Burak Elmas: "Badou Ndiaye'nin satılması söz konusu değil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Badou Ndiaye'nin satılması söz konusu değil"

211220170956045380189_2-41.jpg

Galatasaray Sportif AŞ yöneticisi Burak Elmas, Badou Ndiaye'ye transfer teklifi olduğunu ancak satışının söz konusu olmadığını belirtti.

FutbolArena - Galatasaray Sportif AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Burak Elmas, düzenlenen Yellow Friday etkinliği kapsamında önemli açıklamalarda bulundu. Burak Elmas, 5-6 futbolcularına birden transfer tekliflerinin olduğunu belirtti.

Galatasaray'da Burak Elmas'dan transfer açıklaması

Transfer çalışmaları kapsamında A Spor'a önemli açıklamalarda bulunan Burak Elmas, Badou Ndiaye'ye transfer teklifleri olduğunu ancak satışının söz konusu olmadığını belirtti.

''OYUNCULARIMIZA GELEN TEKLİFLER İÇİN HOCAMIZ İLE GÖRÜŞECEĞİZ''

''Badou Ndiaye'ye teklif var ama satılması söz konusu değil. 5-6 oyuncumuza teklif var. Teklif gelen oyuncularımız için hocamız ile konuşacağız. Transferler için sayı verip hayalkırıklığı yaşatmayı sevmem ancak çalışmalar devam ediyor. Bilgi bu.''

''İNANILMAZ BİR YOĞUN TALEP OLDU''

''Taraftarlarımıza bu orgamizasyon için çok teşekkür ediyorum. Kulübün sahibi onlar. Akşam çıkacak rakamları bende çok merak ediyorum. İnanılmaz bir yoğun talep oldu, site çöktü. Arkadaşlar bunun üzerine çalıştı ama kapasitenin üstünde bir talep oldu. Herkese çok teşekkür ediyoruz.''

''GALATASARAY TARAFTARINI ARKAMIZA ALDIK''

''Galatasaray'ın problemlerini 3-5 kişi ile çözemeyiz. Galatasaray taraftarları sorunları çözmek için bugün ortaya çıktı. Artık bankalara gittiğimizde Galatasaray taraftarlarının gücü ile gideceğiz.''

''TRANSFERDEN ÖNCE TAKIMI MUTLU ETMELİYİZ''

''Mustafa Cengiz'e kendi kişisel düşüncemi söyledim. Eksiklerimiz var ama öncelikle bu kadroyu mutlu edip, ücretlerini ödemek birinci hedef olmalı. Bunun dışında transfere sıcak bakmıyorum. Öncelik mevcut takımı rahat ettirmek.''

''Mustafa Cengiz'e kendi kişisel düşüncemi söyledim. Eksiklerimiz var ama öncelikle bu kadroyu mutlu edip, ücretlerini ödemek birinci hedef olmalı. Bunun dışında transfere sıcak bakmıyorum. Öncelik mevcut takımı rahat ettirmek.''

bittik biz

Oyuncu satmadan artik mevcut durumda oyuncu alamayiz

limitlerdeyiz , tekrar bir transfer ya da avrupa yasagi sonumuz olur

Eksik bolgelere transfer yapmazsan zirve yarisinda tutunamazsin. Buyuk takimlar elindeki iyi oyunculari tutar, ancak astronomik bir teklif geldigi vakit oyuncusunu satabilir.

Neye gore buyuk ? Buyukluk artik isimle degil ekonomik bagimsizlik ve hareket ozgurlugu ile olculuyor

eger oyuncu satarsan gelen para ile transfer yapabilirsin , bu kurallar artik cok sert , bunu avrupa yasagi yiyen bir klup olarak en iyi bizim bilmemiz lazim

daha aradan 2 sene gecmedi yine transfer transfer , para para para .. para yok dendikce yine transfer isteniyor

neden Gs nin artik batmanin esiginde oldugunu gosteren tum finansal parametreler goz ardi ediliyor anlamiyorum

Sol bek ihtiyacı var, farklı tarzda bir yedek forvete ihtiyaç var doğru ama yine de bu şeffaflık güzel.

Belli ki ödemeler geriden geliyor ve futbolcular bundan zaman zaman rahatsız ve adam diyor ki buradakilerin parasını zamanında ödemek daha önemli. Doğru bir mantık.

Paramız yoksa futbolcu ödemeleri çok geriden geliyorsa mevcut huzuru korumanın getirisi sol bekin getirisinden fazla olabilir başarıya ulaşma yolunda.

Bence böyle dürüst oldukları sürece sorun yok, Zlatan, o, bu , şu diye sallayıp sallayıp yalan konuşmalarındansa mevcut durumu paylaşıp mali durum kötü, transfer beklemeyin demeleri daha kabul edilebilir.

Bu kulup bildim bileli ayni probemler ile ugrasiyor ve 20 yildir 1 gram ilerleme de olmadi. Simdi de arazi satisina gectik bakalim cozum bu olacak mi? Bunun bir otesi kulubu satmak olacak. Avrupa daki takimlarin yaptigi gibi.

Berkan in dedigi dogru , yonetimler durumu durustce ifade etmeli , seyirciler de transfersizligi hatta zaman zaman basarisizligi kabullenebilmeli

sunu dusunun , girdap gibi , diyelim ki 4 ya da 5 takim cilginca para harcadilar ve mukemmel kadrolar hazirladilar , ama sonucunda yine bir tanesi CL parasi ve halen avrupanin cok gerisinde olan tff yayin gelirini alabilecek

bu hesaplari dogru yaparak takim kurabilmek zorunda artik herkes

Bu kulup bildim bileli ayni probemler ile ugrasiyor ve 20 yildir 1 gram ilerleme de olmadi. Simdi de arazi satisina gectik bakalim cozum bu olacak mi? Bunun bir otesi kulubu satmak olacak. Avrupa daki takimlarin yaptigi gibi.

ozon deligi bir ara cok kucuktu , sonra asiri buyudu simdi yine kuculdu onlemler sayesinde

klubun 2 milyon dolar icin telefonla para dilendigi donemler oldu ama rakam kucuktu

delik surekli buyuyor , bu seneki transfer hamlesi zaten basli basina inanilmaz bir yuk getirdi , bunun uzerine hala onu satmayalim ama bunu da alalim dersek klubun ekonomik sikintisina biz de benzin dokeriz , yonetim gider bunu yaparsa o da kibriti cakmis olur geri donusu olmaz

futbol ekonomisi artik 10 sene oncesi gibi katlanilabilir , ustesinden gelinebilir degil

Sinan haklı, plansız işlere son verme vakti geldi artık, özellikle olabildiğince kiralık ve bonservissiz adamlara yönelmek lazım artık, eldeki çöpleri de bir an önce elden çıkarıp maaş bütçesini belli seviyeye indirmek lazım.

Tam yüksek maaş seviyelerinden kurtulduk derken bu sene yine işin içine ettiler, ödenen maaşlar çok yüksek.

ozon deligi bir ara cok kucuktu , sonra asiri buyudu simdi yine kuculdu onlemler sayesinde

klubun 2 milyon dolar icin telefonla para dilendigi donemler oldu ama rakam kucuktu

delik surekli buyuyor , bu seneki transfer hamlesi zaten basli basina inanilmaz bir yuk getirdi , bunun uzerine hala onu satmayalim ama bunu da alalim dersek klubun ekonomik sikintisina biz de benzin dokeriz , yonetim gider bunu yaparsa o da kibriti cakmis olur geri donusu olmaz

futbol ekonomisi artik 10 sene oncesi gibi katlanilabilir , ustesinden gelinebilir degil
Umarim cok yakin zamanda bu kulubun satildigi gunleri de goruruz ki artik boyle sorunlari konusacak bir sebebimiz de kalmaz insallah.

Severiz sevmeyiz ama hayrettin kozak gecen bunlari tekrar ve bir kez daha ortaya koydu , ben kendimi bildim bileli adam uyariyor maddi anlamda atilan adimlar konusunda yonetimleri

canaydin danisman olarak almisti kozak i , liseli 2 linin uzlasmasi bile canaydinin harcadigi paralari gorunce cok kisa surdu

cunku bu sarmal ozellikle de polattan sonra acayip bir kar topundan ciga donustu ve bu cig artik yasaklari beraberinde getirdi ve getirecek

hem klubun borcu hem de uefa kriterlerinin alt kirilimlari (faaliyet kar/zarari , maas tavani gibi) acisindan limitlerdeyiz

Umarim cok yakin zamanda bu kulubun satildigi gunleri de goruruz ki artik boyle sorunlari konusacak bir sebebimiz de kalmaz insallah.

basaksehir satilabilir ama Gs , fb filan satilamaz . Bunu cok kere yazdim , bizim dernek sirket ortakligi yapimiz satisa izin vermiyor

dernek satilamaz zaten , satilabilecek olan sey sportif as ama sportif as nin yonetim hakki da Gs spor klubu derneginde

bu yapi satisa konu olamaz . Avrupadaki klupler herseyleri ile sirket seklindeler , basaksehir de oyle mesela ama biz degiliz

bu yuzden satilamayiz , ancak faaliyetlerimize son verilip iflas edebiliriz

Belhanda'nın maliyetini artık tartışabilir miyiz? Sırtımıza konulmuş büyük bir yük, Özbeklerin büyük kazığı diyebilir miyiz artık!!!

Bugün konuşmayacakta ne zaman konuşacak..Uzatmanın alemi yok eleştirmeyi pek bi seviyorsunuz

Eleştirilecek konuları eleştiririm, bir kulüpte her gün herkes konuşmaz, her işten kim sorumluysa o adam gerektiğinde konuşur.

Dursun Özbek ve ekibi için de bunları söyledim zamanında senin gibi laf edenler oldu daha yeni geldi hemen eleştirin diye, benim başta söylediğim noktaya 2-3 yıl sonra gelindi.

Konu zaten bu değil, benim dediğimin aksini ispatlayamıyorsan yok yere beni yormuş oluyorsun, rica ediyorum yorma.

basaksehir satilabilir ama Gs , fb filan satilamaz . Bunu cok kere yazdim , bizim dernek sirket ortakligi yapimiz satisa izin vermiyor

dernek satilamaz zaten , satilabilecek olan sey sportif as ama sportif as nin yonetim hakki da Gs spor klubu derneginde

bu yapi satisa konu olamaz . Avrupadaki klupler herseyleri ile sirket seklindeler , basaksehir de oyle mesela ama biz degiliz

bu yuzden satilamayiz , ancak faaliyetlerimize son verilip iflas edebiliriz
Haberdarim yapidan, onemli olan bu yapiyi degistirebilmek. Kulupler artik dernek statusu uzerinden yurutulmuyor. Bu kadar milyon eurolarin dondugu yerde zaten mantikli de degil, bizde Fener de borsa (Sportif AS) da islem gorulen sirketleriz artik. Bunun onunu acmalari gerekir.

Üst Alt