Bülent Ünder'den Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder'den Açıklamalar

Bülent Ünder'den ilk açıklamalar

Galatasaray'da teknik direktörlük görevine getirilen Bülent Ünder, en kısa zamanda göreve başlayacağını ifade etti.

Galatasaray'da takımın başından ayrılan Gheorghe Hagi'nin yerine, teknik direktör olarak Bülent Ünder getirildi. Sarı-kırmızılı takımda geçmişte Fatih Terim'in yardımcılığını yapan Bülent Ünder, en kısa sürede göreve başlayacağını belirtti. AA muhabirine açıklama yapan Ünder, ''En kısa sürede göreve başlıyorum. Kulüple sezon sonuna kadar anlaştım'' dedi.

Bülent Ünder, antrenör Tugay Kerimoğlu ve kaleci antrenörü Nezih Boloğlu'nun görevlerini sürdüreceğini, belki 1-2 antrenör takviyesinin daha yapılabileceğini söyledi.

Öte yandan, Bülent Ünder'in sezon sonuna kadar olan bölümde başarılı olması halinde, gelecek sezon da görevine devam edebileceği belirtildi

AA

Cevap: Son Dakika l Bülent Ünder'den Açıklamalar

Sezon sonuna kadar lafı bu sezon duyduğum en güzel 2. lsf. Birincisi Hagi 'nin yönetime dediği ''Erkek gibi yüzüme söylesinler'' lafıydı.

8 maçta 6 galbiyet alırsa eyvallah.. ama yeni gelecek başkan elbet bir seçim vaadi yapacak onun için sezon sonunda yolcu bülent amca

Bu sezonki 3., son 3 sezonda 5. hocamiz, simdilik tabii.. ne desem bos.

Sene sonu tekrar hoca değişecek.Seneye devre arası bir daha sonra senede 4 defa 70,80,90...İşte Adnan Polat.

takımdaki çürük elmalar canını dişine takıp oynayacaklar, yabancılar küstürelecek. Klasik yerli zihniyeti.Bülent Ünder'in yapacağı bu.

takımdaki çürük elmalar canını dişine takıp oynayacaklar, yabancılar küstürelecek. Klasik yerli zihniyeti.Bülent Ünder'in yapacağı bu.

Ayhan Akman:Kötü günler geçirdik,bu takımı biz bu hale getirdik,toparlamak bize düşer,artık yeni bi sayfa açıyoruz

Çın çın çınnnnnnnnnnn

Baskanlar degisiyor,yönetimdeki kisiler degisiyor,teknik adamlar degisiyor,futbolcular degisiyor hatta stad bile degisiyor ama su nezihi degismiyor arkadas,olacak is degil.Kac yildir en problemli bölgemiz kale ve kac yildir bu adam kaleci antrenörü olarak takimin bünyesinde :(

Bu arada Cüneyt tanman denen futbol cahili herifin her yazısında Cana'ya salladığını biliyorum:eek: Ben Bülent ünder ne dedi merak ettim daha çok.O da mı yerlileri övdü.

Bu arada Cüneyt tanman denen futbol cahili herifin her yazısında Cana'ya salladığını biliyorum:eek: Ben Bülent ünder ne dedi merak ettim daha çok.O da mı yerlileri övdü.

Cana,Baros ve Pino'ya her programda ve yazısında salladı.Yerliler hakkında tek olumsuz düşüncesi yoktur.

Baskanlar degisiyor,yönetimdeki kisiler degisiyor,teknik adamlar degisiyor,futbolcular degisiyor hatta stad bile degisiyor ama su nezihi degismiyor arkadas,olacak is degil.Kac yildir en problemli bölgemiz kale ve kac yildir bu adam kaleci antrenörü olarak takimin bünyesinde :(

:D Ne güldüm ya gözümden yaş geldi :D ama gülerken düşündürdüde :(

Cana,Baros ve Pino'ya her programda ve yazısında salladı.Yerliler hakkında tek olumsuz düşüncesi yoktur.

Merih çok önyargılısın az sabret yahu ilk 3 maçında dediklerin çıkarsa dök yine içini.Adamın sadece yorumlarını dinlemissin oda büyük ihtimalle maç performanslarını takımın içinde daha farklı olacak belki bir dur hele soluklan.

Üst Alt