Burak Elmas Taraftarların Sorularını Cevaplıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas Taraftarların Sorularını Cevaplıyor!

Gazeteciyi (Candaş Tolga Işık) arayarak özür dileyen Burak Elmas, Galatasaray'ın haklarını nasıl savunur? (@KazanDairesiPod)

Burak Elmas: ''Sevgili Candaş benim 30 senelik dostum. Galatasaray savunmaya gelince, Başakşehir ile davalık olan benden başkası yoktur herhalde?''

Listesi iyi gibi
Kendisine herkes şüphe ile yaklaşıyor ben de dahil
Galatasaray için hayırlısı olsun.
Eşref'i hiç istemiyorum / istemiyoruz belki ama bir bakarsın o hepsinden daha iyi çıkar.
İnşallah çalışacak , seviyeyi arşa çıkaracak bir başkanımız olur

Gazeteciyi (Candaş Tolga Işık) arayarak özür dileyen Burak Elmas, Galatasaray'ın haklarını nasıl savunur? (@KazanDairesiPod)

Burak Elmas: ''Sevgili Candaş benim 30 senelik dostum. Galatasaray savunmaya gelince, Başakşehir ile davalık olan benden başkası yoktur herhalde?''
gazeteci dedikleri de adam olsa gam yemem.boş beleş herifin teki. bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.

Tolga Candaş Işık kendini bir b.k sanan ukala herifin tekidir. Süreci bilmiyorum ama Burak Elmas'a Burak dediyse bu onun her zamanki terbiyesizliği. Uzun zamandır posta gazetesinden kripto odasından beri yakinen takip ederim. Önemli olan Burak Elmas'in ona verdiği vereceği tepkidir.

Kusur arayacaksak her adayda, başkan çıkmaz bu kulübe.

Önemli olan eldekiler arasında en iyisini seçmek.

Görünen o ki, en iyi hazırlanan bu arkadaş.

Üst Alt