Bülent Ünder, Sezon Sonuna Kadar Gelebilir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder, Sezon Sonuna Kadar Gelebilir

Bülent Tulun Ünder gelirse yönetimin son 5 yıl içinde yaptığı en iyi şey olur diyorsa..Tersi olur;)Sezon sonuna kadar olacakmış..Onlarda kesin demediler..

26094898.jpg

Hagi yollanırsa Ünder gelecek

Rumen çalıştırıcıyı yarın oylayacak olan yönetimin tek engeli tazminat

G.SARAY'da teknik direktör Hagi'nin durumu yarın belli olacak. Yönetimin büyük kesimi, başarısız olan ve derbide hatalı oyuncu değişiklikleriyle mağlubiyeti hazırlayan Rumen hocanın gönderilmesini istiyor. Ancak ödenecek tazminat sorun yaratıyor. Yarınki oylamada Hagi için 'gitsin' kararı çıkarsa, yerine Bülent Ünder getirilecek. Sezon sonuna dek takımı Ünder-Tugay Kerimoğlu çalıştıracak

Fotomaç

Hagi'nin menejeri istanbula gelmiş..Tazminatı görüşelecekmiş..Yarınki yönetim kurulu toplantısında bakalım neler çıkacak.

Cevap: Bülent Ünder l Sezon Sonuna Kadar Gelebilir

Ne sezon sonu, seneye bile kalsın, umarım sonunda hoca konusunda doğru bir hamle yapılır. Gerçekten futbolu bilen birisi. Ama Adnan Polat baştayken hocalara güvenmek zor.

Sezon sonuna kadar gelsin ama bütün maçları kazansa bile :eek: yıl sonunda teşekkür edilsin. Gelecek sene yeni bir yönetim ve bir teknik ekiple düzgün bir yapılanmaya gidilsin.

Ne sezon sonu, seneye bile kalsın, umarım sonunda hoca konusunda doğru bir hamle yapılır. Gerçekten futbolu bilen birisi. Ama Adnan Polat baştayken hocalara güvenmek zor.
Sercan haklısın..4 yıl üstüste şampiyon olduğumuz zaman onunda çok büyük payı oldu..Sezon sonunda Terimde gelebilir..Terim le ünder çalışmışdı..Terim-Ünder-Tugay neden olmasın..Tabi önce yönetimi açısından gelecek belli olması lazım..Pazargünü yapılacak kongreyi merakla bekliyorum.Becali hemen pazarlığa gelmiş..

Teknik Direktor olarak olmasa bile de rakipleri analiz edip onlarla ilgili taktik onerileri iceren raporlar hazirlamak icin kesinlikle gelmelidir (ki Avrupa'nin bir cok kulubunde bu tur gorevlere ustlenen kisiler vardir mesela Villas Boas Mourinho icin bu gorevi yapmaktaydi). Bülent Ünder gibi cok onemli bir Galatasaray futbol insaninin kulup tarafindan degerlendirilmesi gereklidir kesinlikle.

Belediye maçında Ertuğrul'la konuşurken söylemiştim, keşke gelse.

Yönetim vs.. gitmeli ama..

Hagi'yi destekleyen arkadaşlar lütfen kızmasın. Hagi'nin yerine kim gelirse gelsin diyorum. Malesef iyi bir teknik direktör değil.

bence bu sene artık hoca degistirmek gereksiz hagide olsa basımızda mourınhoda suan hocamız olsa.şahıslar onemli değil.bi sezonda 3 td nedir arkadas

su ortamda kimse basarılı olamaz kanımca,haybeye sekte vurucaz gelenede

Pazar günü çok önemli..Oradaki duruma göre gelecek sezon yapılandırmasını başlatacaklardır..Gönderilecek oyuncular hemen 2.plana atılıp.Bir kaç gençe süre vermeleri lazım.

bulent under kafasi calisan bir adamdir ama

bu yonetimin altinda maymuna doner

kimseyi getirmeye gerek yok bu adamlar gidene kadar

Bülent Ünder Gerets döneminde de rakipleri analiz ediyordu o konuda da iyi dir keske gelse

Sezon sonuna kadar Hagi´nin yerine Anneannem gecse daha basarili olur. Yeter ki gitsin. Gelen kisi önemli degil. Yönetim defolsun gitsin. Hala ordalar ya

Bu yönetim ferguson u getirse bile cacık olmaz.Yönetim gidene kadar geçici olarak td tugay olsun.

Üst Alt