Burak Elmas - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakli çıktığın konu ne başkanın listesinde olmamasımı

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız
Yok üstat kaypak dedim kasımdan beri ki kendimi bildim bileli derim ama sadece kasımdan beri platformlarda yazıyorum...Bu murat ülkerin ekmeğini yer, bir şeyden anlamaz ama anlar gözükür, pastahanecidir ama büyük işletmeci gibi takılır, manchester unitedı havaalanında elinde meşaleyle karşılamaktan başka bir cvsi yoktur, özer ile birlikte efsaane yönetimde yedek olarak yer almak dışında bir başarıları yok, faruk süren'in damadı olmak dışında...Önce Eşref Hamamcıoğlu'nu destekledi sonra da Dursun Özbek ile düşüp kalktı halihazırda sportif aş yöneticisiyken şimdi de diğer adaylarla hareket ettiği ispatlandı...Daha saymaya gerek yok ama sayılabilir...

Yanılmıyorsam Can bunun hakkındada iyi işler söylemiyordu kısmen haklı çıktı
Başkanın listesinden çıkarak
Lâkin başkanla sorun yaşadığı çarşaf çarşaf yazıldı gidip dursunla görüştü üstün e

Şampiyon GALATASARAY Yazdıracağız

Yazıklar olsun size ve sizin gibi kendi çıkarları için Galatasaray'ı kullananlara. Muhalif kesimin oylarını böldünüz, Mustafa Cengiz'a ihanet ettiniz. Dursun'u başkan yaptınız yazıklar olsun size.

Burak Elmas'ın kimin damadı, kimin adamı olduğu belli.
Mustafa Cengiz yönetimine muhalif olan kesim belli oldu ama başkanın arkasında Galatasaray taraftarı var yeter ki şampiyon olalım.

Üst Alt