Burak Doğru İsim Mi? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Doğru İsim Mi?

Cevap: Burak Doğru İsim Mi?

O kadar söyledik ama burada hep atarlandılar.. Alın Burak'ınızı görün. Leş ötesi. :ayatollah:

dogru isim mi degil mi bilmiyorum, yapar mi yapmaz mi bizde bilmiyorum

ama türkiyenin en iyi forvetini aldik mi, aldik, almaktan baska caremiz var miydi, yoktu, cok pahaliya patladi mi bu transfer, patlamadi.

bu yuzden hicbir sorun yok ortada.

dogru isim degilse, yapamazsa en gec 2 sene sonra gider.

ama 3-4 ay önce buraki almak zorundaydik, aldikta.

Gelmeden önce bize yaramayacağı belliydi. Sow gibi bir boğa almak varken Umut 'u da almışız Türk olarak gerek yoktu.

Burak Yılmaz'ı geçen sene kötüleyen, beğenmeyen biriydim. Hâla da öyleyim. Ancak, Galatasaray'a getirdiği canlılık gözle görülür derecededir. Eğer takıma alışabilirse (ki sonradan dahil olduğu maçlarda üstüne yoktu) Burak'ı kimse tutamaz, aynı şekilde Galatasaray'ı da.

Burak Yılmaz'ı geçen sene kötüleyen, beğenmeyen biriydim. Hâla da öyleyim. Ancak, Galatasaray'a getirdiği canlılık gözle görülür derecededir. Eğer takıma alışabilirse (ki sonradan dahil olduğu maçlarda üstüne yoktu) Burak'ı kimse tutamaz, aynı şekilde Galatasaray'ı da.

Burak eleştiriliyor bak.Burak'ın resmini koy bence hocam. :D

Burak'i gerektigi gibi kullanirsak evet dogru isim diye nitelendirebiliriz. Ama mevcut sistemimizde parlayacagi maclar koca sezonda bir kac maci gecmez.

bizim futbolcumuz mu degıl ama kalıtesı tartısılmaz

bıze yay içerısınde bıtırıcı guclu bırı lazımdı demba ba gıbı

Ynt: Burak Doğru İsim Mi?

4-3-3 oynamazsak Buraka daha cok kizariz.

Bu adamin ilerde tek oynamasi lazim.

Ayni sekilde Amrabatinda ileri forvettin saginda yada solunda oynamasi lazim. Amrabatta 4-3-3 oyuncusu.

bu transferlerın hepsı,bu sene aldıgımız adamlar 442 adamı degıl.ya bunların evrılmesını bekleyecegız ya da sıstem degısecek

hocada sıstem uzerınde ınatcı olacagının sınyallerını verdı bugun.

allah sonumuzu hayır etsın

ancak vıcdanlı olun tek ıstegım bu

Üst Alt