaye'nin yalnızca 5 milyon euroya transfer olduğu bir piyasa var, o yüzden Kallstrom'e o parayı vermek doğru olmaz.

Son iki sezonda 85 maça çıkmış.Sakatlık problemi de yok.Düşüşte olduğuna katılmıyorum.Yinede bekleyip,görmek lazım.

Ankaralı spor yazarı namıgın dedigi gibi cabaye ingiltereye 5 türkiyeye 15 hosuna giderse top class takımlara beleş

Rufier, Isaksson veya Reina üçlüsünden birisi konusunda beklemedeyiz.

Bu ne arkadaş? Xavi,iniesta ve mustafa sarp dan birini alacağız gibi bişey bu.Isaksson nedir?

Röportaja inanmamak lazım Fatih hoca Tv8 de de Reina ile ilgilenmiyoruz demişti.

Düşüşte yahu, geçen yıl çok iyiydi ancak bu yıl kötü ve gittikçe kötüye gidiyor yaşlandıkça. Bilmiyorum izledin mi son dönemde ancak durum bu.

Son dönemde izlemedim,ama ilk yarı iyiydi.Ayrıca yaşı henüz 28.Neyse izlediysen,haklısındır.Ben herşeye rağmen gelmesini istiyorum.Daha iyisi gelecekse bile,yedek olarak gelsin.

Isaksson'da okadar kötü kaleci degil arkadaslar..Zapata,Ufuk ve Aykutu 1000'e katlar. Hatali gol yiyen bir kaleci degil ama öyle sürpriz kurtarislarida olmayan bir kaleci..

Defans-Orta Saha cok iyi olursa Isaksson gelebilir bence. Sorun olmaz..

Källström'den daha iyi kim vardir ki? :)

Gökhan Inler cok daha iyi degil ama Türk oldugu icin muazzam olur.

Bence ''daha iyi'' derken, daha ofansif bir oyuncu ariyorlar.

Üst Alt