Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"


Alt yapı hocaları ile falan konuşmuş.Önümüzdeki haftadan itibaren gençleri şans tanımaya başlayacakmış..Basın toplantısında söyledi..Geç kalınmış bir hamle olacak..
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Berkini bir oynatmaya baslasın, taraftar gönül rahatlıgıyla Arda'ya bye bye ceker.
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Ahahaha şaka gibi ya :D Dalga geçiyor resmen.Son 3 maç kalmış gençleri oynatacakmışmış.
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Hadi bakalım bekliyoruz.Üç tane oynatsın ilk 11'de yeter ve bu oynatacağı oyuncular da lütfen sadece hücum oyuncuları olmasın.
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Evet şampiyonluk kaçtığına göre gençlere şans verme zamanı geldi şimdi.
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"gecen hafta da ayni seyleri söylüyordun bülent hocam ben bir fark göremiyorum hep ayni isimler yoksa sorun bizde mi ?
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Sabırsızlıkla bekliyoruz. Hayatımda İlk defa, Galatasaray'ın oynadığı bir derbiyi izlemedim. Bu futbolculardan artık ne bekliyorlar, bir türlü anlamıyorum.
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Adam haklı nede olsa bugün şampiyonluğu kaybettik,kahretsin! :mad:
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Dönem dönem forma vermeye başlayacağız dedi..Kadroda büyük revizyon yaparsa helal olsun derim..Yusuf Akyel

Cem Sultan

Anıl

Sinan Osmanoğlu

Ahmet Kesim

Berkin Aslan
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"geçti bunun pazarı , adam olsan yürekli olsan zaten en başta yapardın , tribünlere oynama , adamsan koltuğunu tugaya bırak !!!!
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Şampiyonluğu bu hafta kaybetmemizin ardından:(, haklılar gençlerle çıkalım artık, 2.'lik zaten garanti değil mi?
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"bu adamın beyni sulanmış şaka gibi... zaten hiç yakışmadı yedek kulübesine
 
Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"Saka maka geldiginden beri aynı seyi diyor. Ah Kalli, ah yaslı kurt görüyorsun halimizi. Nerde sendeki o mangal yurek.
 
Üst Alt