GSC Haber - Burak Elmas: "Biz, yıldız isimleri kadromuza katmak üzere görüşmeler yapıyoruz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Burak Elmas: "Biz, yıldız isimleri kadromuza katmak üzere görüşmeler yapıyoruz"

Yıldız mıldız o işleri önce bi geçelimde bizim taraftara göre adam vaat sunsa hata sunmasa hata daha ne yapsın yav.En azından diğerlerine göre iyidir bence

Yalnız kafamı karıştıran bişey var Elmas seçilirse ilerleyen zamanda Işıtan ile aralarında bi ikilik olabilir mi acaba diye düşünmüyor değilim duruma göre Işıtan özerkliğini bile ilan edebilir ikisi ne kadar yakın bi fikrim yok

başlık galatasaray'a zengin başkan geliyor diyince muhtar kent beklerken dursun özbek'le karşılaşmayı andırıyor. içeriği çok daha zengin ve mantıklı. bilinmeyen nefret yerine söylenen izahatlari dikkate alırsak bizim için daha evla olur. gerçi buna oy atamıyoruz nasıl olsa, sallayın sallayabildiğinzz kadar.

Proje isi palavra. Bu bence zenginler bize sponsor olmak icin siraya girer sandi ve o parayi güzel harcarim kafasiyla secime girdi. Sonra birsey beceremiyor diye gidip Erden Timura bize sponsor ol diye yavralmistir. O dedigi sponsor gelir rakamini bulsaydi, Nelsson haric (onu da Isitan aldirirdi) diger yabancilari almazdi. Yerlerine olmus, 2-2,5 milyon arasi maas alan 27-30 yas arasi adamlari getirirdi.

Her Galatasaray’lı Galatasaray’a hoca,futbolcu,başkan olmayı hayal eder. Bu adam da böyle. Her cümlesinde “Ben Galatasaray Başkanıyım!”, “Ben değil makam” demesinin sebebi de bu. Beni yeterli görmeseniz de makamdan dolayı saygı duymalısınız savunması var bilinçaltında. Başkan olmak için en doğru şeyleri vaat etti, hocaya güvendi, patladı. Şimdi Torrent morrent daha da patlama zamanı. En azından biz Fener değiliz, muhtemelen Haziran’da ya da takip eden dönemde bu iyi niyetli fakat yeterli donanım ve karakterde olmayan arkadaşımız görevi devredecektir.

Üst Alt