Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"

Alt yapı hocaları ile falan konuşmuş.Önümüzdeki haftadan itibaren gençleri şans tanımaya başlayacakmış..Basın toplantısında söyledi..Geç kalınmış bir hamle olacak..

Cevap: Bülent Ünder "Gençlere Şans Tanımaya Başlayacağız"

Berkini bir oynatmaya baslasın, taraftar gönül rahatlıgıyla Arda'ya bye bye ceker.

Ahahaha şaka gibi ya :D Dalga geçiyor resmen.Son 3 maç kalmış gençleri oynatacakmışmış.

Hadi bakalım bekliyoruz.

Üç tane oynatsın ilk 11'de yeter ve bu oynatacağı oyuncular da lütfen sadece hücum oyuncuları olmasın.

Evet şampiyonluk kaçtığına göre gençlere şans verme zamanı geldi şimdi.

gecen hafta da ayni seyleri söylüyordun bülent hocam ben bir fark göremiyorum hep ayni isimler yoksa sorun bizde mi ?

Sabırsızlıkla bekliyoruz. Hayatımda İlk defa, Galatasaray'ın oynadığı bir derbiyi izlemedim. Bu futbolculardan artık ne bekliyorlar, bir türlü anlamıyorum.

Adam haklı nede olsa bugün şampiyonluğu kaybettik,kahretsin! :mad:

Dönem dönem forma vermeye başlayacağız dedi..Kadroda büyük revizyon yaparsa helal olsun derim..

Yusuf Akyel

Cem Sultan

Anıl

Sinan Osmanoğlu

Ahmet Kesim

Berkin Aslan

geçti bunun pazarı , adam olsan yürekli olsan zaten en başta yapardın , tribünlere oynama , adamsan koltuğunu tugaya bırak !!!!

Şampiyonluğu bu hafta kaybetmemizin ardından:(, haklılar gençlerle çıkalım artık, 2.'lik zaten garanti değil mi?

bu adamın beyni sulanmış şaka gibi... zaten hiç yakışmadı yedek kulübesine

Saka maka geldiginden beri aynı seyi diyor. Ah Kalli, ah yaslı kurt görüyorsun halimizi. Nerde sendeki o mangal yurek.

Üst Alt