Burak Elmas - Sayfa 93 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
iste_burak_elmasin_a1df7_800.jpg

kömür bey
önce borçsuzluk kağıtı, vergi davası, tudora verilecek para ve oğulcanın cezası önümüzdeki handikaplar dediniz
rezan bey bunları hallettik dransferler geliyor dedi
sonra siz tüh limitte 110 milyon eksideyiz dediniz.
2 gün sonra psvden tokat yedik aradan 2 gün geçti bi baktık 6 milyona dransfer?
ne deyişti acaba
sn burak bey?

bir de ya oyuncuların adını verme ya da bjtaş filan gibi 2. sınıf takımlarla gireceğin transfer yarışında kaybetme

kömür bey
önce borçsuzluk kağıtı, vergi davası, tudora verilecek para ve oğulcanın cezası önümüzdeki handikaplar dediniz
rezan bey bunları hallettik dransferler geliyor dedi
sonra siz tüh limitte 110 milyon eksideyiz dediniz.
2 gün sonra psvden tokat yedik aradan 2 gün geçti bi baktık 6 milyona dransfer?
ne deyişti acaba
sn burak bey?
Ne değiştiğini söyleyeyim psv 5 atınca taraftardan tepki gördü mecbur transfer yaparak sus payı veriyor ama ben de şu soruyu soruyorum aklın 5 yiyince mi başına geldi

10 gün banı yönetime kaynaksız iftira atmak yüzünden yemişim.. Ulan arkadaş sırf seçimi kazanmak uğruna millete yalan söyleyene ve verdiği sözü tutmayanlara çok tabir kullanırlarda hadi ben kibarca sahtekar diyeyim..

Fatih Terim denen hoca bozuntusunu başımızda tutan millete bir ton yalan söyleyip sözünü tutmayan ve sonuçta olarak Avrupa'da rezilleri oynamaya devam Galatasaray'ı bitirmeyi gözüne kestirmiş bir başkan..

haberlerin bu kadar fazla olduğu transfer dönemini ilk defa görüyorum. Belli ki içeride bilgi sızdıran çok kişi var

son 20-25 günde 30 transfer tamamlandı resmen, bunu düzeltmesi lazım. O kadar iletişim diyor ama taraftarın adeta duygularıyla oynayan kitle oluştu

içeriye iyice bakmalı

takıma hoca al rahat uyuyalım

maçlara heyecanla bakalım

yedek kulübesini çekince kameralar kafamızı çevirmeyelim

basın toplantılarında başkası adına utanmayalım

Üst Alt