Burak Elmas - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray SK Başkan Adayı Burak Elmas: "Fatih Hoca çok iyi bir Galatasaraylıdır. Geçmişi ve tecrübesi vardır. Kendisini çok severim. Bilgi birikimi yüksektir. Galatasaray'da o yetkinliğinin sahneye çıkması için onlara doğru desteği vermek gerek."

Burak Elmas: "İyi bir yönetimin teknik ekibiyle, oyuncusuyla nasıl bir arada çalışması gerektiği konusundaki uygulamaları UEFA Kupası döneminde çok iyi gördüm ve yaşadım. Herkes rolünü iyi oynarsa başarıya ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum. Yapabiliriz. Çünkü daha önce de yaptık."

EzBN1NRWQAAMWxC

Burak elmas iyi galatasaraylidir UEFA döneminde yonetimdeydi hocayla arası çok iyidir ama bunları geçelim mevcut adaylar arasında en iyi yönetimi kurup 1 yıldır projeler hazırlayan ne yapacak anlatan kendisi yönetiminde olan isimler cidden çok başarılı misal futbol adına ısıtan gün var öyle başarılı birine futbol şubesini emanet etmek büyük şans olur bence bizim ihtiyarlada iyi anlasirlar

Burak elmas iyi galatasarayliydi UEFA döneminde yonetimdeydi hocayla arası çok iyidir ama bunları geçelim mevcut adaylar arasında en iyi yönetimi kurup 1 yıldır projeler hazırlayan ne yapacak anlatan kendisi yönetiminde olan isimler cidden çok başarılı misal futbol adına ısıtan gün var öyle başarılı birine futbol şubesini emanet etmek büyük şans olur bence bizim ihtiyarlada iyi anlasirlar

Bu adam zamaninda GS‘den para istiyorsun!

Bundan birsey olmaz Showmen

Üst Alt