Burak Aslan Mı Oluyor?! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Aslan Mı Oluyor?!

Cevap: Aslan Burak!

Arkadaşlar Messi,C.Ronaldo,Kaka vb gibi oyuncuların alınacağından emin oldukları için Burak gelmesin diyolardır...

De bi gidin işinize yüksekten uçmayın.

Burak'ı istemeyen arkadaşların,istemesi için hülle yoluyla almamız lazım.

Önce bir İngiliz,İskoç,Alman kulübüyle anlaşıp Burak'ın önce oraya sonrada bize gelmesi gerekiyor.

CV meselesi.

Onlar için transferden daha çok önemli, The Sun'da, Newspapers in the UK'da bizimle haberleri falan çıkması gerekiyor.

Fanatik,Fotomaç kesmiyor öylelerini.

Burak'i almayip da Sercan'larla verem mi olalim ,yabanci futbolcu olsa muhalefet edenleri anlarim da bana harbiden cok sacma geliyor Burak'i istememek.

Burak Yılmaz

Johan Elmander

Yabancı Santrafor

Necati Ateş

Sercan Yıldırım

şeklinde bir forvet hattı olmalı zaten.

Niye abi Elmander Burak Sercan ve alınacak x bir çok kaliteli forvet niye kadromuzda olmasın..

Tamam egoist ama Burak Yılmaz bence Galatasaray'da hele ki Fatih hocanın ellerinde çok iyi noktalara gelir..

Selçuk var üstelik :D

Kadro genişliği çok önemli beyler..

Artık rota Avrupa!

yerli olarak en iyi forvet şuan burak, yanlız sadece burak yetmez forvet olarak, son maçlarda forvetlerimiz çok formsuzdu, üst düzey bide yabancı forvet lazım bize..

buraya burak gelsin yazan arkadaşlar ilk 11 için mi düşünüyor ciddi ciddi,yoksa rotasyonda falan süre alır,yedekte bekler diye mi düşünüyorlar merak ediyorum,adamın bonservisi için trabzon 6-7 milyon euro dan aşşağı istemez de o açıdan diyorum

Ya beyler Engin'den kim umutluydu delikanlı gibi cevap verelim iyi futbolcu hepimiz biliyorduk ama dedik bu çocuk olmaz gitmez..

Adama helal olsun bu sene çok büyük emeği var Engin'in..

Çocuk ne kadar da düzgün bir çocuk..

Kaç haftadır ağzını açıp tek bir itirazı yok yav..

Üst Alt