Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Bünyamin Gezer: Eğer bir pozisyonda Alex itiraz ediyorsa %99 haklıdır. Boşu boşuna itiraz ettiğini kolay kolay görmedim

Bünyamin Gezer: Yabancı bir futbolcu bana itiraza geldiğinde "I don't understand" deyip geçiyorum

Bünyamin Gezer: Ya da "I couldn't see" diyorum

Cevap: Bünyamin Gezer: " Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Alexde çakallık yapıyor, Ceza sahası çevresinde kendini yere atıyor faulü kazandırıyor. Yoksa Alex bilerek kendini yere atarmı..

Alex çalım yeteneği sıfır olduğu için rakiplerin üstüne gidip bilerek kendisini yere bırakıyorsa haklıdır.Faul çalınmalıdır.

Çünkü o alex,aptALEX çünkü söz konusu fenerbahçe olunca hakemler icin gerisi teferruattır.

Al iste. Yillardir bunun gibi gerizekalilar yuzunden alex denen cakal her mac 10 tane frikik kazaniyor tehlikeli yerden. Sonra da alex duzgun adam helal vs.

Alex kadar kendini yere atan adam varsa serefsizim. Denyomin gibi gestapo bozmalari sayesinde aliyomus frikikleri ogrendigimiz iyi oldu

Bünyamin Gezer: Eğer bir pozisyonda Alex itiraz ediyorsa %99 haklıdır. Boşu boşuna itiraz ettiğini kolay kolay görmedim

Bünyamin Gezer: Yabancı bir futbolcu bana itiraza geldiğinde "I don't understand" deyip geçiyorum

Bünyamin Gezer: Ya da "I couldn't see" diyorum

ulan herhalde adamın her yere düşüşünce düdüğü çalıyodun pek severdi oda seni çok işine yarıyodun komser bünyamin

Cevap: Bünyamin Gezer: "Alex İtiraz Ediyorsa Haklıdır"

Burdan bile adamların nasıl kollandığı belli oluyor yahu alex çalım atmayı bilmediği için hep yere atıyor kendini ağlıyor sonra bebek gibi bunun gibi dingiller de heme faul veriyormus bu mantıkla demek ki .:)

Boşu boşuna itiraz ettiğini görmemişmiş, adama dokunulduğu anda faul çaldığınız için tabi görmezsin..

Senin zihniyetindeki adamlari hakem yapmayacaksin. Neden kötü hakem oldugunu biraz daha iyi anliyorum. Iyi ki biraktin

demek ki sen böyle hakemlik yapıyordun o atlarsa yalan bu atlarsa haklı şunun itirazına inanma adam yabancı zaten geçiştir gitsin vay anasını..

Üst Alt