Bülent Uygun: "5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Uygun: "5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz"

Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”

yürü koçum ense traşını görsünler !:)

Cevap: Bülent Uygun : “5 yeriz 7 yeriz ama 6 yemeyiz, 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz”

Sataşmaktan başka birşey bilmiyor yahu.

Yıllardır başarılı olur birşey demem ama daha bu sene birşeyler yapmış, yeni yeni açılıyorlar ama ligin sonlarına doğru onlarında diğer anadolu takımları gibi olacağına inanıyorum..

Ne demek istediğini anlayamadım ama.

Bu ne lahana bu ne turşu dememiş mi yine???

doğru söylemiş.. bülent hoca kesinlikle Fener ve BJK yi Avrupa ya yollmıcan hemen Rekor kırıp dönüyorlar!!

Fener : 6 yedi MANU dan BJK : 8 yedi

demiş ki bırakında bizde gidelim de bir de biz fark yiyelim hep 2 kanatlı yemesn demiş :)))

Bülent'in söyledikleri doğru.Çoğu zaman saçmalasa da bazen böyle doğru konuşabiliyor.Fb ve 8jk ülkemizi sürekli rezil ediyorlar...

Bu adam kendi memleketimin takımından soğuttu beni. Sivasspor'u hergeçen gün daha antipatik yapıyorlar herkese karşı. Şimdi ne alaka bunun bu şekilde konuşması anlamadım. 100 küsür yıllık kulüplere kafa tutmak kimsenin haddine düşmediği gibi Bülent Uygun'un da haddine düşmez.

Tam olarak ne anlatmak istediğini söyleyene büyük bir ödül verilecekmiş.1-2 mod. konuştum öyle dedi :p :D

Adam olmuşta konuşuyor.

Şu adam kadar artist birini görmedim ya.

Milletin ağzı torba değil ki büzesin...

evet cok dogru soylemis ama bi yanlısı var bir manu bir real bunların karşısına çıkarsa 7 veya 9 dan fazlasını yiyecekleri kesin... federasyon bunları olurda yanlıslıkla sampiyon olursa Cl ye gondermesin 9 veya fazlasını yerler bunlar....

100 senelik iki ekol klube bülodan atıflar.

ömrü hayatimda futbol ile ilgili bukadar sacma bir aciklama daha göremeyecegime eminim. daha sacmasi olamazdi.

sivas seneye avrupa kupalarına bile katılamaz bence.ligde 5. olurlar kupada da bu turda elenirler.bu yıl intertoto'da yok.geçen yılda erken ötmeye başlamışlardı.sene sonunda 4. olup ağladılar.yine aynı şey olacak.üstelik bu yıl arada trabzon'da var.

Bülent Uygun yüzünden bende dahil pek çok kişi Sivasspor'a antipatiyle bakıyor.

İndireceğiz sizi liderlikten keyfini çıkarın bu haftalarda!

Cevap: “5 yerİz 7 yerİz ama 6 yemeyİz, 7 yerİz, 9 yerİz ama 8 yemeyİz”

Sivas iyice antipatikleşmeye başladı umarım son maç şampiyonluk sivas ve GALATASARAYA kalır o zaman görürsün kaç yiyeceğini..

Daha portekiz 5.si bragadan 3-4 yediler..

Braga şuanda bizim olduğumuz yerde ve L'pool ile Everton'u süründüren Standart Liege'e 3 tane salladılar.FB'liler gibi olmayalım lütfen !

Cevap: “5 yerİz 7 yerİz ama 6 yemeyİz, 7 yerİz, 9 yerİz ama 8 yemeyİz”

Braga şuanda bizim olduğumuz yerde ve L'pool ile Everton'u süründüren Standart Liege'e 3 tane salladılar.FB'liler gibi olmayalım lütfen !

Avrupadan orta halli bir takım sivası rahat yener bence..Yeniyoda zaten..

Lig başkadır avrupa başkadır..S.lieg tek maçlık olay ona bakarsan maltada türkiyeden iyi takım..

Üst Alt