Burak Elmas: "Badou Ndiaye'nin satılması söz konusu değil" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Badou Ndiaye'nin satılması söz konusu değil"

basaksehir satilabilir ama Gs , fb filan satilamaz . Bunu cok kere yazdim , bizim dernek sirket ortakligi yapimiz satisa izin vermiyor

dernek satilamaz zaten , satilabilecek olan sey sportif as ama sportif as nin yonetim hakki da Gs spor klubu derneginde

bu yapi satisa konu olamaz . Avrupadaki klupler herseyleri ile sirket seklindeler , basaksehir de oyle mesela ama biz degiliz

bu yuzden satilamayiz , ancak faaliyetlerimize son verilip iflas edebiliriz

O zaman bu yapiyi degistirecek GS genel kurulu. Veya iflas edecek zaten.

Son düzenleme:
Satılırsa Burak bey çıksın açıklasın öğlen Yok öyle birşey dedim. Akşam sattık ama niye sattık diye

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bence oyuncu satılırken farklı yönde açıklama yapılmasının bir sakıncası yok. Karşı tarafın teklifi arttırması açısından yapılmış bir hamle olabilir..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adam inşallah satarız mı desin malınımı kötülesin, gelmiş yine boş boş konuşan tipini sevdiklerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne tuhafsınız ya önce adamın ne olduğunu anlamadan birilerinin(medya,sosyal medya, yorumcular vs) gazıyla övüyorsunuz, sonra yine ne olduğunu anlamadan birilerinin gazıyla sövüyorsunuz.

Az sakin olun Badou satıldı mı o bile belli değil, kaldı ki satılsa bile bu adamın karakterine, kişiliğine saydırmanızı gerektirmez.

Lan seçim öncesinde herkesin ağzında Burak Elmas geliyor, başkan olacak vs diye ayağa kaldırmanızın sebebi neydi onu da anlamadım ya neyse.

yahu adam yönetici

ve 1 ticaret yapıyorlar

yani her söylediğinin doğru olması GEREKMEZ

hatta ticaret konusunda ne kadar büyük yalancıysa o kadar iyi yöneticidir

Fiko Cenk için 40 milyonluk golcülerden ne eksiği var, aşağısı olmaz derken teklifin 20 civarında olduğunu bilmiyor muydu?

Hadi medyanın Fenerin küçük tatlı-sert aşkı Beşiktaş'ı onore etmeye çabalarken bizi rezil olmuş gibi gösterme çabalarını anlarım da, biz neden bu denileni bir ticari taktik olarak göremeyip adama ilk günden fos çıktı diyoruz.

Bekleyip görmek lazım.

ya aynı adamın hocamızla başkanımız karar verir, hocamızla görüşeceğiz, değerlendireceğiz gibi farklı açıklamaları da var farklı muhabirlere

biraz kafası karışık sanırım kendisinin

Üst Alt