Burak Elmas, Mustafa Cengiz’i Neden İbra Etmediğini Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas, Mustafa Cengiz’i Neden İbra Etmediğini Açıkladı

Galatasaray'da 3 farklı dönemde yöneticilik Burak Elmas, genel kurulda Mustafa Cengiz'i neden ibra etmediğini Twitter'dan açıkladı.

depophotos_14846535_16_9_1553508265-880x495.jpg

Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Burak Elmas, genel kurulda Mustafa Cengiz’i neden ibra etmediğini açıkladı. Twitter’dan nedenlerini sıralayan Elmas, ayrıca Galatasaray Lisesi mezunu olup başka takım tutan üyelerin ihraç edilmesini istedi.

Sarı-kırmızılı kulüpte 3 dönem yöneticilik yapan Elmas’ın sözleri şöyle;

“Dursun Özbek dönemini idari olarak ibra etmedim. Mustafa Cengiz'in ilk dönemini mali ve idari ibra ettim. Son dönemini de mali ibra olarak ettim fakat idari olarak ibra etmedim. İdari ibra kararımı seçime gitsin diye değil başkanlığını beğenmediğim için etmedim. Benimle yaşadığı olaylarda yalan söylediği için, şampiyon takımı forvetsiz bıraktığı, Fatih Terim düşmanlarına gerekli tavrı koymadığı, devre arası transferlerini son ana bıraktığı, camia içine sert, Galatasaray düşmanlarına yumuşak davrandığı için ve sürekli gereksiz şekilde iletişim hataları yaptığı için ibra etmedim. Benim şahsi sebeplerim net. Beğenen beğenir, beğenmeyen beğenmez.” diye konuştu.

Skor

sorun senin ibra etmemen değil,bunu organize bir şekilde yapmanız.yani gerçek sebebi galatasarayı sömürmeye devam etmek istemeniz

Anlattigin nedenler bir dahaki secimde neden Mustafa cengiz'e oy vermeyeceginin nedenleri olur, ibra etmemenin degil. Seninle yasadigi olaylarda yalan soylemisse disiplin kuruluna sikayet edersin. Yalani ayni zamanda suclama, hakaret vs iceriyorsa mahkemeye verirsin.

"şampiyon takımı forvetsiz bıraktığı, Fatih Terim düşmanlarına gerekli tavrı koymadığı, devre arası transferlerini son ana bıraktığı, camia içine sert, Galatasaray düşmanlarına yumuşak davrandığı için ve sürekli gereksiz şekilde iletişim hataları yaptığı için ibra etmedim" vs bunlar da taraftara hos gorunme cabalari.

Geciniz, yediginiz b*ku boyle temizleyemezsiniz.

Yiyici tayfanın en önde gelen simalarından..
Kes lan adi herif..
Bu kulübü soyamayacaksınız.
Gerçek Galatasaraylılar buna izin vermeyecek.
Alaylı diye gördüğünüz biz 30 milyon Galatasaraylı sizin gibi sünepelere müsaaade etmeyeceğiz.

Bunların başına aziz gibi bi adam lazım. Genel kurulda ağzına yüzüne edecek. İş şu saatten sonra cirkinlesebildigi kadar çirkinleşsin. Liseliler Gs üstündeki ellerini çeksinler de gerisi teferruat.

Başkan normal işlerini yaparken bide bunlarla uğraşacak. İnşallah başarılı olur. Mustafa Cengiz çok sevdiğimden değil bu adamların bitmesini istediğimden.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Ilginç bu genel kurul 1.5 ay önce yapılsa herkes işte gerçek galatasaraylılar yönetime dersini verdi yorumları yapıyordu transfer döneminde mustafa başkana ve yönetime neler yazılıyordu burda :)

sanmıyorum ya.hepimiz baya laf ettik hatta ben istifa bile dedim ama bir çoğu anlık tepkiydi.eleştri başka adamı kalleşce indirmek başka

sanmıyorum ya.hepimiz baya laf ettik hatta ben istifa bile dedim ama bir çoğu anlık tepkiydi.eleştri başka adamı kalleşce indirmek başka
Algi o yöndeydi o dönem oluşan algı yönetim bilerek transfer yapmıyor fatih hoca ile kavgalilar felan abdürrahim in uçakla istanbula geldiği günü hatırlıyorum forumda ne hakaretler vardı o dönemde yapılsaydı diyorum çoğu kişi desteklerdi bu yanlış durumu

Hainler say say bitmiyor... Ne bok olduklarını bildikleri için de tek tek konuşuyorlar. Ama sonları aynı olacak bu hain sürüsünün...

Yönetimini beğenmediysen seçimde karşısına çıkardın, bu kadar basit. Bahane üreterek taraftar olan bizleri kandıramazsın.
Umarım mahkeme bizim lehimize sonuçlanır da kapak olur lisecilere, tersini düşünmek dahi istemiyorum

Algi o yöndeydi o dönem oluşan algı yönetim bilerek transfer yapmıyor fatih hoca ile kavgalilar felan abdürrahim in uçakla istanbula geldiği günü hatırlıyorum forumda ne hakaretler vardı o dönemde yapılsaydı diyorum çoğu kişi desteklerdi bu yanlış durumu

Ya da sezon sonunu bekleseler takim sampiyon olmamissa rahatlikla bir secim zorlayabilirlerdi

Belki yine eninde sonunda secime gidilecek ama zamanlama hatasi var net sekilde

Yönetimini beğenmediysen seçimde karşısına çıkardın, bu kadar basit. Bahane üreterek taraftar olan bizleri kandıramazsın.
Umarım mahkeme bizim lehimize sonuçlanır da kapak olur lisecilere, tersini düşünmek dahi istemiyorum

Hicbir sey olmaz, secime gidilir secimde kazanilir. Olur da secim kaybedilirse, en fazla bu yili da sayarsak iki sampiyonluk feda edilir takim desteklenmez, yeni yonetim istifa ettirilir, bu zilletten Galatasaray kurtulmus olur.

O kaybedilen iki sampiyonluk da liseci zihniyete fatura edilir.

Saydığı sebepleri hemen hemen hepsi futbol takımı ile ilgili....

Hm....bu ibra etmemek ile belkide şampiyonluktan edersin diye hiç mi düşünmedi acaba? Yoksa başka nedenler mi mevcut

Üst Alt