Burak Elmas - Sayfa 210 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yönetim aleyhinde sosyal medyadan yorum yapanların kombinelerini yeniletmeme kararı aldıkları haberleri gelmeye başladı.
Umarım böyle birşeye kalkışmazlar çünkü taraftarı olduğum kulübümle mahkemelik olmak istemem.

Yönetim aleyhinde sosyal medyadan yorum yapanların kombinelerini yeniletmeme kararı aldıkları haberleri gelmeye başladı.
Umarım böyle birşeye kalkışmazlar çünkü taraftarı olduğum kulübümle mahkemelik olmak istemem.
Bu devirde kombine yenileyip para veren olacak ve kulüp ya da kulüpler kabul etmeyecek/önüne geçecek.

Boş dedikodu ve dolduruşa getirme haberi bana göre.

Bence en büyük hatası ve -10 krediyle başlamasına sebep olan olay Fatih Terim ile sezona başlamasıydı. Rahmetli Cengiz-yönetimi, Fatih Terim ve ekibi komple temizlenip tertemiz bir sayfa açmalıydı genç başkan. Önünde az bi kredisi kaldı ve taraftar desteğini de kaybetti. Ben kendisinin bir sezon daha ne yapacağını merak ediyorum. Terim ile bir devre yaşaması tamamen başkanlık yaptığı anlamına gelmiyor bana kalırsa, Fatih hocayla başkanlık yapmak florya ve futbol anlamında hicbirseye karışamamak anlamına geliyor zira.

SM-A505F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Baskan tercuman falan ugrasmasin. Acelesi yok. Evvela Twitter hesabını duzenleyecek bir eleman tutsun kendine. Hemde acil.

1 kişi de kurtarmayabilir. Komisyon kurulabilir

Burak Elmas ile ilgili her türlü elestiri yapilabilir, ancak kendisine karsi aday olanlarda zaten bes para etmeyecegi ortada... Bu yönetim en azindan proje ve hazirlikli diye geldi ve simdiye kadar sinifta kaldi... Yönetimde özel olarak Isitan Gün olayi migde bulandirici ve yakinda büyük kazan kaldirir muhtemelen. Onun disinda Elmas yönetimin gidip, Nelmas yönetimin gelmesi de zaten cözüm degil.

Onun disinda Galatasaray´a Baskanligi avantaj saglayabilecek tek sahis Erden Timur´dur. O yüzden para kazanmaya ve daha cok zengin olmaya devam eder insallah. Öyle cok vizyonlu, elit Adam fasa fiso diye degil. Adam hem zengin hem fanatik, parasini kulüp icin harcamaya geri durmuyor... Yönetimde bile degilken kulübü bu denli destekleyen, Baskan olursa fazlasini verir. Bir Baskan´in zengin olmasinin önemi yok, önemi olan kulübe bunu yansitmasidir.

Üst Alt