Bülent Uygun: "5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz"


Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Şimdi bişey yedirirdimde sana aslında saatide müsayit ama sen Abdullah abiyle Mustafa abiye dua et:D
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Bu yakışsız açıklama Bülent Uygun 'un karakterini ortaya koymuş.İddia ediyorum bu açıklamayla Sivasspor muhtemel bir şampiyonluğunu da kaybetmiş oldu.Rakibe saygısızlık edersen, rakipten beter olursun Bülent Uygun... Herşeyi öğrenmişsin ama insan olmayı öğrenememişsin.Bu yıl artık Sivas 'tan cacık ol-maaaaaz.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Çok ilginç bir açıklama resmen ne demek istediğini anlatamamış :D
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Sivas da Sivas mis lan ne Sivasmis beee....Olum gaziantep 2-3 Yil oynadi senin gibi gitti Roma yi elinden kacirdi senin gibi havaya girmedi...Tek dilegim su ligde...Sivas ve Konyaspor düssede kurtulsak zaaten uydurma bir stadlari var oyuncu moyuncu kalmiyor sakatlanan sakatlanana.......
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Beyinsiz adam, kendini iyice birsey sanmaya basladi ya.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Gerci suc onun degil, suc bizim. Sunlari yenemedik agizlarinin payini veremedik.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Ne demek istediğini anlatamamış.:DİnşAllah gelecek sezon sonuncu olup küme düşersiniz.Sen en iyisi muz ye.:)
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”İyi iyi bu adam geçen seneki gibi yine havalara girmeye başlamış,demek ki yine şampiyonluk bunların olmuyacak :D:D

geçen senede böyleydi fener maçından önce herkese röportajlar verip medyayı maçtan 20 saat önce kampa almıştı ee ne oldu şampiyonluk hatta

3.lük bile hayal olmuştu,şimdi yine aynı yolda ilerliyor.

işte bu hoca medyayı bu kadar sevdigi sürece adam gibi bir başarı elde edemez.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Fenere şirinliklere başlamış cakma terim:D
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Tamamen haberi yapanın tilkiliği. Tamamen düzenbazlık. Burada avrupadan bahsediliyor. Bülent Uygun ise 6 yemeyiz 8 yemeyiz diyerek liverpool faciasına ve beşiktaşın leeds, fenerbahçenin manchester facialarına gönderme yapıyor. bu haberi yapan ilerizekalı arkadaş kimse eğer, fener - Galatasaray maçına gönderme yapmıyor 6 diyerek. fenerin manchesterdan yediği 6 ya dikkat çekiyor. konu avrupa çünkü, işte bu kadar kolay bu memlekette bişeyleri çarpıtmak.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Sivaslıyım ama Bülent Uygun'un demeçleri-maç içinde hareketleri artistk pozlar kesmesi yüzünden sivasspordan soğudum ilk çıktığında sevinmiştim sivas için ama şimdi önce fener sonra sivas inşallah gerisin geri düşersinizde bu bülentinden aklı başına gelir :ka10::ka10::ka10:
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Tamamen haberi yapanın tilkiliği. Tamamen düzenbazlık. Burada avrupadan bahsediliyor. Bülent Uygun ise 6 yemeyiz 8 yemeyiz diyerek liverpool faciasına ve beşiktaşın leeds, fenerbahçenin manchester facialarına gönderme yapıyor. bu haberi yapan ilerizekalı arkadaş kimse eğer, fener - Galatasaray maçına gönderme yapmıyor 6 diyerek. fenerin manchesterdan yediği 6 ya dikkat çekiyor. konu avrupa çünkü, işte bu kadar kolay bu memlekette bişeyleri çarpıtmak.hay ağzına sağlık ya...çıldırcam şu haberi gördükçe.ya adam '' avrupada oynarken bizi eleştirecekler ama biz orada 5 yeriz 7 yeriz 6 yemeyiz ...'' tarzında tamamen beyinsizce tamamen mantıksızca bi açıklama yaptı ve fb ile bjk ye giydirdi...ama fanatik gazetesi yazarı o... çocukları gs ye gönderme yaptı diye yazmışlar...tamam bülent uygun anadan doğma o.. çocuğu bir fb lidir ama burda lafı onlara soktu...gerçi bize oynattığı sert ve kapalı oyunu onlara oynatmayarak şerefsizliğini gösterdi ama yine de burda fb lilerin çıldırması gerek...bence fb ye bjk ye laf atmak o çapsız ın haddine değil!!!:mad: daha intertoto da takıldın zevzek herif git 10 tane geçirsinler de gel ağla o zman mal oğlu mal!!!:mad:
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”TRT de canlı yayına çıkmıştı devre arasında hatta Hakan Şükür de vardı. İnanılmaz kibirli ve kendini beğenmiş biri olarka konuşuyor. Yakında balonun inecek Büloş
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Sırf Bülent Uygun yüzünden Sivasspor da çok antipatik gelmeye başladı gözüme.Adam'ın ağzı 2 dakika boş durmuyor,sezon sonu konuş bülent..o zaman görücem seni ..
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”gerimisin ya ne biçim açıklama bu
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Çok ve boş konuşuyor Bülent hoca bence.Sadece bana değil çoğu Fenerbahçe'liye de antipatik geliyor.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Çok konuşuyor,gereksiz konuşuyor.Herkese antipatik gelmeye başladı.
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Çok konuşuyor ama söylediklerinde doğruluk payı var.

Bu sabah NTV Spor'daki Spor Servisi programında anlattı;Bülent Uyguna Şampiyonlar Ligine gidereseniz fark yersiniz demişler.Bülent Uygunda “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz” derken üç büyüklere atıfta bulunarak bizim bütçemiz 10 milyon dolar,onlar 200 leri konuşuyorlar,onlarda fark yiyorlar.Onlar yiyorsa bizim fark yememizde soun yok demiş
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Bülent korkma 6 atmayacagız :asd:
 
Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”Bu çiçek Abbas kılıklı adam beni uyuz ediyor. İlk kez 5-3 yendiğimiz maçta görmüştüm ve o zaman antipatik gelmişti. Daha bir kez şampiyon olamadan UEFA ve ŞL hedeflerim var gibisinden açıklamalar yapmıştı geçenlerde. Şampiyon olamazlar umarım! Son maç şampiyonluk maçı olsun da 6 tane atalım :)Yukarıda bi kaç arkadaş Bülent Uygun'un bu açıklamaları BJK ve FB'nin Avrupa maçlarına istinaden yapmış olabileceğini söylemiş. Tamam da bu adam Avrupa'da kaç maç yaptı da BJK ve FB'ye laf atma yetkisini kendinde görüyor?
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt