Bunlar Türk mü??? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bunlar Türk mü???

Cevap: Bunlar Türk mü???

bunlar yarın savaş çıksa emin olun orada bile düşmanı tutar...

Ata'nın klübüyüz diye övünürler, ama eski başkanlarının Atatürk'e suikast düzenlediği için asıldığını unuturlar...

ha ilave olarak bir zamanlar benim hazırladığım resmide ekliyorum. adamların vatan-millet davalarındaki bakış açısı daha iyi anlaşılsın diye...

bu arada FB sitesi resminde şikeci başkanın "tek büyük var" derken nereyi gösterdiğine dikkat edelim lütfen...

31308_1280008288779_1487191921_30697167_1828615_n.jpg

Ata'nın klübüyüz diye övünürler, ama eski başkanlarının Atatürk'e suikast düzenlediği için asıldığını unuturlar...

ha ilave olarak bir zamanlar benim hazırladığım resmide ekliyorum. adamların vatan-millet davalarındaki bakış açısı daha iyi anlaşılsın diye...

bu arada FB sitesi resminde şikeci başkanın "tek büyük var" derken nereyi gösterdiğine dikkat edelim lütfen...

Dr. Nazim Bey diyorum sadece!

Aslında söyleyecek çok şey var ama... zaman herşeyi gösterecek... ben daha farklı bir şüphe içindeyim açıkçası... bunu birkaç kişiyle paylaştım ama insanlar yorum yapmaktan çekindiler... çünki çok derin konu... bu işlerin "sen kaybet ben kazanayım" amacıyla masumane bir şike olayı olduğunu düşünmüyorum. çok farklı şeyler olduğunu düşünüyorum.

ha heryerde söylenen başbakanın menfaat vs yok arkadaş onlarda hikaye... konu çok derin çoookkk...

işin ucu başka yerlerden çıkıyor..

sizce neden bu kadar uzun sürdü.

neden MAA ha bire söylem değiştirdi.

neden Platini bu kadar kesin konuştu ama kimse ona cevap bile veremedi.

açıkçası adminlerden biri bana bu görüşümü açıklamam için izin verirse bunu açıklarım...

tabiki ben sadece ortada olan biten ve eldeki donelere göre görüşümü söylüyorum.

bende bir ademoğlu ademim. ama biraz zihin cimnastiği biraz kafa yoruyorum o kadar...

adminlerden bu konuda icazet bekliyorum... fikrimi açıklamam için...

Dr. Nazim Bey diyorum sadece!

Euro 2008 elemelerinde Norveç - Türkiye maçı öncesi angut.com ana sayfasına Başarılar Norveç diye index koymuştu unutulamaz

güzel bir yazı buldum bununla ilgili

norvec2.jpg

Oğuz Çetinleri bile bunların milli takımı tutmasına yetmiyor anlaşılan, Selçuk Yula ve Ercan Saatçi de yardımcı antrenör olarak Oğuz Çetin'in yanına katılsa belki milli takımın tarafında olurlar!

bu arada herşeyi türklere yıkmayın bu ülkede yaşayan herkes türkmü ermenisi var çerkezi var kürdü var lazı var varoğlu var

bu fenerliler neden mehmet topuz canr kadroya alınmıyo der. sonra hırvatistanı destekler. beşiktaşlılar neden necip toraman kadroya alınmıyo der oguz cetine catar. onlarda hırvatistanı destekler. daha ne istediklerini bilmeyen zeka yaşı 3 olan kişiler bunlar. bunlar milli takımı desteklese nolur. desteklemese nolur. bunları adam yerine koyup yorum yazmamız bile israf.

Malesef Türk. Bizler böyleyiz. İnkar etmenin anlamı yok. Bizim başımıza gelse biz de aynısını düşünürdük. Milli takım her zaman ikinci planda oldu.
iyide miili takımla alakası ne. tamam türkiye milli takımını tutmasın ama karşı rakibi tutuyorsa bir kansızlık vardır o kişide.

Şike olayının vermiş olduğu kuyruk acısı bunlar.:) Ama Oğuz Çetin gerçeğini de unutmamak gerek.Bu adam yüzünden çoğu kişi Milli Takım'dan soğudu.

Üst Alt