Burak Elmas - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Farioli'nin başlığına bir defa ben de yazmıştım ama bize gelmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım daha
İlk büyük maçta Tudor gibi olur

Farioli'nin başlığına bir defa ben de yazmıştım ama bize gelmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım daha
İlk büyük maçta Tudor gibi olur
Terimden kötü oynatmasi imkansiz, millet genc hocalara artik takimi emanet ediyor, terimle bu sezonda cöp olacak varsin Farioli ile olsun en azindan takima oyun oynatmayi ögretir, futbolculara nerde durmasini gösterir.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

404 not found diyor admirim.
takım iyi oynadı, güzel bir sonuç aldık, bu abiler ortada yok. kulübün twitter ve youtube sayfasına baktım, orada da yoklar. efendiler; maç kazandık, güvenlik kamerasına dahi konuşmanız lazım! çıkın reklamınızı yapın, egonuzu doyurun. hiç olmadı tweet atıp takipçi kasın. biz ona alışmıştık. birdenbire böyle kalite yükselmesinin yan etkileri olabilir, korkuyorum.

(bkz: 16 eylül 2021 galatasaray lazio maçı)

takım iyi oynadı, güzel bir sonuç aldık, bu abiler ortada yok. kulübün twitter ve youtube sayfasına baktım, orada da yoklar. efendiler; maç kazandık, güvenlik kamerasına dahi konuşmanız lazım! çıkın reklamınızı yapın, egonuzu doyurun. hiç olmadı tweet atıp takipçi kasın. biz ona alışmıştık. birdenbire böyle kalite yükselmesinin yan etkileri olabilir, korkuyorum.

(bkz: 16 eylül 2021 galatasaray lazio maçı)
Gerçekten de benimde dikkati mi çekmedi değil bu olay korkutuyor. Başkan dediğin her mikrofona konuşmaz özel olmalı avrupa da ki başkanların hiç konuştuğunu görmedim duymadım. Umarım TR de ilk olur ve öncü oluruz.

Zaten bunu taahhut etmisti, biz on planda olmayacagiz; hoca, teknik ekip, oyuncular olacak. Herkes kendi isini yapacak. Bunlari soyledi ve uyguluyor. Zaten dogrusu bu ki, dogruyu yapiyor yani. Fener mesela, Ali Koc hemen mikrofonda daha basin toplantisi olmadan onu bira oyuncular daha dus almadan adam aciklama yapiyor. Bizde de boyledi. Albayrak cakali, en ufak galibiyet de agzi sapsup aciklama, en ufak maglubiyet de ortada yoklar. Ya hep bunu yap ya da yapma. Dogrusu hic yapmamalari, kirk yilin basi bir mulakat olur, bir etkinlikte soru gelir o zaman. Harika gidiyor Baskan, bizi yaniltmadi. Daha erken bir yargiya varmak icin ama gidisat dogru. Buradan bile puan verilir.

- Fatih Hoca ile devam karari/Populizim ile hareket etmediler
- Genc oyuncu politikasini benimsediklerini gösterip, devre arasinda baslatilan yapilanmayi sürdürdüler
- Geri planda duruyorlar, suratlarini göstermeye merakli degiller, olmasi gerektigi gibi geri plandalar ve calisiyorlar
- Kaliteli, yakisikli suratlar, konustuklarinda düzgün diksiyon
- Diger adaylarinin projelerini degerlendirmeye almalari
- Vaatlerini yavas yavas yerine getiriyorlar, gecikmeleri hic de önemli degil

Gecikemeli bir sekilde baslayan bir yönetim icin, ve buludungumuz sartlari da göz önünde bulundudurursak 10 Numara is cikardilar. 2 Hafta icinde yeni gelmis bir yönetimi lincleyenlerin üzerinden kizgin sular dökmek lazim...

yanılmıyorsam 2 ay önce yaptığı basın toplantısında stat isim sponsorluğu için bir firma ile anlaşmanın yakın olduğunu ve eylül'e kadar açıklanacağı söylemişti

o konuda son durumu açıkçası merak ediyorum, belli ki bazı sorunlar çıktı. Açıklanması lazım. Keza basketbol salonu konusunun da

Üst Alt