Bülent Ünder: Çalışmalarımız Bana Umut Veriyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder: Çalışmalarımız Bana Umut Veriyor

Cevap: Bülent Ünder: Çalışmalarımız Bana Umut Veriyor

Suan yaptigin bir karsilastirmadir zaten . Iki cesit karsilastirma vardir acik ve kapali karsilastirma . Hagi'den iyi dersen acik karsilastirma olur . 6 aydir oynadigimiz en iyi futbol dersen 6 aydir oynanan futbolla karsilastirmis olursun . 6 aydir cok kotuyuz zaten bu yuzden 14. yuz he sunu diyorsan eger Bulent Under basimizda olursa 10. oluruz tamam derim katilmam sana ama tamam derim keza ben Trabzon macinda cok kotu oynadigimizi dusunuyorum hatta futbolun cok kotu oldugunu dusunuyorum Hagi donemini sevmesem de Fenerbahce maclarinda oynadigimiz futbolun cok daha iyi oldugunu dusunuyorum .

ligin lideri ile oynadik ligin lideri

fener maclarinda akilli top falan oynamadik bir ton pozisyon verdik

trabzon macinda ise ne yaptigimizin farkindaydik

Pino'nun takima dönmesine izin verecek mi ? Verdi diyelim, biz yine özür dilemeyiz, çünkü sözünü yemis olacak....

nerden biliyorsun belki adamin stratejisi bu

gozdagi veriyor

ne demek ben deplasmana gitmek istemiyorum demek?

kim yer bu lafi

ister kral olsun ister pino

cok bile dayanmis 2. sans vermis

gormedinizmi mactaki halini

neill dovuyordu pinoyu azdaha

pas vermedigi pozisyon degil bahsettigim

ligin lideri ile oynadik ligin lideri

fener maclarinda akilli top falan oynamadik bir ton pozisyon verdik

trabzon macinda ise ne yaptigimizin farkindaydik

Vay be demek Turkiye liginin lideriyle oynadik iste bence sozun bittigi yerdir bu mantalite olduktan sonra Bulent Under kafi gelir bize . Dogru soyluyorsun ya ligin lideriyle oynadik ligin lideri koskoca Trabzon degil mi ? Neyse boyle dusunuyorsan benim tartisabilecegim bir sey kalmamistir .

Vay be demek Turkiye liginin lideriyle oynadik iste bence sozun bittigi yerdir bu mantalite olduktan sonra Bulent Under kafi gelir bize . Dogru soyluyorsun ya ligin lideriyle oynadik ligin lideri koskoca Trabzon degil mi ? Neyse boyle dusunuyorsan benim tartisabilecegim bir sey kalmamistir .

siz ne saniyorsunuz

iki gunde barcaya kafami tutacagiz saniyorsunuz?

yavas yavas duzelecek takim bunu bir anlayin once

siz ne saniyorsunuz

iki gunde barcaya kafami tutacagiz saniyorsunuz?

yavas yavas duzelecek takim bunu bir anlayin once

Barca'dan bahsetmiyoruz renklerden karistirdin sanirim Trabzon'dan bahsediyoruz . Barca'ya kafa felan tutmayalim sadece Trabzon'a karsi kendi sahamizda vasat bir performans sergiledigimizde ve yenildigimiz de sevinmeyelim he heyt ne futbol oynadik ama diye .Trabzon'a kafa tutabilelim bir zahmet .

Barca'dan bahsetmiyoruz renklerden karistirdin sanirim Trabzon'dan bahsediyoruz . Barca'ya kafa felan tutmayalim sadece Trabzon'a karsi kendi sahamizda vasat bir performans sergiledigimizde ve yenildigimiz de sevinmeyelim he heyt ne futbol oynadik ama diye .Trabzon'a kafa tutabilelim bir zahmet .

onune gelen yeniyor

tabi trabzondan iyi oynayinca sevinirim seyircisiz macta

hayal dunyasinda yasiyorsunuz

takimin kalitesi durumu bu

hagi zamaninda mac basina 1 pozisyon buluyorduk maksimum

siz iki oyun arasindaki farki goremiyorsaniz elimden birsey gelmez

insallah gol atilir sonuc alinirda fikriniz degisir ne diyeyim

Benim için Hagi-Ünder arasında bi fark yok. İkiside teknik direktör değil. Yorumlarına hep katılmışımdır şimdite kadar ama neden Bülen Ünder'i bu kadar savunuyosun anlamış değilim :) Ha diyceksen ki teknik direktöre sabır göstermeliyiz istikrar sağlamalıyız. O zaman haklısın derim ama o kişi Ünder olmamalı.

onune gelen yeniyor

tabi trabzondan iyi oynayinca sevinirim seyircisiz macta

hayal dunyasinda yasiyorsunuz

takimin kalitesi durumu bu

Onune gelen yeniyor cunku Hagi-Bulent Under gibi teknik direktorlerimiz var . Ben Galatasaray cok basarili olmasi lazim gelir demiyorum bu kadroyla . Ben sadece sunu diyorum Biz IBB'den Bursa'dan Kayseri'den Eskisehir'den cok daha kaliteli kadroya sahibiz en az onlar kadar olabilmemiz onlarin yarisi oldugunda sevinmememiz gerekir neyse ben diyorum ki Galatasaray kotudur ama bu ekonomik sartlarda olusu Trabzon'a kendi sahasinda kafa tutar siz diyorsunuz ki Galatasaray kotudur Bulent Under sayesinde Trabzon'a kafa tutmustur . Kistas olarak Hagi'yi ya da baska deyisle GS'nin berbat oldugu 6 ayi aliyorsunuz . Beklenti farki ...

Benim için Hagi-Ünder arasında bi fark yok. İkiside teknik direktör değil. Yorumlarına hep katılmışımdır şimdite kadar ama neden Bülen Ünder'i bu kadar savunuyosun anlamış değilim :) Ha diyceksen ki teknik direktöre sabır göstermeliyiz istikrar sağlamalıyız. O zaman haklısın derim ama o kişi Ünder olmamalı.

bircok sebebi var

- konusurken dinleyin, sakin, baskidan uzak, istedigini soyler, orada neden oldugunun farkinda

- sacma sapan isler yerine dogru kadrolarla maca cikiyor

- forvette sacmaliklar denemeden kazimi oynatiyor

- trabzon macinda maci hareketlenmeden oyunu sogutuyor, sonra ikinci yari pinoyla vururum diyor aynen oyle oluyor (macin gidisatina ve o pozisyona dikkat edin)

- oyuncularin ondan cekindigine eminim

bunlar benim icin onemli seyler

Onune gelen yeniyor cunku Hagi-Bulent Under gibi teknik direktorlerimiz var . Ben Galatasaray cok basarili olmasi lazim gelir demiyorum bu kadroyla . Ben sadece sunu diyorum Biz IBB'den Bursa'dan Kayseri'den Eskisehir'den cok daha kaliteli kadroya sahibiz en az onlar kadar olabilmemiz onlarin yarisi oldugunda sevinmememiz gerekir neyse ben diyorum ki Galatasaray kotudur ama bu ekonomik sartlarda olusu Trabzon'a kendi sahasinda kafa tutar siz diyorsunuz ki Galatasaray kotudur Bulent Under sayesinde Trabzon'a kafa tutmustur . Kistas olarak Hagi'yi ya da baska deyisle GS'nin berbat oldugu 6 ayi aliyorsunuz . Beklenti farki ...

beklentilerinin hic bir faydasi yok kimseye

o dedigin takimlarin kadrosu bizimkinden cok iyi

kistas olarak ise elindeki kadronun oynadigi futbola bakiyorum baska hic bir seye degil

bircok sebebi var

- konusurken dinleyin, sakin, baskidan uzak, istedigini soyler, orada neden oldugunun farkinda

- sacma sapan isler yerine dogru kadrolarla maca cikiyor

- forvette sacmaliklar denemeden kazimi oynatiyor

- trabzon macinda maci hareketlenmeden oyunu sogutuyor, sonra ikinci yari pinoyla vururum diyor aynen oyle oluyor (macin gidisatina ve o pozisyona dikkat edin)

- oyuncularin ondan cekindigine eminim

bunlar benim icin onemli seyler

Bence kadro seçimi dediğin kadar doğru değil. Forvette kazım diyosun ama onun içinde Sabri sağ açığa geçiyor. Serkan'da Sabri yerine. Bence iyi bi hamle değil bu. Oyuncu değişikliklerinide hiç beğenmiyorum. Ayrıca Hakan Balta'yı bu kadar formsuzken oynatan bir adama teknik direktör olarak saygı duymam mümkün değil.

gorus farki

bence sabri kotu bir sag bek

neill bile agir olmasina ragmen ondan iyi

sabri senede 1 asist anca yapar neill bir macta sol ayagiyla iki golluk pas atar ardaya

kadro bu

ve bence hicte yanlis degil

kazimda forvette cok iyi oynadi sahsen herzaman oldugu gibi

beklentilerinin hic bir faydasi yok kimseye

o dedigin takimlarin kadrosu bizimkinden cok iyi

kistas olarak ise elindeki kadronun oynadigi futbola bakiyorum baska hic bir seye degil

Ya Allah askina kendinizi kandirmayin o takimlarin kadrosu felan bizden iyi degil ( IBB KAYDESI ESKISEHIR BURSA) Ben tezini soyle savunmani beklerdim ozaman sana bu konuda katilirdim . GS'nin ustunde olu topragi var tipki Juventus gibi tipki Liverpool gibi . Sansiz bir donemden geciyoruz iyi olan oyuncularimizinda form durumu cok kotu teknik direktor (gerci onu savunuyorsunuz) kifayetsiz pozitif hic bir katkisi yok . Bu yuzden o takimlarin altinda kaldik ama siz onlardan kotu kadromuz var diyorsunuz neyse uzar gider zit kutuplar. Ben diyorum ki Bulent Under teknik direktor degildir onu gectim bizim burda onu elestirmemiz cok normaldir ama sizin onun elestirilmesini okumaya bile tahammulunuz yok ki anca sallayin siz demissiniz .

Ya Allah askina kendinizi kandirmayin o takimlarin kadrosu felan bizden iyi degil ( IBB KAYDESI ESKISEHIR BURSA) Ben tezini soyle savunmani beklerdim ozaman sana bu konuda katilirdim . GS'nin ustunde olu topragi var tipki Juventus gibi tipki Liverpool gibi . Sansiz bir donemden geciyoruz iyi olan oyuncularimizinda form durumu cok kotu teknik direktor (gerci onu savunuyorsunuz) kifayetsiz pozitif hic bir katkisi yok . Bu yuzden o takimlarin altinda kaldik ama siz onlardan kotu kadromuz var diyorsunuz neyse uzar gider zit kutuplar. Ben diyorum ki Bulent Under teknik direktor degildir onu gectim bizim burda onu elestirmemiz cok normaldir ama sizin onun elestirilmesini okumaya bile tahammulunuz yok ki anca sallayin siz demissiniz .

o takimlarin kadrosu bizden iyi

birdahami yazayim yani

o yazdigin takimlarin kadrosu bizden iyi

belki ibb ninki degildir o kadar o da tartisilir

gorus farki

bence sabri kotu bir sag bek

neill bile agir olmasina ragmen ondan iyi

sabri senede 1 asist anca yapar neill bir macta sol ayagiyla iki golluk pas atar ardaya

kadro bu

ve bence hicte yanlis degil

kazimda forvette cok iyi oynadi sahsen herzaman oldugu gibi

Sabri bence de çok kötü. Ama yerine oynayan Serkan futbolcu bile değil. Sabri orta saha da defanstan daha kötü. Herşey karışıyo bu durumda. Alıştım ben ama. Bize gelen her teknik direktör fantazi peşinde.

Sabri bence de çok kötü. Ama yerine oynayan Serkan futbolcu bile değil. Sabri orta saha da defanstan daha kötü. Herşey karışıyo bu durumda. Alıştım ben ama. Bize gelen her teknik direktör fantazi peşinde.

zamaninda FR serkan kurtulus'u oynatmayip ali turan'i oynatiyor diye yerden yere vuruluyordu :D

hayat gercekten cok garip.

Üst Alt