Bülent Tulun | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun

K1.jpg

Sportif Koordinatör

Doğum Tarihi 1949-01-01

Doğum Yeri

Cevap: Bülent Tulun | Sportif Koordinatör

hayırlısı olsun iyi niyetinden kesinlikle şüphe duymam.

Ne kadar yetki alanları farklı olsada sezgin ile kıyaslanmaz bile. Biri işini yapar diğeri kankalık !

Peter Kenyon, Thomas Kurth ve Esteve Caldeza'lardan, Bülent Tulun'a düştük. Yazık.

Peter Kenyon, Thomas Kurth ve Esteve Caldeza'lardan, Bülent Tulun'a düştük. Yazık.

valla ya onlar gelcekti noldu onlara.ses seda yok.

transfer bitcek dediler 1hafta geçti hala aynı adamlar.

kenyon menyon gelcek dediler daha ses seda yok ve tulun getiriliyo o göreve.

bu yönetimde iyice fos cıkmaya başladı :asd:

Bende sevmiyorum adamı da önyargıyla yaklaşmamak lazım. Bekleyip görelim, daha yekten 'Adnan Sezgin 2' etiketi yapıştırmak kimseye birşey kazandırmaz.

Ünal Aysal sürekli prolar gelecek ve onlardan hesap sorucaz diyordu. 40 yıllık arkadaşından nasıl hesap soracak acaba?

Ünal Aysal sürekli prolar gelecek ve onlardan hesap sorucaz diyordu. 40 yıllık arkadaşından nasıl hesap soracak acaba?

Hesap, profesyonel falan yok. Ünal baskan B.T'ye bütçeyi verecek, o da istedigi oyunculari bulup getirecek. Adnan Sezgin'i acimasizca elestirenlerin bu durumdan fazlasiyla rahatsiz olmasi lazim bence.

ben adnan segin,bülent tulun mantığını anlamıyom sanki kulüp bunların babasının malıydı bunlar o yüzden transfer yapmıyor yada kafasına göre oyuncu alıyor. yönetime td ye laf söylememek için millet sportif direktördemi suç arıyor anlamıyorum. td ve başkan şu oyuncuyla git görüş der bu adamda gider görüşür. kafasına göre gidip almaz yada birini getirmemezlik yapmaz.

Üst Alt