Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak Yönetime Giriyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
abdurrahim_albayraktan_secim_sonrasi_iddialara_sert_tepki_fuplc.jpg

Mustafa Cengiz’in Sportif AŞ’de yapacağı değişiklikler de büyük ölçüde belli. Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Burak Elmas’ı Sportif AŞ bünyesinde yeniden Galatasaray’a kazandırmaya hazır.

İki üye de, Dursun Özbek’in açıklamalarına tepki olarak Cengiz’e destek verdiğini açıklamıştı.

Özbek’e tepkili olan isimlerden biri de Abdurrahim Albayrak’tı. Basın mensuplarınıa bu açıklamayı yaptı: ''Maalesef başkanımız ani bir karar ile beraber baskın bir seçim yaptı. Hazırlanma şansı olmadan. Ben tüymedim, biz tüymedik. Biz Galatasaray için her zaman varız. Hastaneden maça kaçan adam hiçbir zaman tüymez. Onun için bu cesareti gösteren Mustafa Cengiz'e teşekkür ederim. Bu seçimin mayıs ayında tekrar yapılmasını diliyorum.''

Mustafa Cengiz'in Sportif AŞ yönetimine alacağını açıkladığı Burak Elmas ve Abdurrahim Albayrak, tecrübeli hocaya yardım edecek. Elmas zaferin ardından Albayrak’a “Nerede kalmıştık” tweet’i attı. Albayrak da “Florya’da kalmıştık” karşılığını verdi.

rOQ57B.png

GSC HABER

Son düzenleme:
Üst Alt