Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Cevap: Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Alex futbolcu fln değil. Açın Güney Amerika forum sitelerinde takılın biraz. Elano dandiği bile daha meşhur Alex'den. Alex'i tanıyan yok Brezilya'da. Kaldı ki herif kendini yere atmaktan oyun oynayamıyor. Bırakın da, 3-5 aşırtma gol, 3-5 frikik golü de atsın. Yıllık 4M €'ya yakın para alıyor. Bunlardan spor basını bahsetmiyor ama Alex aldığı paraya oranla sıfır bir adam.

100 tane gol atmış. Ulan attığı gollerin %70'i Beşiktaş'a attığı gibi popoya, dirseğe çarpıp balık şeklinde attığı goller. %25'i da kaleci hatası, rakip hatası vs... Geriye kalan %5'de de frikik fln atıyor arada işte o kadar.

Kaldı ki süper bile olsa tamamen şaibeli lig de iyi. Alex iddia ediyorum bir İspanya liginde bile yapamaz. Kaldı ki Premier'de, Bundesliga'da fln top diye oynarlar Alex'le.

Bilmem hatırlar mısınız? Bizde bir Lincoln vardı. Lincoln'ün sol ayağı, 3 tane Alex etmezdi mesela.

Alex sadece kafa yapısı itibariyle iyi. Efendi takılıyor fln işte.

Lincoln biraz Tevez style takıldı diye yeteneği tartışılır olmuştu.

alex IBB maclarinda futbolcularin ayagini kiracakti kirmizi yemisti ama ikisinide cok itiraz etmisti alex cok nadir faul yapar yaptimida cok tehlikeli yapar

Alex futbolcu fln değil. Açın Güney Amerika forum sitelerinde takılın biraz. Elano dandiği bile daha meşhur Alex'den. Alex'i tanıyan yok Brezilya'da. Kaldı ki herif kendini yere atmaktan oyun oynayamıyor. Bırakın da, 3-5 aşırtma gol, 3-5 frikik golü de atsın. Yıllık 4M €'ya yakın para alıyor. Bunlardan spor basını bahsetmiyor ama Alex aldığı paraya oranla sıfır bir adam.

100 tane gol atmış. Ulan attığı gollerin %70'i Beşiktaş'a attığı gibi popoya, dirseğe çarpıp balık şeklinde attığı goller. %25'i da kaleci hatası, rakip hatası vs... Geriye kalan %5'de de frikik fln atıyor arada işte o kadar.

Kaldı ki süper bile olsa tamamen şaibeli lig de iyi. Alex iddia ediyorum bir İspanya liginde bile yapamaz. Kaldı ki Premier'de, Bundesliga'da fln top diye oynarlar Alex'le.

Bilmem hatırlar mısınız? Bizde bir Lincoln vardı. Lincoln'ün sol ayağı, 3 tane Alex etmezdi mesela.

Alex sadece kafa yapısı itibariyle iyi. Efendi takılıyor fln işte.

Lincoln biraz Tevez style takıldı diye yeteneği tartışılır olmuştu.

Cidden ne kullanıyorsun sana bu kafayı ne yaşatıyor çok merak ediyorum...

Bu başlıkta teneke bağladığınız Alex gibi takım kötü oynarken takımı kurtaracak bir topçuyu alabilmek için kaç para masrafa girdiniz hesap yapalım mı ?

Hele birde Alex çalım atmıyor ayrıca komik olmuş :)

Şu aralar Barcelona'nın sol beki olan Maxwell'i yere oturtmuşluğu vardır bu çalım atmıyor dediğin adamın.Cehalete engel yok youtube a bile yazsan çıkar yani.Kaldı ki bugün Liverpool'un taptığı adam Gerrard'ın Alex ile ilgili görüşleri de vardır youtube da.Daha farklı şeyler saymama çalım vs. yazmama gerek yok çünkü azıcık beyni olan adam Alex'e çalım atmıyor demez,diyemez...Allah çarpar ulan adamı,ayıptır. :)

He burada tanıyan dediğiniz adamın Copa America'da Brezilya'nın kaptanlığını yaptığında şampiyonluğu fln. vardır.Biraz araştırma ile kahvedeki futbol konuşan adamlardan farkınızı ortaya koyabilirsiniz.Kafanızı kumdan çıkarın.

Bünyamin'i sevmeyebilirsiniz,kızıyor olabilirsiniz ancak " yok efendim Alex çalım atmıyor,yok efendim Brezilya'da tanıyan yok hede hödö " demek çok mantıklı değil komik duruyor yani dışarıdan.

Edit:İmla

Hagi itiraz ediyor diye çirkef ilan edilmişti bu tür şerefsizler tarafından.

Bu başlıkta teneke bağladığınız Alex gibi takım kötü oynarken takımı kurtaracak bir topçuyu alabilmek için kaç para masrafa girdiniz hesap yapalım mı ?

Şu aralar Barcelona'nın sol beki olan Maxwell'i yere oturtmuşluğu vardır bu çalım atmıyor dediğin adamın.Cehalete engel yok youtube a bile yazsan çıkar yani.Kaldı ki bugün Liverpool'un taptığı adam Gerrard'ın Alex ile ilgili görüşleri de vardır youtube da.Daha farklı şeyler saymama çalım vs. yazmama gerek yok çünkü azıcık beyni olan adam Alex'e çalım atmıyor demez,diyemez...Allah çarpar ulan adamı,ayıptır. :)

He burada tanıyan dediğiniz adamın Copa America'da Brezilya'nın kaptanlığını yaptığında şampiyonluğu fln. vardır.Biraz araştırma ile kahvedeki futbol konuşan adamlardan farkınızı ortaya koyabilirsiniz.Kafanızı kumdan çıkarın.

Bünyamin'i sevmeyebilirsiniz,kızıyor olabilirsiniz ancak " yok efendim Alex çalım atmıyor,yok efendim Brezilya'da tanıyan yok hede hödö " demek çok mantıklı değil komik duruyor yani dışarıdan.

Akraba evliliğinin verdiği sonuçlar.

He ok.

Bu ligde maçların hangi zihniyet ile yönetildiğini açık açık beyan etmiş daha ne diyecekti ? Alex bazında fb'y, genel olarak kolluyordum demiş işte , şimdi bu herifin yönnettiği tüm feenev maçları irdelense bariz hatalar açığa çıksa acıklamaları ile birlikte uefaya gönderilse bi sonuç çıkabilr mi acaba en azından hakemlerede bi müdahale etseler : )

Ha alexe sıradan futbolcu denilmiş yapmayın etmeyin . Sevmemek başka gerçekleri görmek başka .

Yok TFF Başkanı "20 yıl gider kupanızı geri alırım,fırsatçılık yapmayın " deyip tehdit eder...

Yok MHK Başkanı "Galatasaray önce kendi oyununa baksın sonra gelsin bizi eleştirsin" der...

Yok Antalya maçında hakem Sabri'ye "Sizi de görüyoruz Avrupa'da" der...

Yok Gaziantep maçında yan hakem yüzündeki hırsla kırmızıları çıkarttırır...

Şimdi de bu dağdan indim çimene kılıklı "Alex itiraz ediyorsa %99 haklıdır" diyor...

Afedersiniz de bu ligden siz ne umuyorsunuz ?

Yakında Alex'in formasında, Hz.Alex falan yazacak, ondan korkuyorum.

Üst Alt