Bunlar Galatasaraylıysa...


2011-07-11_taraftarbasin2.jpg
Bu fenerliler iyice şaşırdı Galatasaray formalarıyla takımlarına destek vermeye başladılar. rezalethttps://fenerbahce.org/fb2008/detay.asp?ContentID=25232Fenerbahçe'ye, Galatasaray taraftarlarından sürpriz15:05 | 11 Temmuz 2011

UĞUR DEMİRKIRDI, DÜZCE / DHAGalatasaraylı taraftarlar Fenerbahçe'ye destek olmak için Topuk Yaylası'na gittiler...

Yeni sezon hazırlıklarının 2. etabını Düzce'deki Topuk Yaylası'nda bulunan tesislerde tamamlayan Fenerbahçe'ye bugün Galatasaraylı taraftarlar sürpriz yaptı. Düzce Galatasaraylılar Derneği temsilcileri antrenman sonrasında Fenerbahçeliler ile kol kola girerek resim çektirdiler. Düzce Fenerbahçeliler ve Galatasaraylılar Derneği temsilcileri zor günler için birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Ezeli rakip, ebedi dost sloganıyla hareket eden taraftarlar 100 yılı aşkın tarihe sahip olan kulüplere leke sürülmemesi gerektiğini ve Türk futbolunun değerinin düşürülmemesi gerektiğinin altını çizdiler.

FENERBAHÇE’Yİ UĞURLADILARFenerbahçeli futbolcular antrenmandan sonra yedikleri öğle yemeğinin ardından İstanbul’a dönmek üzere otobüslere binerken, sarı-lacivertli taraftarlarla birlikte Galatasaraylı taraftarlar da tezahürat yaptı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile Galatasaraylı taraftarlar görüşürken, Kocaman desteklerinden dolayı sarı-kırmızılılara teşekkür etti.

Galatasaraylı taraftarlar daha sonra otobüsten inen kaptan Alex ile fotoğraf çektirdi."FENERBAHÇESİZ BİR LİG İSTEMİYORUZ"Düzce Galatasaraylılar Derneği üyesi olduğunu ve fanatik bir Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Selman Tutkun, son yaşanan olaylardan sonra Fenerbahçe’ye destek olmak için Topuk Yaylası’na geldiklerini belirterek, "Fenerbahçesiz bir lig istemiyoruz" dedi.

Tutkun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, olayları çok ağır bulduklarını içeri alınanların terörist gibi muamele gördüğünü ileri sürerek, "Şike falan deniliyor. Türkiye liginde böyle şeylerin daha önce başka takımlar tarafından da yapıldığına inanıyorum. Suçu olan cezasını çekebilir. Belki yasadan sonra böyle durumlar oluştu. Ama rekabetin sahada devam etmesini, böyle durumlarda bir araya gelmenin önemini göstermek için buraya gelip destek verdik" dedi.

Kendisinin fanatik bir Galatasaraylı olduğunu özellikle vurgulayan Tutkun, şöyle devam etti:

"Ben Kadıköy deplasmanlarına gitmiş fanatik bir Galatasaray taraftarıyım. Ama böyle durumlarda birlik olmamız gerektiğine inanıyorum. Aynı durumun başka zaman olduğunda Fenerbahçeli taraftarların da böyle yapacağına inanıyorum. Bu yapılanları onaylamadığımızı, desteklediğimizi göstermek için geldik. Belki Düzce’deki Galatasaraylı arkadaşlarımız bizi eleştirecek. Biz her

şeyi göze alarak geldik. Yarın, Beşiktaş’ta ve Trabzonspor’da da inanmadığımız şeylerle karşılaşırsa onların da yanında oluruz. Tamam birbirimizi kızdırıyoruz ama bu tür şeylerle kızdırmak biraz ağır oluyor. Bunu biraz askıya almamız lazım. Fenerbahçesiz bir lig istemiyoruz. Onların da bizsiz bir lig istemeyeceğini düşünüyoruz."
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa ben şerefsizimDüzce Galatasaray'lılar derneğinin üyeleriymiş. Kolpa değilmiş
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa ben şerefsizimHer işleri şaklabanlık ya..

Kendi kendilerini kandırıyorlar resmen..
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa ben şerefsizimKonu başlığı biraz ağır olmuş. Sonuçda Galatasaraylılık kriterleri kimsenin tekelinde değil.
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa ben şerefsizimMilyonlarca taraftarın içinde böyle ayrıkotları olacak tabiki de.. Garip ve gereksiz bir davranış..
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa ben şerefsizimEziktvde özellikle bu görüntüyü verdi. Eziklere, Galatasaray forması giydirmişler.
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa ben şerefsizim''Alex çok iyi yhaaaa''

''Fenerbahçe bu sene hakkıyla şampiyon oldu yhaaaa''

''Fenerbahçe'nin kadrosu bizim ülkede ki takımlardan çok üst düzeyde yhaaaxD''Diyen pis Galatasaray'lılarla aynı kefede bunlar da işte. Kısaca Fenerbahçe sempatizanı bunlar.
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa...hee bunu gören sepp blatter de ağlamaktan bilincini kaybetmiş , kesinlikle düşürülmesin talimatını yollamış tffye :D

ulan şunu pino görse deli gibi güler .

jajajajaja
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa...Kırılan cevizlerler bini aştı kendi pisliklerini ötmek için Galatasaray forması giyiyorlar bu kadar düştüler
 
Cevap: Bunlar Galatasaraylıysa...Asıl komik olan 3 taraftarın desteğiyle koskoca takımın mutlu olacak halde olması ve bunu resmi siteden,resmi televizyondan bangır bangır duyurması.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt